Succesquote:Op woensdag 11 augustus 2010 12:50 schreef WyriHaximus het volgende:
* WyriHaximus gaat nu richting Heerhugowaard
Thanks is naar mijn inziens goed gegaan en zie het ook positief tegemoetquote:
quote:Op woensdag 11 augustus 2010 17:23 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Thanks is naar mijn inziens goed gegaan en zie het ook positief tegemoet!
dan heb je over een jaar of 10 je eigen (nieuwe) stekkiequote:Op woensdag 11 augustus 2010 20:44 schreef FredvZ het volgende:
Vandaag de inschrijvingsformulieren ingeleverd voor een nieuwbouwproject.![]()
We zijn de 23ste die zich inschrijven (en de eerste die alles in één keer goed hebben ingevuld).
Er 67 woningen beschikbaar en overmorgen sluit de inschrijving, dus als wij niet ingeloot worden weet ik het ook niet meer
Ik moet nog wel een beetje geduld hebben, de bouw kan pas beginnen als de oude woningen die er nu staan gesloopt zijn.
De Penthouse natuurlijk.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 23:06 schreef ScarFace- het volgende:
Ik moet morgen een flinke tijd reizen met de trein.
Welk tijdschrift zal ik eens kopen
De playboy, en dan eerste klas gaan reizen.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 23:06 schreef ScarFace- het volgende:
Ik moet morgen een flinke tijd reizen met de trein.
Welk tijdschrift zal ik eens kopen
Playboy staat alleen maar gelul in tegenwoordigquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 08:43 schreef FredvZ het volgende:
[..]
De playboy, en dan eerste klas gaan reizen.
Ben je niet in de war met de playgirl?quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 08:57 schreef Bart het volgende:
Playboy staat alleen maar gelul in tegenwoordig.
Nee daar staat lul in, wat anders dan gelul.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 08:59 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Ben je niet in de war met de playgirl?
Mooi, kun je hem eindelijk in de shredder gooienquote:
Nu alleen nog een nieuwe cameraquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 15:45 schreef mschol het volgende:
nieuw tv kastje
http://ks35570.kimsufi.com/imag0001.jpg
nah.. was eff snel genomen...quote:
ik heb juist 2de kastje neergezet.. en nu zwaar aan het overdenken hoe mijn huidige kabels gebruikt kunnen blijven wordenquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 21:04 schreef Jump het volgende:
Zo, mijn twee kasten uitgebroken hier. Nu rest enkel nog de bureau en het bed maar dat is voor morgen
En dat terwijl je zegt dat je geen werk hebt.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 16:12 schreef mschol het volgende:
tis duidelijk vakantie, ook hier
ik heb m'n tripje disney, eind september, geboekt
ben benieuwd, met de bus dit keer
alleen (ja verklaar me maar voor gekquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 20:18 schreef ScarFace- het volgende:
[..]
En dat terwijl je zegt dat je geen werk hebt.
Nice!
Ga je alleen? Met vriendin?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |