Beetje.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:32 schreef RemcoW23 het volgende:
VD Vaart geschoren?
huhuhquote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:35 schreef RemcoW23 het volgende:
Hehe
Stel je niet aan.quote:
Dat wel, maar je hoort gewoon dat ze gezopen hebben. Niet door wat ze zeggen, maar hoe ze het zeggen.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:38 schreef APK het volgende:
[..]
Stel je niet aan.
Vooralsnog wordt er weinig onzin uitgekraamd.
Ja dat wel , wat wil je als je vanaf 6 uur daaar aan tafel moet zitten en nog moet BBqen en zo en dan heb je ook nog een verlengingquote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:39 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat wel, maar je hoort gewoon dat ze gezopen hebben. Niet door wat ze zeggen, maar hoe ze het zeggen.
Beetje Van Gaal en Sir Alex dus?quote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:39 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat wel, maar je hoort gewoon dat ze gezopen hebben. Niet door wat ze zeggen, maar hoe ze het zeggen.
mwaah, dat Nederland zo maar even over de rest heenwalst is toch niet heel erg realistisch, natuurlijk kan dat maar laatste 3 wedstrijdenquote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:38 schreef APK het volgende:
[..]
Stel je niet aan.
Vooralsnog wordt er weinig onzin uitgekraamd.
Tsjah, midden in het toernooi is ook weer zoiets.. Moeten ze een andere bal gebruiken, zullen de uitgeschakelde ploegen wel weer gaan lopen jammerenquote:
Geluid uit, die rechter chick is het bekijken wel waardquote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:46 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Die jongen lijkt op Steve Winwood, alleen dan zonder muzikaal talent.
ja is waar, maar om nu al bekend te makenquote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:46 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Tsjah, midden in het toernooi is ook weer zoiets.. Moeten ze een andere bal gebruiken, zullen de uitgeschakelde ploegen wel weer gaan lopen jammeren.
quote:Op zaterdag 26 juni 2010 23:46 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Die jongen lijkt op Steve Winwood, alleen dan zonder muzikaal talent.
lijkt er wel op zijn pas 5 over 11 begonnenquote:
lijkt wel een zenuwentic ofzoquote:Op zondag 27 juni 2010 00:00 schreef sjorsvdg het volgende:
Ik haat het als Irene even slikt na d'r eerste zin. Elke avond weer!
quote:Op zondag 27 juni 2010 00:00 schreef sjorsvdg het volgende:
Ik haat het als Irene even slikt na d'r eerste zin. Elke avond weer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |