De hele sc is verliefd.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:50 schreef Mozy het volgende:
Volgens mij is Lamon. verliefd. [ afbeelding ]
quote:
Haha.quote:
quote:
Met z'n allen aan mijn kleine waterpijp met 1 slang.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:55 schreef MouzurX het volgende:
Maare WD, fok meet bij jou en dan aan de waterpijp?
Je gebruikt dat ding toch nooit alleen? Of heb ik het nou mis.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:56 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Met z'n allen aan mijn kleine waterpijp met 1 slang.
Nee, met jou.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:56 schreef reetveter het volgende:
[..]
Je gebruikt dat ding toch nooit alleen? Of heb ik het nou mis.
En dat is één...quote:
Eh hoeveel mensen zijn hier nou? maximaal 10.. dan kan dat gewoon hoor... Ik weet niet of jij een half uur lang aan 1 stuk aan dat ding wilt hangen?quote:Op zondag 27 juni 2010 21:56 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Met z'n allen aan mijn kleine waterpijp met 1 slang.
Ja.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:59 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Eh hoeveel mensen zijn hier nou? maximaal 10.. dan kan dat gewoon hoor... Ik weet niet of jij een half uur lang aan 1 stuk aan dat ding wilt hangen?
Lijkt me vrij knap, en irritant voor de anderen.quote:Op zondag 27 juni 2010 21:59 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Eh hoeveel mensen zijn hier nou? maximaal 10.. dan kan dat gewoon hoor... Ik weet niet of jij een half uur lang aan 1 stuk aan dat ding wilt hangen?
Wut?quote:Op zondag 27 juni 2010 22:01 schreef reetveter het volgende:
E. zegt:
die demichelis draait als een mamoettanker
Picsquote:Op zondag 27 juni 2010 22:06 schreef reetveter het volgende:
Er zijn vandaag wel spange foto's gemaakt van mijn drooggetrainde body in een zwembadje.
/chuck
Joah die kan ik niet zien.quote:Op zondag 27 juni 2010 22:09 schreef reetveter het volgende:
[..]
Ja die worden wel op een hyves geplaatst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |