Dat is gewoon trollen.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:16 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
Swetsenegger, ach, met dit vertoonde spel ( zeker van vandaag ) krijg je bijna zin om dat soort uitspraken te menen. Godsongelofelijk, zo slecht. Het moet toch beter?
Nee, want zoveel geluk kan toch nauwelijks aanblijven of verwacht je dat Nederland Uruguay wel eventjes opzij legt?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:16 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Jij hoopt dat Nederland verliest, met je oranje tag. Smerig gewoon.
Met mooi spel winnen we nooit en nu wel. Dus kan je niet simpelweg blij zijn?
je bent voor ons, of tegen ons.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:15 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Er is geen jullie.
Maar als je roept: Ik heb het heeeeeeeeeeelemaal gehad met NL, dan denk ik gewoon heel simpel "Nou, dan stop je met kijken en je er druk over maken". Life isn;t that hard!
Dat soort dingen riep hij al toen we nog onze eerste wedstrijd tegen Denemarken moesten spelen.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je moet gewoon je bek houden, de winnaar heeft namelijk altijd gelijk. Nederland is door, dus ga maar huilen in een hoekje, kuttroll dat je er bent. Ik kots op vieze negatieve mannetjes zoals jij, die al bij voorbaat roepen dat we kansloos zijn. Realistisch zou zijn geweest als je had geroepen dat we het moeilijk zouden krijgen. Roepen dat we met 3-0 eraf gaan is gewoon trollen.
Triest dat jij het punt niet begrijpt. Hij geeft zijn mening ; het word persoonlijk gemaakt ; en vervolgens is hij een troll die het zelf uitlokt? Als je dat echt denkt, dan ben je pas triest. ( Let op : jij begon met het woord triestquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:13 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Triest dat je het verschil niet kan zien tussen een mening en onnodig zieken/trollen.
2e helft was prachtig gozer, ik weet niet wat jij zo mooi aan Brazilie vond? Kut troll is kut.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:13 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Achterlijke idioot man. Natuurlijk is dat niet zo. Niks geen roep. Kwestie van realisme kan toch verdomme geen kwaad? Zeg nou zelf, geniet jij van het Nederlandse spel? Simpele dingen gaan mis.
zeikerd, geluk of niet, winst is winst.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Nee, want zoveel geluk kan toch nauwelijks aanblijven of verwacht je dat Nederland Uruguay wel eventjes opzij legt?
Ja.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Nee, want zoveel geluk kan toch nauwelijks aanblijven of verwacht je dat Nederland Uruguay wel eventjes opzij legt?
Haha, was een lachwekkende fout dit nooit mag gebeuren op dit niveau.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef Hankster het volgende:
Oh man man man, wat de uitslag ook mag zijn; de herhaling van de 0-1 was toch wel erg pijnlijk hoor...
Alles kan.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Nee, want zoveel geluk kan toch nauwelijks aanblijven of verwacht je dat Nederland Uruguay wel eventjes opzij legt?
Zegt de man die anti-Nederland is. Emigreer gewoon lekker, negatievelingquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Je weet niet waar je over praat, dus de groeten.
Ok, ik zal zien.quote:
Ach, hoor jezelf nou toch.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zegt de man die anti-Nederland is. Emigreer gewoon lekker, negatieveling
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Je weet niet waar je over praat, dus de groeten.
Bek houwe hondquote:
Maar de 1-1 was strak verdedigd van Brazilie.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:18 schreef Kluivert_Vandervaart het volgende:
[..]
Haha, was een lachwekkende fout dit nooit mag gebeuren op dit niveau.
ik snap best dat je een andere mening hebt, maar ga nou niet zitten trollen in een topic waar een overwinning gevierd wordt.quote:
Hij geeft geen mening. Hij perst zoveel mogelijk anti-Nederlandse leuzen uit zijn toetsenbord om zich vervolgens op de reacties af te trekken als een 14 jarige puber die nog nooit is aangekeken door een meid. Dat is geen mening geven, dat is gewoon trollen.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Triest dat jij het punt niet begrijpt. Hij geeft zijn mening ; het word persoonlijk gemaakt ; en vervolgens is hij een troll die het zelf uitlokt? Als je dat echt denkt, dan ben je pas triest. ( Let op : jij begon met het woord triest)
zo'n legendarische overwinning laat je toch niet verzieken door zo'n zeikventje? en dus daarmee dit topic.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:18 schreef Harajuku. het volgende:
Nou, gelukkig kun je tegenwoordig topics uit je AT verwijderen
michielos?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat soort dingen riep hij al toen we nog onze eerste wedstrijd tegen Denemarken moesten spelen.
Samen met Flammie of hoe heet die andere idioot.
Hij blijft zichzelf herhalen nu. Tuurlijk mag hij zijn mening geven, maar hij probeert nu het hele topic een negatieve sfeer te geven.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Triest dat jij het punt niet begrijpt. Hij geeft zijn mening ; het word persoonlijk gemaakt ; en vervolgens is hij een troll die het zelf uitlokt? Als je dat echt denkt, dan ben je pas triest. ( Let op : jij begon met het woord triest)
Ja echt, Brazilie was echt super vet man, echt kankerhard goede verdediging, niks weggegeven man, zieke shit. Super verdedigd!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Maar de 1-1 was strak verdedigd van Brazilie.
ik had ook 5-1 verlies voorspeld, en het doelpunt van Brazilië was precies de reden, maar ze hebben het in de tweede helft meer dan goed gemaaktquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:19 schreef minutenman het volgende:
[..]
michielos?![]()
michielos durft hier niet meer te komen, flammie zegt dat hij gelijk had dat nederland met 2-1 won van brazilië maar voorspelt dat we met 5-0 verliezen van uruguay/ghana omdat we kwaliteit tekort komen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |