Het blijft een persoonlijke voorkeur. De ene ziet wel wat de ander weer niet ziet, en daarbij heb je het eeuwige gezanik tussen de merken. Persoon a zweert bij lg, terwijl persoon b dit absolute zooi vindt en het houdt bij zijn sony.
Ik zelf heb de philips 8664 led, en ben hier zeer tevreden over. Nu weet ik dat die buiten jouw budget is, maar ook ik heb weken gezocht voor een tv. De lagere philips series (zoals in jouw OP) zou ik vermijden, maar dat is weer omdat ik ondertussen alweer gewend ben aan de 8000.
Het hangt ervanaf waar je nu naar kijkt, het makkelijkste is om een winkel in te gaan, en eens rond te kijken. Van degene die je bevalt noteer je de gegevens en ga je vergelijken en indien mogelijk testen (dvd meenemen naar de winkel).
Niet om te bashen of wat dan ook, maar mijn ervaring is dat je nog altijd het beste op je eigen ogen kunt afgaan dan op de meningen van anderen met dit soort dingen.
Succes!
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.