quote:Op dinsdag 29 juni 2010 10:22 schreef Ronhui het volgende:
Ben er ondetussen wel achter, Flickr vormt een mooie bron van inspiratie.
Even snel gekeken, leuke streamquote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:31 schreef Crientj het volgende:
http://www.flickr.com/photos/carinascheiberlich/
Klopt! Vind ik ook leuker dan het browsen op tags, ik laat me liever verrassen, je komt dan op hele leuke onverwachte dingen uit!quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:29 schreef Omniej het volgende:
[..]
Ik zit tegenwoordig redelijk vaak op die 'Last 7 Days' Explore-pagina. Gewoon een leuke random selectie van de meest interessante foto's dus, zit vaak erg tof spul bij.
Soms kom ik via die pagina ook in behoorlijk leuke photostreams van bepaalde users terecht waar nog meer inspiratie is op te doen.
Dit komt omdat ik alleen de mooie foto's op flickr zet.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 09:51 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Als ik je foto's zo zie, lijkt er weinig mis met je camera.
Misschien meer verdiepen in vlakverdeling/compositie/nabewerking?
De foto's zelf zien er volgens mij kleurrijk en scherp uit.
Owja, en als we dan toch schaamteloos flickr links gaan spammen, wil ik er ook wel wat views bij
http://www.flickr.com/photos/cryothic
Ik vind vooral de eerste vijf geweldigquote:Op dinsdag 29 juni 2010 14:15 schreef Dark_Angelus het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mijn account dus.
Heb je er bij gezet, net zo als Crientj en Dark_Angelusquote:Op dinsdag 29 juni 2010 15:48 schreef Tamashii het volgende:
Ronhui, mag ik er boven bij?
http://www.flickr.com/photos/51344857@N04/
Jouw foto's zijn echt geniaal! Prachtig gewoonquote:Op dinsdag 29 juni 2010 18:17 schreef firewirecable het volgende:
http://www.flickr.com/jsprhrmsn
[ afbeelding ]
Fotootje hier, fotootje daar.. geen probleem. Maar 't is niet de bedoeling dat het hier een show-je-foto-die-toevallig-op-Flickr-staat -topic wordt.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 14:15 schreef Dark_Angelus het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mijn account dus.
Blabla..quote:Op dinsdag 29 juni 2010 19:50 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Fotootje hier, fotootje daar.. geen probleem. Maar 't is niet de bedoeling dat het hier een show-je-foto-die-toevallig-op-Flickr-staat -topic wordt.
Niet specifiek aan jou gericht maar even in 't algemeen en jij was de eerste.
Ik niet.quote:Op woensdag 30 juni 2010 13:17 schreef Ronhui het volgende:
firewirecable, einschtein en polariteit staan nu ook in de OP
De simpele teller (boven aan m'n photostream, want ik heb geen pro-account) loopt wel realtime geloof ik.quote:Op woensdag 30 juni 2010 16:33 schreef einschtein het volgende:
Maybe update Flickr de 'views total' aan het einde van de dag?
Ik weet het niet, ik zeg ook maar wat.
Klopt het is altijd ergens na 3 / 4 uur geloof ik nl tijd dat je stats worden geupdate (flickr pro)quote:Op woensdag 30 juni 2010 18:02 schreef firewirecable het volgende:
Ik geloof dat ze elke dag op 00:00 pacific time updaten (of zoiets meen ik een keer gelezen te hebben, in ieder geval niet GMT)
zie hierbovenquote:Op dinsdag 29 juni 2010 10:18 schreef Ronhui het volgende:
En als ik vergeten ben... Post je account hier onder!
Dat is alleen de grens die ze hanteren tussen twee dagen. Je stats van 29 juni zijn dus eigenljik je stats van 29 juni 02:00 (dacht ik) t/m 30 juni 02:00.quote:Op woensdag 30 juni 2010 18:06 schreef Casemodders het volgende:
[..]
Klopt het is altijd ergens na 3 / 4 uur geloof ik nl tijd dat je stats worden geupdate (flickr pro)
Moet je even zo'n plugin installeren voor uitgebreide stats, zodat je precies kunt zien waar ze allemaal vandaan komen.quote:Op donderdag 27 januari 2011 22:40 schreef Mirjam het volgende:
kick
vraagje voor de pro-gebruikers;
hoe zit het met jullie views?
wat is jullie gemiddelde?
ik hang vaak ergens tussen de 80/150 per dag, maar nu zit ik op ruim 1600, and counting.
en ik snap niet zo goed waarombijna 80% lijkt direct via flickr te komen zeg maar, die is de grootste in de lijst van referrers
waar vind ik zo'n plugin?quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:27 schreef Omniej het volgende:
[..]
Moet je even zo'n plugin installeren voor uitgebreide stats, zodat je precies kunt zien waar ze allemaal vandaan komen.Ik kan op die manier vrij nauwkeurig bijhouden waar al m'n views per foto precies vandaan komen.
Heeft een van je foto's de explore gehaald misschien? Dat zou een verklaring kunnen zijn natuurlijk.
als je het weet, laat het dan ff weten, ik ben erg benieuwdquote:Op donderdag 27 januari 2011 23:31 schreef Omniej het volgende:
Via deze site kun je checken of je in Explore staat: http://bighugelabs.com/scout.php
Maar jouw account geeft daar op dit moment nog geen hits. Hij wordt slechts eens in de zoveel tijd geüpdate, though, hij loopt dus niet helemaal synchroon met Flickr.
Die plugin ben ik nog even voor je aan het zoeken... Heb hem zelf dus wel geïnstalleerd staan maar kan de pagina niet meer vinden.
het duurde ff voor ik het doorhad, maar klopt dit?quote:Op donderdag 27 januari 2011 23:32 schreef Omniej het volgende:
Heppem al.
http://www.flickr.com/gro(...)ss/72157625536240542
Erg toffe extra is dit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |