quote:Op zaterdag 3 juli 2010 01:38 schreef vipeax het volgende:
We verliezen met 0-10, omdat Suarez 10 goalen gaat maken....goalen nog welSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 01:38 schreef vipeax het volgende:
We verliezen met 0-10, omdat Suarez 10 goalsen gaat maken....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Komt het ook door de alcohol dat je Suarez noemt?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Narf!
Nee, voor dat stuk was de eerste spoiler (die was er vanaf het begin al), de tweede voor de mass failquote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:26 schreef Sickert het volgende:
[..]
Komt het ook door de alcohol dat je Suarez noemt?
Uruguay is ook fout in de TT.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |