quote:Op woensdag 14 juli 2010 23:03 schreef Pino112 het volgende:
http://nos.nl/video/172058-tankink-afzien-voor-niks.html@ 0.45
quote:Op zondag 18 juli 2010 21:27 schreef TUFKAL het volgende:
Slechte dag vandaag, op 36 minuten van de winnaar.
quote:Op maandag 19 juli 2010 20:55 schreef Mani89 het volgende:
http://nos.nl/video/173071-tankink-uitgeteld.html
Hij zag er echt slecht uit bij het interview na de etappe van vandaag. Hopelijk haalt hij Parijs.quote:
had het idee dat zijn hele lichaam stond te trillen en die het niet onder controle had.quote:Op maandag 19 juli 2010 23:42 schreef Felagund het volgende:
[..]
Hij zag er echt slecht uit bij het interview na de etappe van vandaag. Hopelijk haalt hij Parijs.
quote:Bram Tankink is afgestapt in de Tour de France. De Rabobank-renner is ziek.
Maandag kwam Tankink in de vijftiende etappe al zo bleek als een vaatdoek op bijna een half uur van winnaar Voeckler over de streep. Hij klaagde eerder op de dag al over pijn in zijn luchtwegen.
De volgende ochtend bleek hij te ziek om zijn weg te kunnen vervolgen. Tankink was als vervanger voor Laurens ten Dam, die in de Ronde van Zwitserland zwaar ten val was gekomen, in de Tour-ploeg van Rabobank opgenomen.
Nou je bent niet de enige die dat gaat missen... Was gister wel even stil hoe hij bijna niets meer zei en wegreed.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 10:04 schreef Atreidez het volgende:
Zoals ie gister over de streep kwamDaar gaf je echt geen kwartje meer voor..
Maar beter zo voor Bram, al ga ik de interviews missen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |