wat doe je dan op fokquote:Op zaterdag 10 juli 2010 10:31 schreef Rookert het volgende:
We varen nu langs de pier van Scheveningen
quote:
Bart, voor al uw zomerse tentamensquote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:33 schreef Bravebart het volgende:
Mexciaantje.: voor al uw onverwachte kosten.
Oh tyf toch op pleurislijerquote:
quote:
Dotaquote:
Wtf.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:47 schreef Marco001 het volgende:
* Marco001 is naar een nieuwe auto aant kijken..
Als hwet duaale gebeuren namelijk niet doorgaat, ga ik in Leeuwarden studeren maar ben ik een auto nodig. Mijn ouders willen het liefst dat ik een splinternieuwe auto koop, en dan kan ik het tekort wat ik ervoor heb van hun lenen.
Lekker zinvol om een splinternieuwe te kopen!quote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:47 schreef Marco001 het volgende:
* Marco001 is naar een nieuwe auto aant kijken..
Als hwet duaale gebeuren namelijk niet doorgaat, ga ik in Leeuwarden studeren maar ben ik een auto nodig. Mijn ouders willen het liefst dat ik een splinternieuwe auto koop, en dan kan ik het tekort wat ik ervoor heb van hun lenen.
luister dan ook nooit naar je oudersquote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:49 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Lekker zinvol om een splinternieuwe te kopen!
Dat blijkt maar weer ja!quote:
Kom je erbij zitten?quote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:53 schreef Mexicaantje. het volgende:
Blaxiejjj en Barbiejjj zitten in een boom te KUSSEN
Daar zit vast de duivel tussen...quote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:53 schreef Mexicaantje. het volgende:
Blaxiejjj en Barbiejjj zitten in een boom te KUSSEN
Dat ligt toch echt wel aan de auto zelf, lijkt me.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:52 schreef Marco001 het volgende:
Opzich wel, 1e 3 jaar geen apk, amper onderhoud npdig, en je weet zeker dat je een goede auto koopt, waar je wel een tijd mee vooruitkan.. mijn moeder rijd nu al bijna 5 jaar in de Chevrolet, en daar zitten ook nog maar amper kosten aan, (nieuw gekocht), duurste beurt ooit was 500 euro ofzo.
Niks geen camera.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:54 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Ja uiroepteken met een cameraaaaa drie uitroeptekens
Weet ik.quote:
nooit naar ouders luisteren zijn altijd te protectionistisch ingesteld maar marco wtf moet je als student met een nieuwe autoquote:Op zaterdag 10 juli 2010 11:53 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Opzich had ik dat best eens wat vaker kunnen doen.
Jongeee, je hebt net 3000 euro kleedgeld binnen.quote:
Had die pauper Hou je nou niet ge-PM't?quote:Op zaterdag 10 juli 2010 12:19 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Zoek je nog een kaartje voor Extrema
Nee, ik ben dan in Parijs. Anders was ik sowieso gegaan. Ga met Bartje!quote:Op zaterdag 10 juli 2010 12:19 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Zoek je nog een kaartje voor Extrema
Hahahahahahaha.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 12:20 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Nee, ik ben dan in Parijs. Anders was ik sowieso gegaan. Ga met Bartje!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |