Prima manier om je members naar 0,0 te dwingen als dat moet, ipv carebearenquote:Op woensdag 30 juni 2010 17:46 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Serieus? Ik zou geen mission meer doen als er zoveel naar de corp wallet ging.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:14 schreef Ame_thyst het volgende:
CCP done it againAutopilot is kapot, stuurt nu iedereen door low sec
Ja, die zullen erg blij zijn dat hun ratting in 0.0 allemaal naar de dictators van de Alliance gaat. Sowieso houden de meeste mensen er niet van gedwongen te wordenquote:Op woensdag 30 juni 2010 17:59 schreef donzine het volgende:
[..]
Prima manier om je members naar 0,0 te dwingen als dat moet, ipv carebearen
Ik zou ze zo inruilen tegen een goed UI en een shitload aan bug fixes. Market price history graph anyone?quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:29 schreef drumstickNL het volgende:
Ach ccp maakt wel veel fuckups goed. Zoals die 100.000 skillpoints laatst.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 17:46 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Serieus? Ik zou geen mission meer doen als er zoveel naar de corp wallet ging.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:30 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik zou ze zo inruilen tegen een goed UI en een shitload aan bug fixes. Market price history graph anyone?
Hmmm, ik denk er over na.quote:Op woensdag 30 juni 2010 17:09 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Ik zou die van 6 jaar actief maken, dat staat wel grappig.
ui addons, please never!quote:Op woensdag 30 juni 2010 19:30 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Een goede UI mag van mij ook wel, of gewoon addons toelaten.
Dat kan je toch instellen? Of ben ik nou gek?quote:Op woensdag 30 juni 2010 20:06 schreef Dynd het volgende:
[..]
Hmmm, ik denk er over na.
De UI vind ik wel chill, lekker verschillend van standaard MMO's. Alleen de lettertjes zijn me wat te klein op een 32'' scherm.
quote:Op woensdag 30 juni 2010 20:06 schreef Dynd het volgende:
[..]
Hmmm, ik denk er over na.
De UI vind ik wel chill, lekker verschillend van standaard MMO's. Alleen de lettertjes zijn me wat te klein op een 32'' scherm.
Voor zover ik heb gehoord kan dat niet, je kan wel 2 aparte clients runnen en dan 1 op elk beeldscherm volgens mij.quote:Op woensdag 30 juni 2010 22:20 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
32" scherm?!![]()
En ik dacht dat ik met m'n 24" scherm al aan de grote kant zat. Ik wil er wel eentje bij hebben maar ik weet niet of eve op 2 schermen kan runnen.
Je videokaart moet het kunnen, dus iets in de trant van ATI eye infinity.quote:Op woensdag 30 juni 2010 22:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Voor zover ik heb gehoord kan dat niet, je kan wel 2 aparte clients runnen en dan 1 op elk beeldscherm volgens mij.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 00:17 schreef TigerXtrm het volgende:
http://www.youtube.com/watch#!v=5u5mUHIt4IE
![]()
quote:Op donderdag 1 juli 2010 00:48 schreef TigerXtrm het volgende:
Ik vind EVE een leuk spel hoor maar tis echt een hel als beginnende speler. Die learning skills moeten echt de deur uit.
Ja want nieuwe spelers hebben ook echt 100 mil liggenquote:Op donderdag 1 juli 2010 01:23 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Koop een chipset van 100 mill, dan gaat het allemaal wat sneller.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |