Losser (omgeving Enschede)quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:18 schreef admiraal_anaal het volgende:
Waar is deze te bezichtigen? Ken iemand die gek is op de hele ouwe fiatjes namelijk en altijd wel op zoek is.
De voorspatborden moeten of vervangen worden of gersetaureerd worden.quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:32 schreef Barretje80 het volgende:
Kan je misschien een indicatie geven van de kosten die de resterende 25 % nog kost?
Hij ligt op dit moment uit elkaar?quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:41 schreef ClintOosthout het volgende:
[..]
De voorspatborden moeten of vervangen worden of gersetaureerd worden.
vervolgens moet de auto overgespoten worden. Dan is hij beter als showroom conditie.
Wat overspuiten kost kan ik zo niet zeggen, omdat dat per bedrijf verschillend is, en originele spatborden kosten rond de ¤ 200,-
Theoretisch kun je de auto zo weer opbouwen en APK laten keuren. Dan kun je er direkt mee rijden.
Deze onderdelen zijn allemaal aanwezig, en vaak nog dubbel.
Maar hij vraagt er natuurlijk om om perfect in orde gemaakt te worden
Gedeeltelijk.quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:52 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
Hij ligt op dit moment uit elkaar?
Idd. Al 5 jaar mee bezigquote:Op donderdag 1 juli 2010 13:08 schreef 08gnoT. het volgende:
Op naam gezet op 26-08-2005, ben je al 5 jaar aan het restaureren?![]()
Hoeveel verbruikt hij op LPG en benzine? APK levert geen problemen op neem ik aan als de spatborden vervangen zijn?
Heeft die iemand al gereageerd?quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:18 schreef admiraal_anaal het volgende:
Waar is deze te bezichtigen? Ken iemand die gek is op de hele ouwe fiatjes namelijk en altijd wel op zoek is.
Waarschijnlijk heb ik die wel ik heb nl. nog een compleet stuurhuis met stuurstang, maar ik ben vooralsnog niet van plan om onderdelen los te verkopen helaas.quote:Op woensdag 8 september 2010 15:29 schreef fijatje het volgende:
Ik ben op zoek naar de nylonringen die de stuurschakelpook in het stuur vasthouden.
Heeft u deze ook dubbel?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |