Is het daar wel gewoon lekker koel?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:01 schreef motorbloempje het volgende:
terug van sportschool, en ook daar was het extreem rustig
5 minuten roeien, 30 minuten crosstrainer, 30 minuten stepsding en 50 situps
komende 3 weken om de dag, dan moet mn motor broek beter zitten
Is datquote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:06 schreef neen het volgende:
In Groningen voelt het wel wat koeler, wat meer wind dan in Arnhem lijkt wel.
Is leisure management iets pf? Hoewel de mensen die ik ken niet bijster positief zijn maar goed :'¤
Blubber is in the eye of the beholder.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:06 schreef Perruche het volgende:
Ik heb wel een volg-topic knop!
XM, ik zou bijna zeggen, post eens een foto van je buik, ik geloof er niets van dat die blubberig is!
Hehe, nou in mijn omgeving ziet iedereen mij als schoonheidsspecialiste/kapster/stewardess.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:10 schreef -marz- het volgende:
Vrijetijdsmanagement, als je dan niet voortdurend vooroordelen naar je kop geslingerd krijgt...
Waarom doe je niet die hbo mode-opleiding? Vriendin van mij deed dat en vond het superleuk, werkt nu op een mode-pr bureauquote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:12 schreef P.F het volgende:
[..]
Hehe, nou in mijn omgeving ziet iedereen mij als schoonheidsspecialiste/kapster/stewardess.
Nee hoor, alleen eigenlijk jullie en m'n vriendje
M'n ouders denken dat ik raketgeleerde wordt, mijn vrienden doen allemaal iets met communicatie/taal/mode. Dat is leuk!
Nou, vriendin van mij deed dat ook maar dat is afzien (nou ja misschien niet de halve versie, maar dat is ook zo half)quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:16 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Waarom doe je niet die hbo mode-opleiding? Vriendin van mij deed dat en vond het superleuk, werkt nu op een mode-pr bureau
En media & informatie & communicatie? (voorheen MIM). Al raad ik je dat ten zeerste afquote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:17 schreef P.F het volgende:
[..]
Nou, vriendin van mij deed dat ook maar dat is afzien (nou ja misschien niet de halve versie, maar dat is ook zo half)
neuh, hoewel de een (de scharrel) wel meer dan de ander (McEx)... maar ik val echt op jongere mannen. ben zelf ook niet zo heel erg volwassen in sommige dingen... bijna al mijn vrienden zijn ook jonger dan ikquote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:55 schreef -marz- het volgende:
Heb je dan niet dat ze emotioneel onderontwikkeld (om maar iets te noemen) zijn kwak?
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oefff! Het temperatuurverschil tussen Den Haag en Gouda is gruwelijk.
kwak: yes, maar weet nog even niet wat ik er mee moet / ga doen.
M'n buik is ook meer blubby met dit weer lijkt het
Ik kwam tot de conclusie dat ik mijn hoofdvakken vreselijk vind (algemene economie, wiskunde, statistiek: leuk!) maar de rest: bleghquote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:19 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
En media & informatie & communicatie? (voorheen MIM). Al raad ik je dat ten zeerste af
weet je wel zeker dat je hiermee stopt?
Waarom raad je het af trouwens?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:19 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
En media & informatie & communicatie? (voorheen MIM). Al raad ik je dat ten zeerste af
weet je wel zeker dat je hiermee stopt?
Mijn ex was ook 10 jaar ouder.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:36 schreef Laureline het volgende:
Ik viel altijd alleen op oudere mannen. Mijn exmeneer was meer dan 20 jaar ouder, mijn meneer nu maar 10 jaar. Dat is wel handiger. Wat kwak zegt vind ik wel grappig, dat ze jongere vriendjes leuk vindt omdat ze zelf nog zo kinderlijk is in bepaalde dingen, dat kan wel kloppen. Ik baalde er namelijk altijd van dat ik in die relaties toch nog 'de verstandige' moest zijn. Was ik gewoon met 20 blijkbaar al heel erg volwassen![]()
Maar als ik nu op jacht zou moeten, ligt het weer anders. Destijds vond ik broekjes van 20 zeer oninteressant, maar inmiddels is een jongeman van 30 ook al een jonger hapje voor mij natuurlijk
Ik weet niet hoe het anders is hoor, ik doe ook gewoon 2 vwo examens via het James Boswell Instituut.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 15:54 schreef Blurred86 het volgende:
Ik weet niet precies wat SDB gedaan heeft, maar het is in ieder geval iets anders dan ik heb gedaan. Op mijn uni (WUR) bieden ze die toetsen zelf aan voor verschillende vakken en je kunt op het James Bosswel instituut in Utrecht in ieder geval ook dat soort toetsen maken volgens mij.
Maar ik zou gewoon eens informeren bij de studieadviseur van de studie die je evt wilt doen, vaak is er wel eea te regelen (soms mag je ook die vakken nog halen terwijl je al met je studie begint bijv.)
Omdat het een vage flutstudie is en als je redactrice wilt worden oid wat de meeste mensen daar willen je beter journalistiek of Nederlands kunt doen.quote:
Ik las: sate...quote:
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 16:46 schreef -marz- het volgende:
Zal wel door het weer komen Uniek. Ik zag net een neger fietsen en dacht "wow die is naar verbrand."
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 16:46 schreef -marz- het volgende:
Zal wel door het weer komen Uniek. Ik zag net een neger fietsen en dacht "wow die is naar verbrand."
Oh, 't zijn maar simpele dingen. Zwart shirtje, grijs shirtje, wit shirtje (met Bruce eropquote:
Ja dat heb ik dus niet gedaanquote:Op vrijdag 2 juli 2010 16:13 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het anders is hoor, ik doe ook gewoon 2 vwo examens via het James Boswell Instituut.
Meestal wel, maar als ie echt te erg is dan heb je kans dat het er net zo snel weer uitkomtquote:Op vrijdag 2 juli 2010 14:19 schreef Sarabi het volgende:
Op het moment zeker erg blij met je maag?
Een flink ontbijt helpt toch altijd goed tegen een kater?
Het sleept je toch mee hè, die voetbal!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:10 schreef shinydiscoball het volgende:
Mijn hoofd bonkte, mijn hart zat in mijn keel en mijn maag maakte salto's, dus alles wees erop dat ik ging ontploffen. Echt ongelofelijk dit!
als je in de buurt zou wonen zou ik je graag komen helpen! Lijkt me echt heerlijk, zo versquote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:17 schreef sigme het volgende:
Ja, de peultjes doen het goed dit jaar. En die dingen zijn niet houdbaar, niet in te maken of te vriezen en bovendien een delicatesse, dus peultje eten is het devies. Nog een week of twee, drie..
jewel toch? denk dat er als T nog een fruitsalade bijkomtquote:
Best wel ja!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:11 schreef Laureline het volgende:
[..]
Het sleept je toch mee hè, die voetbal!
Daar hou ik je aan hoorquote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:03 schreef Viking84 het volgende:
@ DaD: volgens mij spelen ze dinsdagavond, dus je mist niks.
Maar wát een wedstrijd idd. Ik kneep hem zo als de Brazilianen in de buurt van het doel kwamen!
. En ik was bang voor opnieuw een penalty tegen!
. Volgens Mark heb ik me flink lopen aanstellen
. Ik zat me zo te verbijten tijdens de eerste helft. Bah! Maar ik had ook wel het vertrouwen dat het na de rust zou keren en nu is het vertrouwen in de Nederlandse ploeg helemaal terug. Als we wereldkampioen
worden ga ik naar A'dam op woonboten dansen!.
Pas op met veel aardbeien, je kan er een plotse allergie van krijgenquote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:21 schreef Perruche het volgende:
[..]
jewel toch? denk dat er als T nog een fruitsalade bijkomtmet banaan, aardbeien, en ananas. ik vind dat zomerfruit ZO lekker... net weer een bak aardbeien gekocht, ik eet ze gewoon in 1 dag op
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:27 schreef sigme het volgende:
[..]
Pas op met veel aardbeien, je kan er een plotse allergie van krijgen.
Waarom diequote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:21 schreef Perruche het volgende:
[..]
jewel toch? denk dat er als T nog een fruitsalade bijkomtmet banaan, aardbeien, en ananas. ik vind dat zomerfruit ZO lekker... net weer een bak aardbeien gekocht, ik eet ze gewoon in 1 dag op
leuk!! Hier hoor ik allemaal getoeter nogquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:39 schreef conleche het volgende:
Eerste helft suckte echt big time, maar 2e helft werd het toch nog spannend zeg!! Nu kunnen ze net zo goed ook even wereld kampioen worden! Zit nu in de trein naar Utrecht om te gaan eten met de meisjes die ik heb ontmoet tijdens m'n reis in Egypte vorig jaar. Zal wel dolle boel in de stad zijn!
ja, lekker!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:57 schreef _Calimero_ het volgende:
ik heb gerookte makreel gekocht,maar kan je dat zo eten? ik wilde het op brood doen, maar misschien moet het nog gekookt of gebakken??![]()
Wie helpt
je hebt gelijkquote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:43 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Waarom die? Het is lekker en gezond... en eens wat betreft de aardbeien.
Ik eet nu een salade van banaan, meloen, aardbei en nectarine
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 20:06 schreef uniekhoorn het volgende:
150 km??
Veel eten?? Onregelmatig, dat weet ik niet maar veel?
Dat 150 km heel ver is om te fietsen... daar zou ik door uitputting van moeten kotsenquote:
nee joh. je moet t gewoon koud eten! gerookte makreel is lekkah!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:57 schreef _Calimero_ het volgende:
ik heb gerookte makreel gekocht,maar kan je dat zo eten? ik wilde het op brood doen, maar misschien moet het nog gekookt of gebakken??![]()
Wie helpt
daar hadden we t laatst over gehad toch? was dat niet gebaseerd op je lijstjes met behoorlijk wat ongezonde tussendoortjes, van toen je niet mocht lijnen? en wist ze al dat je heel erg veel sport?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:52 schreef _Calimero_ het volgende:Nederland!! hup, hup
![]()
In de trein waar in net in zat, was in elk geval geen airco, god, ik was kletsnat toen ik eruit stapte![]()
Over 2weken heb ik een afspraak met de dietiste, die vond dat ik veel en heel onregelmatig eet. Nou, heb er nu al zin in![]()
Morgen lekker 150km fietsen, ben benieuwd hoe dat gaat. warm, en sinds la douce france nauweljks gefietst
het is al opquote:Op vrijdag 2 juli 2010 20:30 schreef sigme het volgende:
Het is gestoomde makreel, geen gerookte.[/betweter]
je hebt allebei!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 20:30 schreef sigme het volgende:
Het is gestoomde makreel, geen gerookte.[/betweter]
Ja, dat weet ik. Er is ook wel (geheel) gerookte makreel, maar dat wat gewoonlijk wordt aangeduid met gerookte makreel is gestoomd. Gerookte makreel is hard als een spekbokking.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 20:34 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
je hebt allebei!
gestoomde makreel en gerookte makreelfilets![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Goed!quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ha MiniHoe gaat ie daar?!
Heb nog nooit makreel gehad geloof ik...
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 20:34 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
je hebt allebei!
gestoomde makreel en gerookte makreelfilets![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:25 schreef DevilsAndDust het volgende:
Bah. Ik voel me af en toe zo vreselijk alleen de laatste dagen.
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:25 schreef DevilsAndDust het volgende:
Bah. Ik voel me af en toe zo vreselijk alleen de laatste dagen.
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Tof Mo!![]()
Ik heb net m'n 3e festini perenijsje op
geniet ervan! als je nog maar wel iets anders eet waar ook echt wat in zitquote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Tof Mo!![]()
Ik heb net m'n 3e festini perenijsje op
Oja, daarom kijk ik liever geen voetbal. Ik ben dan altijd al snel voor zo'n sympathieke, beetje sneue ploeg die vervolgens direct verliest.quote:
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 22:32 schreef _Calimero_ het volgende:
ik ben de gelukkigste vrouw op aarde momenteel: Ventilator gevonden![]()
![]()
nu lekker op bed liggen, beetje lezen en vroeg slapen. Morgen om 06.00 gaat de wekker
quote:
Werkze!quote:Op zaterdag 3 juli 2010 05:48 schreef uniekhoorn het volgende:
Goedemorgen, lekker Sigme.
Hier ook 20.5 graden
Ben laat voor het werkMocht niet eerder beginnen.
wat voor opleiding?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 06:29 schreef han1987 het volgende:
Hier ook vroeg wakker. Ik zit nu gewoon al met de ventilator op me, anders is het niet vol te houden. Zometeen afwassen en strijken. Daarna lekker yoghurt met aardbeiend. Om 8.45 moet ik weg, heb ik instaptoets van mijn opleiding. Ben echt benieuwd hoe het gaat.
Zijn hoofd doet me een beetje denken aan foto's van mijn opa vroeger, hij heeft echt zo'n jaren 50 boerenhoofd.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 00:24 schreef kwakz0r het volgende:
dirk kuijt, die lijkt op zo'n alien ras uit star trek!
de Ferengi!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
tevens: hoeveel gel kan je in je haar doen. toch ben ik fan hoor. van dirkie.
In zo'n beetje de allerlaatste minuut scoorde Ghana bijna, maar Suarez sloeg de bal weg met zijn handen. Vandaar rood. Als hij dat niet gedaan had, was Ghana dus door geweest. Vervolgens mocht Ghana een penalty nemen, maar die ging op de lat. Toen zag je Suarez juichen op weg naar de kleedkamerquote:Op zaterdag 3 juli 2010 07:55 schreef shinydiscoball het volgende:
Ik heb gister van Ghana alleen de 1e helft gezien, echt superjammer (maar niet geheel onverwachts) dat ze eruit zijn. Heb ook niet gezien waar alle ophef over was, wel iets met Suarez en een rode kaart ofzo? Toch vind ik het niet terecht om ze sneu te noemen hoor, het is helemaal niet een slechte
ploeg ofzo! Het was alleen dat er erg veel druk op ze lag als laatst overgebleven Afrikaans team. Ben wel trots op ze, west-Afrikaans enzo
Na de eerste helft van je post dacht ik: o wat een heerlijke dag!quote:Op zaterdag 3 juli 2010 11:10 schreef kwakz0r het volgende:
ola, ik heb heerlijk uitgeslapen, fijn gedroomd, en kan nu ontspannen aankleden, douchen, hapjes maken en dan om een uurtje of vier word ik opgehaald om naar een picknick verjaardag te gaan
verder ben ik vreselijk ongesteld en zit ik onder het eczeem, is mn allergiemedicijn op maar kan ik pas maandag halen en ben ik dus verkouden en heb ik ontstoken ogen....
ik voel me ook nogal in dubio over deze dagquote:Op zaterdag 3 juli 2010 11:26 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Na de eerste helft van je post dacht ik: o wat een heerlijke dag!
Tot ik de subtekst las.
Ik kan me totaal niet concentreren op m'n werk, bah!.
Ah wat zou dat jammer zijnquote:Op zaterdag 3 juli 2010 12:08 schreef Ewelina het volgende:
Ik geloof niet dat ik het huisje krijg...
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 12:58 schreef Viking84 het volgende:
Suarez was gewoon slim (al had ik hem ook een eikel gevonden als het een wedstrijd tegen NL was). Het is in beginsel wel dankzij hem dat Uruguay door is, want als hij de bal niet had gestopt met zijn handen, dan was Ghana door geweest. Dus hij kon kiezen: of Ghana door laten gaan of de bal stoppen met z'n handen, een rode kaart krijgen en hopen dat Ghana de penalty zou missen. Ik had het ook wel geweten als ik hem was.
En ik ben blij dat 'ie er niet bij is tegen Nederland. Nu hoeven we ons alleen zorgen te maken om Forlán.
mijn creme is op, en herhalingsrecepten duren twee dagen bij de apotheek tegenwoordig. kan maandag de huisarts pas bellenquote:Op zaterdag 3 juli 2010 12:19 schreef MariaEtcetera het volgende:
Aw Ewelina![]()
Kwak: ik ontdekte net tot mijn vreugde ook weer een klein rood jeukend plekje op mn elleboogIk begin meteen met spulletjes smeren in de hoop dat het niet weer een soort full-fledged rode jeukende bultjes bende op mn armen wordt
Nee ik denk het niet. Ben nu 1.3 kg zwaarder dan 2 weken terug en heb echt NIET op mn lijn gelet. Veel drank, veel vreetwerk etc.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 12:20 schreef Ewelina het volgende:
j.t., hou je niet gewoon vocht vast met dit warme weer?
Meteen ook iets leuks om naar te kijken dinsdagquote:Op zaterdag 3 juli 2010 12:58 schreef Viking84 het volgende:
Suarez was gewoon slim (al had ik hem ook een eikel gevonden als het een wedstrijd tegen NL was). Het is in beginsel wel dankzij hem dat Uruguay door is, want als hij de bal niet had gestopt met zijn handen, dan was Ghana door geweest. Dus hij kon kiezen: of Ghana door laten gaan of de bal stoppen met z'n handen, een rode kaart krijgen en hopen dat Ghana de penalty zou missen. Ik had het ook wel geweten als ik hem was.
En ik ben blij dat 'ie er niet bij is tegen Nederland. Nu hoeven we ons alleen zorgen te maken om Forlán.
niet echt... alleen vetcreme verzacht wat, dat heb ik nog wel voor de rest van t weekend... die dermalex repair en dermalex eczeem rommel en alle spullen van vsm maken het erger ipv beter. helaas. en met twee dagen hormooncreme smeren en daarna vet houden is t weer weg.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:32 schreef Blurred86 het volgende:
vervelend Kwak! er zijn toch ook middeltjes die je zonder recept kunt kopen bij drogist/apotheek? of helpen die bij jou niet?
Ik ben net maar even een stuk gaan wandelen (1,25 uur) in de hoop mijn hoofdpijn en slechte humeur kwijt te raken en het is gelukt dus dat is fijn
Mooie vent idd, vind ik ookquote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:21 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Meteen ook iets leuks om naar te kijken dinsdag
Ik ben een fanatiekelingquote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:00 schreef conleche het volgende:
[..]
Het is niet dat ik het oneens ben hoor, maar zit je niet in het verkeerde topic?
Ik vraag me altijd af of jij nou op een voetbalforum zit of dat het iemand met dezelfde Nick isquote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:48 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik ben een fanatiekeling.
Bah het wil totaal niet met m'n opdrachten. Ik denk dat ik het maar laat zitten voor vandaag en morgen een nieuwe poging waag. Het wordt morgen minder warm, dat scheelt vast.
Pics?quote:
Neen, jij stuurt mixed signalsquote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:49 schreef neen het volgende:
Lugano is toch veel knapper
[..]
Ik vraag me altijd af of jij nou op een voetbalforum zit of dat het iemand met dezelfde Nick is
Zo bedoelde ik het niet.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:48 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik ben een fanatiekeling.
Bah het wil totaal niet met m'n opdrachten. Ik denk dat ik het maar laat zitten voor vandaag en morgen een nieuwe poging waag. Het wordt morgen minder warm, dat scheelt vast.
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:50 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Pics?.
Ik ken ook iemand met zo'n blanke huid als jij en als zij bruin is (naar eigen zeggen) dan is ze nog altijd net zo wit als ik in de winter ben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door kwakz0r op 03-07-2010 14:29:33 ]Kwak
Ook met 84 erbijquote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:51 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Neen, jij stuurt mixed signals.
En ik zit niet op het voetbalforum, dus blijkbaar iemand met dezelfde nick? (ook een Viking? Je kunt het toch vast wel zien aan het taalgebruik? Niemand schrijft zo correct als ik)
methol is een no-go bij (mijn) eczeem. en talkpoeder droogt ook uit...quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:58 schreef Laureline het volgende:
@ Kwak: gewoon (menthol-)talkpoeder? Of ter voorkoming, bepaalde plekken 's avonds insmeren met uierzalf of vaseline? Ik doe dat bijvoorbeeld rond mijn ogen 's avonds, dat heeft dit jaar geresulteerd in helemaal geen eczeem meer op die plekken! Je zit er wel bij als een glimworm op de bank (volgens Vivi), maar het help echt! Alleen is dit natuurlijk preventief, je hebt er nu even niets aan...
Ja maar als je het zo moet spelen...dat had als het een Nederlander was geweest echt wel een nare smaak achter gelaten, wat achterbaks. Ik hoop niet dat ie bij Ajax hetzelfde doetquote:Op zaterdag 3 juli 2010 12:58 schreef Viking84 het volgende:
Suarez was gewoon slim (al had ik hem ook een eikel gevonden als het een wedstrijd tegen NL was). Het is in beginsel wel dankzij hem dat Uruguay door is, want als hij de bal niet had gestopt met zijn handen, dan was Ghana door geweest. Dus hij kon kiezen: of Ghana door laten gaan of de bal stoppen met z'n handen, een rode kaart krijgen en hopen dat Ghana de penalty zou missen. Ik had het ook wel geweten als ik hem was.
En ik ben blij dat 'ie er niet bij is tegen Nederland. Nu hoeven
we ons alleen zorgen te maken om Forlán.
Nee hoor, ik ben niet weg. Je bent wel aardig verkleurd, maar het is niet bruin, maar roodquote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:18 schreef kwakz0r het volgende:
jahoor. post ik een decolletee foto op aanvraag van vik, is ze weg. tsk.
geloof me, dat is mijn kleur bruin. ik word indianenroodbruin, net als mn papa. niks geels in mijn huid te bekennen.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:19 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Nee hoor, ik ben niet weg. Je bent wel aardig verkleurd, maar het is niet bruin, maar rood.
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 13:59 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
(op de foto lijk ik bleker dan in t echt... alle kleuren op mijn phone worden blauwig/flets
)
in een quote in een spoiler, want ik wil m weer weg kunnen halen, we zitten hier niet in sexy en gewaagd immersIk zie niksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
het lijkt niet wat het is
Laat maar, het kan dus niet heb ik besloten, heb inmiddels wat anders aanquote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:19 schreef j.t het volgende:
Heb witte kleren aan en mn shirt schijnt een beetje door, zodat mn witte bh te zien is ... ik twijfel of het kan ... maar wil eigenlijk niet nog eens omkleden, want ik had een zweetaanval bij de laatste keer net
Het is erger dan een gewone overtreding, omdat bij dit doelpunt een plaats in de halve finale was toegekend. Eigenlijk hoort Ghana dus gewoon daar te staan. Maar door een overtreding staat daar dus Uruguayquote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:22 schreef neen het volgende:
Sommige mensen ogen ook bruinder of donkerder dan anderen terwijl hun huid lichter is
Ik snap die commotie rond de handsbal van Suarez niet zoik vind het niet meer/minder erg dan een gewone overtreding ofzo. Ben benieuwd wie er bij Ajax zullen vertrekken na dit WK, waarschijnlijk weer geen kampioenschap voor ze
![]()
![]()
In 98 kreeg NL geen penalty na een overtreding op van Hooijdonk, die fout heeft grotere gevolgen gehad voor NL dan wanneer PSV ofzo in een reguliere competitiewedstrijd geen penalty krijgt. Gevolgen anders, oke maar de fout blijft hetzelfde. Dit is ook gewoon een overtreding en hij heeft hiervoor een gepaste straf gekregen, Ghana had het gewoon af moeten maken... eigen schuld, dikke bult.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:25 schreef j.t het volgende:
[..]
Het is erger dan een gewone overtreding, omdat bij dit doelpunt een plaats in de halve finale was toegekend. Eigenlijk hoort Ghana dus gewoon daar te staan. Maar door een overtreding staat daar dus Uruguay
Eens. Die overtreding werd gecompenseerd door de penalty en die heeft Ghana verknald. Zo werkt het in het voetbal.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:36 schreef neen het volgende:
[..]
In 98 kreeg NL geen penalty na een overtreding op van Hooijdonk, die fout heeft grotere gevolgen gehad voor NL dan wanneer PSV ofzo in een reguliere competitiewedstrijd geen penalty krijgt. Gevolgen anders, oke maar de fout blijft hetzelfde. Dit is ook gewoon een overtreding en hij heeft hiervoor een gepaste straf gekregen, Ghana had het gewoon af moeten maken... eigen schuld, dikke bult.
Dinsdag.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:47 schreef shinydiscoball het volgende:
Ja het was smerig maar Ghana heeft het daarna wel verpest, dus zielig vind ik het ook weer niet. En Suarez mag tochniet spelen volgende week. Klopt het dat het woensdag is?
Dinsdag is de hKve finKfequote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:49 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Oja daarom moet ik naar Leidse. Oke
Te luiquote:
Lekkerquote:
Meh.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 14:57 schreef neen het volgende:
Die toetsen worden altijd kleiner als ik drink echt raar
[..]
Te lui
Dat zul je altijd zien met nieuwe auto's.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 15:29 schreef Syrena het volgende:
Mijn nieuwe autoMet airco
![]()
Ging net ff rijden met mijn zus, knalt er bijna een busje op me dat van links kwamEik0l
Niet aan de pil?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 16:13 schreef Blurred86 het volgende:
Niet ongesteld, maar wel al ruim een week PMS, telt dat ook?
Heel fijn ook dat ik dus waarschijnlijk op vakantie ongesteld word/ben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
nope, al lijkt het me in dat opzicht wel handig (maar dat zou dan ook mijn enige reden zijn om hem te gaan slikken en dat lijkt me weer een beetje overdreven)..quote:Op zaterdag 3 juli 2010 16:25 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Niet aan de pil?
Ik heb er juist nu voor gekozen om ongesteld te worden omdat ik over een weekje op vakantie ga
Ideaal
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
Ik zit nog in de ontkenningsfase.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
Merel ook een, ook al lijkt het wel goed met je te gaan, tis toch nooit leuk.
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 19:22 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ben vanochtend ook ongesteld geworden..
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 19:41 schreef Razztwizzle het volgende:Gekke dag vandaag, met mn lief naar de spoedpost in het ziekenhuis, hij heeft een infectie aan de luchtwegen
Dus nu vertroetel ik hem met ijsjes en koel water, vind t zo sneu, hij krijgt weinig lucht, moet steeds hoesten en heeft koorts.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |