Nou nee, dat is juist het spel. Dat zal je zelf in de gaten moeten houden en is de aankondigingen ook een paar keer vermeld.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 16:18 schreef ajacied4lf het volgende:
Zou handig zijn als het even in de topic gemeld wordt als er een losse vraag is .. heb er 3 gemist ..
Maar ik heb er nu nog maar 850. Terwijl ik 5 punten heb gescoord net. Horen er 860 te zijn.quote:Lakitu moest twee plaatsen prijsgeven en komt met een score van 855 punten op de vierde stek terecht.
Dat is eenvoudig te verklaren.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:57 schreef Lakitu het volgende:
Hey vraagje: ik had na gisteravond 855 punten, dat weet ik heel zeker. Staat ook in het nieuwsbericht:
[..]
Maar ik heb er nu nog maar 850. Terwijl ik 5 punten heb gescoord net. Horen er 860 te zijn.
Hoe kan dat?
Oh oke. Ik dacht al dat ik aftrek had gekregen ofzoquote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:59 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Dat is eenvoudig te verklaren.
In de afgelopen dagen zijn er tijdens het invoeren wat foutjes in geslopen. Een user attendeerde me daarop en dat heb ik vervolgens gecorrigeerd. Zal het vanavond ook nog even in het puntenbericht vermelden.
Je hebt wel aftrek gekregen, maar dat had dus een reden. Ik heb twee bronnen geraadpleegd, dus was ook vrij zeker van mijn zaak.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:00 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Oh oke. Ik dacht al dat ik aftrek had gekregen ofzo
Ik zie ze nu ook staan... Dat zijn dus 100 punten weggegooidquote:Op dinsdag 22 juni 2010 16:18 schreef ajacied4lf het volgende:
Zou handig zijn als het even in de topic gemeld wordt als er een losse vraag is .. heb er 3 gemist ..
Volgens mij Ghana - Australië. Ik was volgens mij al verbaasd dat ik daar 10 punten teveel voor kreeg.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:02 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Je hebt wel aftrek gekregen, maar dat had dus een reden. Ik heb twee bronnen geraadpleegd, dus was ook vrij zeker van mijn zaak.
Er was bij een wedstrijd een kaart te veel toegekend en bij een andere wedstrijd een kaart te weinig.
Nee, dat zou duidelijker vermeld moeten worden. Ik check dagelijks mn punten en dergelijke en dit topic maar die vragen zijn mij ontgaan.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 18:11 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Nou nee, dat is juist het spel. Dat zal je zelf in de gaten moeten houden en is de aankondigingen ook een paar keer vermeld.
Uit; FOK! WK Pool; allerlaatste kansquote:Ook worden er gedurende het toernooi extra vragen gesteld, waardoor je je persoonlijke score aanzienlijk kan opschroeven. Deze extra vragen zullen niet aangekondigd worden, dus het is zaak om met regelmaat even op de pagina van de FOK! WK 2010 Pool te kijken.
Uit; FOK! WK-pool is online!quote:Let op! In aanloop naar het WK voetbal of tijdens het toernooi zelf kan de redactie extra vragen invoeren, waardoor je meer punten in de wacht kan slepen. Hier zal je verder geen notificatie voor krijgen. Hou dit zelf dus goed in de gaten! Deze vragen zullen namelijk maar in een bepaalde periode van enkele dagen beantwoord kunnen worden.
Had je gewoon moeten kijken hoor, dat is idd het spelquote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:05 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Nee, dat zou duidelijker vermeld moeten worden. Ik check dagelijks mn punten en dergelijke en dit topic maar die vragen zijn mij ontgaan.
Kun je wel zeggen dat het de eigen schuld is van mensen, maar zo wordt het spelletje er niet leuker op natuurlijk. Heb nu 100 punten misgelopen, beetje jammer.
Huiliequote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:05 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Nee, dat zou duidelijker vermeld moeten worden. Ik check dagelijks mn punten en dergelijke en dit topic maar die vragen zijn mij ontgaan.
Kun je wel zeggen dat het de eigen schuld is van mensen, maar zo wordt het spelletje er niet leuker op natuurlijk. Heb nu 100 punten misgelopen, beetje jammer.
Zo duidelijk dat er dus mensen zijn die het gemist hebben.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:07 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Uit; FOK! WK Pool; allerlaatste kans
[..]
Uit; FOK! WK-pool is online!
Duidelijk zat, lijkt me?
Dat is dan vervelend voor die mensen, maar zeker niet de schuld van de redactiequote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:22 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Zo duidelijk dat er dus mensen zijn die het gemist hebben.
Om nog even verder te huilen:quote:
Ik denk dat minstens 10% van de mensen die vragen gemist heeft, heel vervelend voor iedereen want dit is gewoon je reinste competitievervalsing.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:23 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
Dat is dan vervelend voor die mensen, maar zeker niet de schuld van de redactie
quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:22 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Yes, allebei de wedstrijden van nu goed!
Oh, ik sta op de 737e plaats...
Enneh, welke vragen?
Thanks. Ik snap alleen dat blokje met finales niet. Wat is daar de bedoeling van?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 22:38 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
http://sport.fok.nl/wkpool/meedoen
Hier staan onderaan nog wat losse vragen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |