TS is diegene die te lui is om een sociaal leven op te bouwen en daardoor de hele dag op bed hangt.quote:Op donderdag 8 juli 2010 10:30 schreef HSG-BOMBER het volgende:
TS is toch diegene die mods uitscheldt?.
quote:Op donderdag 8 juli 2010 10:35 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
TS is diegene die te lui is om een sociaal leven op te bouwen en daardoor de hele dag op bed hangt.
www.ogrish.nlquote:Op woensdag 7 juli 2010 17:09 schreef error_404 het volgende:
Wat een ONZin.
Is er ook een site met gesloopte kinderen?
Inderdaad ja!quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:33 schreef Quickie_Butt het volgende:
Nou deze site is wel een goeie anticonceptie denk ik zo
waarom staat er zoveel pornografie op die site, na het zien van die plaatjes is geil worden toch niet het eerste waar ik aan denk, kotsen daarintegen wel.quote:
idd maar het blijft vervelend!quote:Op donderdag 8 juli 2010 11:44 schreef snakelady het volgende:
Kinderen kan je tot een bepaalde leeftijd daarom ook niet zonder toezicht laten.
Ze slopen niet bewust maar ontdekken hun omgeving, vandaar dus ook dat je ze niet alleen mag/kan laten.
sommige mensen rennen inderdaad eerst naar FOK! om dan een KLB topic te openenquote:Op donderdag 8 juli 2010 10:35 schreef Garisson72 het volgende:
Them kids do the darndest things..
Dus dan heet zo'n kankerjong je telefoon uit elkaar getrokken alsof het de vleugel van een vlieg was, en het eerste wat je doet is een foto maken van dit heuglijk feit?.
Goh wat moet jij een hekel aan jezelf hebben gehad....Je bent zelf net kind af.quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:42 schreef nsfw het volgende:
Ik haat kinderen!
Kinderen verpesten de wereld!
http://www.volkskrant.nl/(...)eren_zijn_gelukkigstquote:Nederlandse kinderen zijn gelukkigst
BERLIJN - Kinderen in Nederland hebben het veel beter getroffen dan hun leeftijdgenoten in andere industrielanden. Zij voelen zich erg gelukkig en hebben veel betere relaties met hun ouders en broers en zussen dan kinderen in andere ontwikkelde landen.
Dat blijkt uit een onderzoek waartoe Unicef Duitsland opdracht heeft gegeven. Twee jaar geleden bleek uit een ander Unicef-onderzoek ook al dat Nederlandse kinderen het gelukkigst zijn van alle leeftijdgenoten in ontwikkelde landen.
De Duitse wetenschappers bepaalden het geluk van kinderen in 21 industrielanden aan de hand van zes criteria: de materiële situatie, gezondheid, opleiding, relaties met de ouders, broers, zussen en leeftijdgenoten, veiligheid en de subjectieve ervaring van geluk.
Bij twee van de zes criteria (relaties met ouders, broers, zussen en leeftijdgenoten en de subjectieve ervaring van geluk) scoorden Nederlandse beter dan de kinderen uit de andere twintig landen. Het slechtst scoorden de Nederlandse kinderen bij de materiële situatie: de zevende plaats.
Wat de kansen op een goede opleiding betreft, hoeven de Nederlandse kinderen alleen hun leeftijdgenoten uit Finland voor te laten gaan. Op dat criterium scoren landen als Noorwegen, de Verenigde Staten en Spanje aanzienlijk slechter.
Lijdt in Duitsland 12 procent van de kinderen aan overgewicht en gebrek aan beweging, in Nederland is dat ‘slechts’ 8 procent. Toch staat Nederland bij het criterium gezondheid slechts op de zesde plaats, achter onder meer Zweden (1e) en Tsjechië (3e).
Na de Nederlandse kinderen komen hun Zweedse en Finse leeftijdgenoten op de tweede en derde plaats. De Verenigde Staten sluiten de rij van 21 landen.
Wat de materiële situatie en de relatie met ouders, broers en zussen en leeftijdgenoten betreft scoren de Amerikaanse kinderen het slechtst van alle landen. Oostenrijkse kinderen hebben een goede relatie met hun gezinsleden, maar hun gezondheid is het slechtst van alle leeftijdgenoten in de 21 landen.
Bedankt joh! Deze open deur moest nog ingetrapt worden. Echt super bedankt namens ons.quote:Op donderdag 8 juli 2010 12:49 schreef klipper het volgende:
[..]
Goh wat moet jij een hekel aan jezelf hebben gehad....Je bent zelf net kind af.
Ontopic, je kunt je beter afvragen of sommige ouders überhaupt wel kinderen hadden mogen krijgen, als je ziet wat voor teringzooi het bij sommigen is, dan kun je dat moeilijk aan die kinderen verwijten, vaak is het toch hoe de ouders zijn zo worden de kinderen ook.
En dan heb ik het niet over een watermeloen die gevallen is, die muts van een ouder had moeten weten dat een kind van die leeftijd dat niet kan tillen.
De meeste ouders straffen hun kinderen dan ook terwijl ze zich eigenlijk zelf moeten straffen voor hun eigen stommiteiten.
Met dit weer moet je juist je deuren gesloten houden.quote:Op donderdag 8 juli 2010 13:27 schreef zovty het volgende:
[..]
Bedankt joh! Deze open deur moest nog ingetrapt worden. Echt super bedankt namens ons.
Nou doei he, de groetjes. Tot de volgende post!!![]()
.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |