ik heb zelf een zodiac thuis liggen met een defecte thompson motor. maar naar 2 keer lezen van je bericht ga ik er toch niet op in. ben opzoek naar een goeie motor die een aantal jaar oud is die ik mee kan nemen naar zuid frankrijk. de motor die je nu aanbied vind ik iets te oud en onbetrouwbaar. sorryquote:
ik heb er op veel plaatsen meegevaren maar hij moet inderdaad wel even na gekeken worden.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:55 schreef FrituurPanneke het volgende:
[..]
ik heb zelf een zodiac thuis liggen met een defecte thompson motor. maar naar 2 keer lezen van je bericht ga ik er toch niet op in. ben opzoek naar een goeie motor die een aantal jaar oud is die ik mee kan nemen naar zuid frankrijk. de motor die je nu aanbied vind ik iets te oud en onbetrouwbaar. sorry
vroeger die carb er vaak genoeg afgehaald alleen met 1 hand nu beetje moeilijk en hij ligt in de weg heb een nog oudere die ik zelf gebruik/ga gebruiken.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 11:35 schreef Cathorax het volgende:
Heb dus zelf ook met zon evinrude uit ongeveer hetzelfde bouwjaar lopen kloten de afgelopen weken. En die carburateur blijft lastig doen. Weetniet of hier 1 zelfde carb tussenzit maar wij moesten dus uiteindelijk het vlotterbakje eraf halen. Hier ergens zit een stelschroef voor de vlotter waar je een beetje kut bijkomt.
Misschien dat het daarmee temaken heeft!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |