Nou omdat ik dacht dat het wel zou lukken in excel dus had de formules niet uit mn hoofd geleerd uiteraard.quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:55 schreef neen het volgende:
Weet je nu al dat je die niet gehaald hebt dan? Of gewoon een slecht voorgevoel?
Gaan die 40 punten je nog wel lukken dit jaar dan? Je kon er nog max 52 halen toch?
Door wie? En ach, als het werkt...quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:56 schreef P.F het volgende:
En ik werd beschuldigd van seksuele intimidatie van mijn mannelijke leraren met mijn jurkje/benen!
[ afbeelding ]
Door mijn coach/vrouwelijke beoordelaar.quote:
ik betaal idd 8 euro, maar het blijft bij mij wel 6 weken zitten doorgaans. nui was t vier weken geleden en mn wenkbrauwen waren nog te ghekleurd om weer te verven, ter voorkoming van het refo effectquote:Op donderdag 24 juni 2010 14:26 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Kan je ook zelf doen. Ik heb een pakketje waar mee ik mijn wimpers en wenkbrauwen doe. Kost iets van 8 euro en ik doe er zeker 10x mee. Bij de schoonheidsspecialiste kost het gemiddeld tussen de 7 en 15 euro. Het blijft 2 tot 4 weken zitten.
Beetje een zeikwijf, nu heeft mijn 8 echt een bijsmaakje!quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:08 schreef loveli het volgende:
Dat kledingdilemma heb ik ook nogal eens. De vloek van lange benen...
Volgende keer als ik een belangrijke vergadering heb trek ik misschien ook wel m'n oude grijze mantelpakje aan waarvan de rok onder het jasje verdwijnt![]()
Ze was vast gewoon jaloersquote:Op donderdag 24 juni 2010 16:08 schreef P.F het volgende:
Ze mag best iets zeggen over te informeel (geen colbertje, geen hakken, geen nette broek, geen nette rok) maar dat was het dus niet.
O niceequote:Op donderdag 24 juni 2010 16:10 schreef kwakz0r het volgende:
ik heb een leuke wilgen bak met geraniums gepoot net, en hem aan mn schutting gemcgyverd (het kon eigenlijk niet... hoop dan ook dat ie niet naar beneden stort met een windvlaag ofzo)
en een vogeldrinkbak gekocht, maar die is dus lek. wtf...
en zaterdag wordt mn witte bistrosetje bezorgd, dan kan ik buiten ontbijten!!
en antislakken en antimierenkorrels en antispinnenspray gekocht
Nicequote:Op donderdag 24 juni 2010 16:11 schreef uniekhoorn het volgende:
Zo, even lekker buiten zitten met de laptop en een cola-berenburg, voeten in een teiltje met soda, ze straks even lekker verzorgen. Ik hou van het leven en van chipito's
quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:12 schreef -marz- het volgende:
Goh, ja. Enerzijds denk ik: beter van niet, zo naar school/werk want te sexy. Ik ben zelf redelijk 'preuts' (wat een woord) wat dat betreft, of iig bang dat ik sletterig zou overkomen nou ben ik ook blond, langharig met een kont en borsten, ik zie er vrij snel uit als een bimbo vind ik zelf.
Anderzijds denk ik: de negatieve reacties zullen vooral komen van mensen die je mooie benen benijden (niets van aantrekken dus) en je moet er nu van genieten dat je prachtige benen hebt enzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dit eergisterSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
t is natuurlijk niet helemaal waar dat een psycholoog ofzo alleen maar zal zeggen "niet meer doen, is niet nodig". die gaat er met je achterkomen waarom je die bewijsdrang hebt, en of er praktische manieren zijn om je reacties te veranderen... manieren om je te laten stoppen met piekeren.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:12 schreef motorbloempje het volgende:
dank allemaal voor de reacties
of het echt faalangst is weet ik niet, aangezien ik blijkbaar wel de tentamens gewoon maak en vaak ook goed maak of haal. Ik wéét ook dat ik me er niet druk om moet maken en dat het niet erg is als ik iets niet (in één keer) haal, en dat zeg ik in die lange nachten dan ook tegen mezelf, maar dat helpt geen ene flikker. Dan kan ik daar met iemand over gaan praten, maar die zal precies hetzelfde tegen mij zeggen als dat ik tegen mezelf zeg "niet meer doenhet maakt niets uit, je kunt er nu niets meer aan veranderen, gewoon afwachten en bij slecht nieuws de volgende keer nóg harder werken". Maar dat heeft vooralsnog geen uitwerking.
Ik heb wel het vermoeden dat 't beter zal gaan als ik mn P binnen heb, volgend jaar meer rust heb en er wat minder druk achter staat, zeg maardus ik stress deze weekjes nog wel even door denk ik
in de hoop dat ik alles gehaald heb, incl P...
Lijstje:
O: bak kwark
L1: 2 boterhammen met kaas
L2: 2 boterhammen met kaas
T: een dadel met wat geitenkaas
D: een heeeeeeeeeeeeeeeel groot bord goed gevulde couscoussalade
T: wat nootjes bij de wedstrijd, ofzo, geen idee, we gaan ergens heen!
en nu verkas ik even naar 't balkonmet een grote mok melk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.het lijkt niet wat het is
Wageningen is denk ik de uitzondering op die regelquote:Op donderdag 24 juni 2010 15:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het is een studentenstad, dus het winkelaanbod is dan meestal wel ok. Ben er maar 1x geweest, 100 jaar geleden, dus weet het niet echt meer..
Ja echt, waar GAAT het over.quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:37 schreef -marz- het volgende:
Ik werd laatst ook hard aangepakt cq. afgezeken door een wijf vrouw. Nasty...
Nou ja, wel goed mikken dan he?quote:Op donderdag 24 juni 2010 16:35 schreef P.F het volgende:
Gadver ik krijg echt braakneigingen van dat valse serpent!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |