Dat dus.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:24 schreef RiKe het volgende:
En het oosten maar klagen dat ze niets krijgen...het westen krijgt juist niets!
Wil ook actie hier
[/calimero]
Dat slaat sowieso nergens opquote:Op maandag 12 juli 2010 22:24 schreef RiKe het volgende:
En het oosten maar klagen dat ze niets krijgen...het westen krijgt juist niets!
Wil ook actie hier in de randstad!
[/calimero]
Wetterzentrale wijst juist wat meer richting het westen (als ik naar de neerslag plaatjes kijk).quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:28 schreef dimage het volgende:
tja je weet het maar nooit, KNMI komt net met weer een waarschuwing voor mogelijk zware onweersbuien in het oosten van het land
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 12:22 schreef IkWilbert het volgende:
Karim komt weer met een HIGH Risk voor morgen
http://severeweatheroutlook.blogspot.com/
veel kaarten snap ik wel maar zegt me niet zoveel?quote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:06 schreef dimage het volgende:
Nou waar het valt weet ik niet maar sjees ik maak net even de VCS ( Vertical Cross Sections ) en krijg terstond koude rillingen.
Windhozen tot F2 ? zal het echt gaan gebeuren? dat hoop ik toch echt niet voor de mensen die nu op vakantie zijn met hun sleurhut of bungalowtentje.
En wat een bak regen gaat er vallen. Ik krijg als voorlopige berekeningen lokaal tot 80mm.
Ik doe nu alleen even de VCS kaart de rest doe ik morgenochtend vroeg. Wil het echt zeker weten dit keer, deze parameters kom je niet zo heel vaak tegen.
verwacht weer een level 2 mogelijk weer een 3 van estofex
VCS kaart
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:17 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
veel kaarten snap ik wel maar deze zegt me niet zoveel? Evenals die boyden en die ander die vaak plaatst..veriep me er wel is in maar weet nog niet echt exact wat het nou allemaal zegtof waar je ze vandaan haalt.
Bovendien is dat denk ik nooit als verwachting te zeggen. Je kunt iets zeggen over de kans op mesocyclonen, maar dan nog weet je niet of ze zullen ontstaan. En of daar dan weer hozen uit ontstaan, en welke sterke die dan precies zullen hebben, dat is denk ik puur giswerk.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:23 schreef Frankz0rz het volgende:
Windhozen tot EF2?Dat ziet er serieus uit.. maar zoals velen hier snap ik niet veel van die kaart
Denk dat je dan foetsie weerstation kan zeggenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:37 schreef SpeedyGJ het volgende:
Als er nu een EF 2 mijn kant op komt en ik op de pier ben dan worden dan mooie foto's![]()
En daarna richting de pier om dan precies over het weerstation te gaan![]()
Helaas zal dit niet gebeuren
Daar ben ik dan wel bang voorquote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:38 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Denk dat je dan foetsie weerstation kan zeggen
quote:Considerable damage.
Roofs torn off well-constructed houses; foundations of frame homes shifted; mobile homes completely destroyed; large trees snapped or uprooted; light-object missiles generated; cars lifted off ground.
ik weet het niet of ze het ook aan windhozen geven, tornado's zijn meer voor amerika wiij hebben windhozen .quote:
Nôôh, Enschede overstroomd!quote:Op dinsdag 13 juli 2010 23:16 schreef Saekerhett het volgende:
Wat de fuck? En als ik buienradar zie en de loop van 24 uur vooruit, tering:
[ afbeelding ]
Tering
Tenzij je straks je eigen dakpannen uit de auto van de buurman kan halen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 23:29 schreef Revolution-NL het volgende:Kicke! Van mij mag het flink los gaan. Ik hou wel van extremen
Wat kan regio Amersfoort verwachten morgen ?quote:Op dinsdag 13 juli 2010 23:33 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Tenzij je straks je eigen dakpannen uit de auto van de buurman kan halen.
Dat zullen we morgen wel zien, maar ik gok dat je wel een paar spetters gaat voelen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 23:36 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Wat kan regio Amersfoort verwachten morgen ?
Hmm dat is minder coolquote:Op dinsdag 13 juli 2010 23:38 schreef Samzz het volgende:
Hoe groot is de kans dat deze voorspelling echt plaats gaat vinden?
Ik maak me namelijk ernstige zorgen over de paarden momenteel
Inderdaad. De paarden zelf zijn erg rustig, maar ik vertrouw de bomen bij stal niet meer na gisteren...quote:
ESTOFEX heeft een zeer goed trackrecord, dus ik zou die paarden maar verplaatsen als de bomen je onbetrouwbaar lijken (Heb je al gekeken of er geen takken los hangen en of er andere tekenen van schade aan de bomen is?).quote:Op dinsdag 13 juli 2010 23:38 schreef Samzz het volgende:
Hoe groot is de kans dat deze voorspelling echt plaats gaat vinden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |