Sorry, Osdorp Posse kwalitatief matig?quote:Op zaterdag 13 november 2010 21:20 schreef Metaan het volgende:
[..]
Ach kwam die term niet in zwang zo rond de Osdorp Posse?
Dat vind ik nu dus kwalitatief zeer mager. de enige echte verdienste die die mannen hadden was dat ze in een nl-vijandige tijd, in onze taal rapten. God mag ze daarvoor best prijzen. Maar kwaliteit?
De bieberhop in de vorm van Monsif is gewoon wéér een nieuwe loot aan de stam van de Nederhop aka nl-rap. Tekstueel mager, aardige beat, uitstekende productie, prima gerapt, prettige clip en mikkend op bieberpubliek.
Zeer populair, ook dat nog.
Om maar 1 voorbeeld te noemen.quote:Op zondag 14 november 2010 12:18 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Sorry, Osdorp Posse kwalitatief matig?
Het kan je stijl niet zijn, maar OP is gewoon goed. Strakke beats en Def P is een goede rapper. De bagger die jij hier post mag nog niet in de schaduw van de ontlasting van de OP staan.
quote:Op zondag 14 november 2010 12:18 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
De bagger die jij hier post mag nog niet in de schaduw van de ontlasting van de OP staan.
Die cd van Fresku is ook wel dope.quote:Op dinsdag 16 november 2010 14:18 schreef Thomas B. het volgende:
Goed ik zit dus mijn achterstand een beetje weg te werken op het moment. Zijn er nog dingen die ik niet mag missen? Ben momenteel bezig met de laatste dingen van Top Notch als de Fakkelteitgroep cd's.
Joris!quote:
Oude mannen praat.quote:Op dinsdag 14 december 2010 08:22 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Terugkijkend op dit jaar moet ik helaas de conclusie trekken dat Nederhop over zijn hoogtepunt heen is. Nog niet zo heel lang geleden was de scene echt levend. Opgezwolle kwam op, Extince dropte een nieuw album, Typhoon rockte hard en uiteraard nog veel meer. Te veel om allemaal te eren.
Dit jaar komt Fresku met het beste album. De hele zwolle scene laat het ontzettend afweten. Na eerst vernieuwend te komen is het nu allemaal hetzelfde waarbij zelfs zonder schaamtegevoel lines gerecycled worden.Önder en Kraantjepappie zijn belovende nieuwkomers die helaas geen dragend album kunnen maken. Verder zijn in mijn ogen ook Boef en de gelogeerde aap talenten die wel goede beats maken, maar kut rappen. Idee om die drie te combineren? Zelfs de nieuwe Extince is kut.
Ik hoop dat volgend jaar ons wel weer wat moois brengt met de terugkeer van Uniq, de opkomst van SirOJ en wat er nog meer komt.
Ik hoop het, maar verwacht eigenlijk niks meer.
Whehe wat zijn dat nou weerquote:Op dinsdag 14 december 2010 16:14 schreef Metaan het volgende:
[..]
Oude mannen praat.
Kijk deze even: Hoeren, wapens & drugs. Als je daar niet van op knapt....
Beste troll ooitquote:Op dinsdag 14 december 2010 16:14 schreef Metaan het volgende:
[..]
Oude mannen praat.
Kijk deze even: Hoeren, wapens & drugs. Als je daar niet van op knapt....
hopelijk knap je hier meer van opquote:Op dinsdag 14 december 2010 16:55 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Twee posts die mij geen hoop geven op een rij....
Meeeeeeen dat was sleeeeechtquote:Op woensdag 15 december 2010 17:32 schreef ShinobizWinter het volgende:
[..]
hopelijk knap je hier meer van op
Rocks, Gers, Fresku, Extince.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |