Deze auto staat al veelste lang stil, Was eigenlijk van plan om hem lekker op te knappen en dan wegenbelasting vrij te gaan karren met dit ding.. Maar heb nu nog maar een huishouden van 1 persoon, 2 auto`s en een scooter

Nadelen:
-A.P.K. verloopt over een maand of 2.
-Kilometer teller kabel is net kapot gegaan (heb nog wel een gps snelheidsmeter liggen voor er bij!)

-Hij is niet de mooiste!
Voordelen:
-Mee gespoten tankdop (Was een optie

)
-Centrale vergrendeling
-Mega PIMP dakraam, en orginele achterspoiler!
-Vorig jaar alle APK afkeur plekken netjes weg geslepen en weer dichtgelast, daarna weer in de lak of tectiel geknalt!
-Netter Interieur er in gezet.
-Variomatic (VVVRRRROOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMM, zonder schakelen, perfecte gewichts verdeling in de bochten

)
-ZEER BELANGRIJK; volgend jaar wegenbelasting vrij!! (tot die tijd geloof ik 45 euro per kwartaal)
-Ik betaal nu maar 70 euro per jaar verzekering (oldtimer verzekering, dit kan omdat het een 2e auto is die ouder dan 20 jaar is!)
Kortom, heerlijke auto om super goedkoop in de rijden... Als je handig kan je hem ook zelf onderhouden (er is online genoeg te vinden over dit type auto)!
Fototje;
![]()
Vraagprijs...??? geen flauw idee... doe mij maar eeeuuhmm 500 euro?
Ohjah... voor de kenteken geile mensch: PT-91-YX
-EDIT- bij een goed bod krijg je de dakdragers ook mee!
[ Bericht 1% gewijzigd door Marvelous op 13-07-2010 12:51:12 ]
Mijn excuses voor bovenstaande post, ik ben namelijk emotioneel autistisch :')