Probeer het bij de Lidl.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:29 schreef Ferdoriko het volgende:
hoe zouden jullie op bovenstaand verhaal reageren als jullie mij waren???
Goed idee, gooi een serieus topic in KLB, huldequote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:28 schreef admiraal_anaal het volgende:
Dat je problemen hebt vind ik prima maar geen prive gegevens hier neergooien, die heb ik dus verwijderd.
Verder wat wil je met dit topic behalve je gal spuwen? Anders kan ie net zo goed naar KLB
quote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:34 schreef hoephoephoep2 het volgende:
[..]
Goed idee, gooi een serieus topic in KLB, hulde
Ja inderdaad ik zat nog in mijn proefperiode.quote:
Snap ik bestquote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:40 schreef Ferdoriko het volgende:
[..]
Trouwens excuses dat het lijkt op gal spuwen maar ik ben ook echt heel kwaad!
Nouja, om eerlijk te zijn de Aldi en Lidl het zelfde tegenover hun werknemers, slecht dus... Maar dat was algemeen bekend.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:29 schreef Ferdoriko het volgende:
hoe zouden jullie op bovenstaand verhaal reageren als jullie mij waren???
quote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:40 schreef Ferdoriko het volgende:
[..]
Ja inderdaad ik zat nog in mijn proefperiode.
Vandaar dat ik juridisch geen poot heb om op te staan.
Nee, er staat niet dat hij pas gisteren ontslag kreeg aangezegd. Hij is 5 weken geleden begonnen en ergens tussen dat tijdstip en nu heeft zich dit verhaal afgespeeld. Ik gok zo'n 2 weken na indiensttreding.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 02:04 schreef r_one het volgende:
@TS: wat voor soort arbeidsovereenkomst heb je, onbepaalde of bepaalde tijd? En in geval van bepaalde tijd, hoe lang? Ik vraag me namelijk af of na 5 weken (zie OP) de proeftijd wellicht al voorbij was.
Dat is bullshit. Heb zelf bij de Lidl gewerkt op een distributiecentrum. Had daar veel contact met de filialen. Alle filiaalleiders waren qua arbeidsvoorwaarden ed juist erg positief. Zelfs de grootste azijnpissers (die dan vaak over andere dingen klaagden als leveringen ed) waren over de werkgever positief.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:46 schreef KapiteinLangzaam het volgende:
[..]
Nouja, om eerlijk te zijn de Aldi en Lidl het zelfde tegenover hun werknemers, slecht dus... Maar dat was algemeen bekend.
quote:Op zaterdag 10 juli 2010 00:26 schreef Ferdoriko het volgende:
Volgens de dokter zou ik namelijk over 4 weken weer gezond zijn
Aldus Wiki.quote:De acute fase van de ziekte duurt zo'n 2 à 3 weken. Hierna verdwijnen de meeste symptomen en is de patiënt nog een aantal maanden vermoeid, in enkele gevallen (1-2%) is dit chronisch.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |