Als die wedstrijd nog doorgaat wel.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:40 schreef BeamofLight het volgende:
TVP, iedereen pickt De Bakker toch? als hij onderhands gaat serveren dan slaat hij nog aces tegen Mahut of Isner.
tvp dus.
Het grote XL-tennisgame toernooitussenstanden topic #3quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:43 schreef Outlined het volgende:
De software die de live scores bijhoudt kon het niet meer aan en heeft 50-50 zichzelf gereset of zo
Nu 56-55
ziek dit
os je heb hem ook.... hmm laat ik maar op het beste hopen :pquote:
Mijn grasseizoen is beter dan dat van jouquote:Op donderdag 24 juni 2010 08:15 schreef franklop het volgende:
[..]
os je heb hem ook.... hmm laat ik maar op het beste hopen :p
dat is zeker waarquote:Op donderdag 24 juni 2010 08:18 schreef Szura het volgende:
[..]
Mijn grasseizoen is beter dan dat van jou![]()
Volgens mij moet je opnieuw kiezen.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:17 schreef Forgive het volgende:
hoe zit het nu met mijn keuze voor simon?
deze was gemaakt voordat de tegenstander een walk over gaf voor de wedstrijd
dat kan dus niet meer, omdat alle wedstrijden bezig zijn?quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:17 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Volgens mij moet je opnieuw kiezen.
Ik vrees dat je er dan uitligt, maar dat laat ik aan de organisatie natuurlijk.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:20 schreef Forgive het volgende:
[..]
dat kan dus niet meer, omdat alle wedstrijden bezig zijn?
en ik de gehele dag niet op de pc heb gezeten i.v.m. werk
Hoezo? Die stonden vandaag niet ingepland.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:21 schreef Chriz2k het volgende:
Volgens mij ben je gewoon door, hoor.
Mocht dat niet het geval zijn kan je nog Isner of De Bakker kiezen.
Nouja, normaal gesproken wel en het is de enige tweede ronde partij nog, dus als het van toepassing was geweest had de barmhartige Intel ongetwijfeld over zijn hart gestrekenquote:Op donderdag 24 juni 2010 19:24 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hoezo? Die stonden vandaag niet ingepland.
M.i. en wat mij betreft gewoon door. Hij is toch ook door.quote:Op donderdag 24 juni 2010 19:17 schreef Forgive het volgende:
hoe zit het nu met mijn keuze voor simon?
deze was gemaakt voordat de tegenstander een walk over gaf voor de wedstrijd
Dit geldt uiteraard alleen als de gekozen speler zich terugtrekt voor de wedstrijd, winst door walk-over/withdrawal is gewoon een geldig resultaat. Forgive is dus gewoon door.quote:4. Opgave tijdens de wedstrijd telt als een nederlaag, bij een walk-over/withdrawal mag je een reserve kiezen.
De draw zegt helemaal niks imo, het gaat gewoon om wie er op een dag spelen, of dat nou ronde 3 uit het bovenste deel of ronde 1 uit het onderste deel is, maakt niet uit.quote:Op donderdag 24 juni 2010 23:10 schreef franklop het volgende:
maar dan hadden we er toch gisteren al uit moeten kiezen? In principe had Isner- De Bakker vandaag gespeeld moeten worden, dus hoort wat dat betreft gewoon daar thuis lijkt me.
Natuurlijk nietquote:Op vrijdag 25 juni 2010 18:15 schreef Sporttv het volgende:
Mayer heeft opgegeven, mag je dan een nieuwe kiezen ?
Opgave, maar stond al kansloos achter ook.quote:
quote:Op vrijdag 25 juni 2010 18:17 schreef Sporttv het volgende:
laat maar
Hoe kan Knijn er nou met Youzhny in pick 4 uitvliegen als de rest er bij pick 5 met Youz uitvloogquote:Pick 4:
Clesar03: Llodra, Benneteau, Lopez, ---
FedExpress: Hanescu, Benneteau, Montanes, Seppi
knijn1985: Beck, Simon, Istomin, Youzhny
quote:Op donderdag 24 juni 2010 23:48 schreef InTrePidIvity het volgende:
Wat dat betreft is het handig om altijd een overzicht van de te spelen wedstrijden in dit topic te hebben, zodat je altijd terug kunt zoeken. Want knijn1985 had als pick voor vandaag al Youzhny, terwijl die niet heeft gespeeld en voor morgen op het programma staat.
Door Isner - Mahut is het een beetje in de war geraakt, daardoor ben ik in dit geval maar coulant en geldt die pick voor Youzhny als pick 4 en kan knijn1985 voor pick 5 uit de overige wedstrijden kiezen (uiteraard kan hij met terugwerkende kracht nog uitgeschakeld worden als Youzhny verliest).
Ja.quote:Op maandag 28 juni 2010 18:44 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
De QF's beginnen na vandaag toch?
Daar moet je gewoon strafpunten voor krijgen. Iedere verloren set wat eraf. Of bonuspunten voor 3-0's.quote:Op maandag 28 juni 2010 20:07 schreef Szura het volgende:
Na Petzschner, Kohlschreiber en Berdych ook met Söderling een 5-setter overleefd tering zeg
Wat is dat voor onzinquote:Op maandag 28 juni 2010 20:12 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Daar moet je gewoon strafpunten voor krijgen. Iedere verloren set wat eraf. Of bonuspunten voor 3-0's.
Meneer staat bijna eerste en gaat opeens een grote mond krijgenquote:Op maandag 28 juni 2010 20:15 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Onderscheid maken tussen de mannen en de jongetjes.
Niet alles serieus nemenquote:Op maandag 28 juni 2010 20:16 schreef Szura het volgende:
[..]
Meneer staat bijna eerste en gaat opeens een grote mond krijgen
Ik kan me van mij er wel een aantal herinneren, en toen ging het steeds foutquote:Op maandag 28 juni 2010 20:18 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Niet alles serieus nemen. Ik kan me alleen niet zoveel 5-setters van mijn picks herinneren.
Dag 8: Murray.
quote:
quote:Op woensdag 30 juni 2010 20:26 schreef BeamofLight het volgende:
PICK 9: nadal
ps szura kan ook niet meer uitspelen, toch?
Had even geen rekening gehouden met de draw, zag alleen dat je Murray en Nadal nog overhadquote:Op woensdag 30 juni 2010 21:15 schreef Szura het volgende:
Ik kan niet meer uitspelen hoor
Heb Berdych en Djokovic al gebruikt.
Hm Murray of Nadal voor de halve finales. Ik hou het toch op 9. Nadal.
Ja, achteraf gezien toch Murray moeten kiezen voor vandaag.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:20 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Had even geen rekening gehouden met de draw, zag alleen dat je Murray en Nadal nog overhad
quote:
Even zien hoe we dat gaan oplossen! Gefeliciteerd uiteraard, een mooie prestatie. Je pick voor Berdych getuigt van ballenquote:
ik heb er 70 gozer, niet jankenquote:
leukquote:
Inderdaad zegquote:Op zondag 18 juli 2010 19:13 schreef kleinzusje het volgende:
Jemig wat een deelnemers
Dag 1: Fabio Fognini
Dit heb ik helaas al eerder afgewezen. Een keer of twee de hoogste speler doorgeven bij afwezigheid kan nog wel, maar niet het merendeel van het toernooi (in dit geval max. 5 keer). Je kunt wel iemand anders je picks laten kiezen of meegaan met de pick van een andere user (met diens akkoord uiteraard).quote:Op maandag 19 juli 2010 20:08 schreef Vector_SLD het volgende:
2: Brands
Is het mogelijk om, als ik doorga, elke dag vanaf dag 3 de hoogst geplaatste speler te kiezen die op die dag speelt? Ga op vakantie morgen namelijk.
Kunnen we niet per direct al beginnen aan een nieuw seizoen?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:04 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Dit heb ik helaas al eerder afgewezen. Een keer of twee de hoogste speler doorgeven bij afwezigheid kan nog wel, maar niet het merendeel van het toernooi (in dit geval max. 5 keer). Je kunt wel iemand anders je picks laten kiezen of meegaan met de pick van een andere user (met diens akkoord uiteraard).
Misschien dat er volgend jaar een joker komt voor één toernooi waar je afwezig bent en je elke dag automatisch de hoogstgeplaatste speler kiest.
Na het volgende toernooi zal de ranking gebaseerd zijn op de beste elf resultaten + de vier GS, dus wellicht dat je nog wat kunt stijgenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:58 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kunnen we niet per direct al beginnen aan een nieuw seizoen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |