wij doen het ook vaker als dit kan hoor, maar ivm school en andere dingen hebben we niet zoveel tijdquote:Op maandag 21 juni 2010 20:56 schreef ShiroYasha het volgende:
Ik weet niet wat veel is, maar mijn libido ligt hoger dan dit (In relatie's)
haha, dat regelen we allemaal zelf hoorquote:Op maandag 21 juni 2010 20:55 schreef KingOfMars het volgende:
Ligt eraan. Koop je zelf je tissues of doet je moeder dat voor je?
Dure hoer.quote:Op maandag 21 juni 2010 21:06 schreef mylifeisgrey het volgende:
geen idee.
maar je hebt meer seks dan ik gehad, en het heeft mij tot nu toe (ligt eraan hoe je het ziet) 10 K + gekost.
Ze woont op 3 minuten fietsen van mij. zie dr bijna elke dag. maar bij hoor thuis mogen we nog neit eens naar haar kamer..quote:Op maandag 21 juni 2010 21:30 schreef ZodiaX het volgende:
Ligt helemaal aan de situatie.
Je bent 16 dus woont nog niet samen met haar neem ik aan.
Woont ze in een andere stad/dorp? Dan zie je elkaar gewoon minder, een paar dagen in de week zeg maar.
En wat een kinderachtige 'internet tough guy' reacties hier weer.
Buiten hebben we al gedaanquote:Op maandag 21 juni 2010 21:38 schreef Augustus_Thijs het volgende:
DAn doe je het buiten.. nieuwe gekke plekken ontdekken, dat hoort erbij, dat is juist leuk..
Stiekem doen hoort erbij
Minstens.. juist in het begin van een relatie neuk je het licht uit mekaars ogen..quote:Op maandag 21 juni 2010 22:07 schreef Seam het volgende:
Vind het niet zo veel zal wel een beetje gemiddeld zijn. Ik praat nu vanuit mezelf, maar op het begin van een relatie dan doe ik het minimaal iedere dag.
ghehe, dat was zo. maar niet meer want ze blijft maar komen als we neukenquote:Op maandag 21 juni 2010 23:08 schreef Adolecens het volgende:
Ik dacht dat je vriendin het wou uitmaken omdat je te snel klaarkwam?
Godverdomme wees blij ik moet dat kreng van mij klaartrappenquote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:45 schreef Don-enzone het volgende:
[..]
ghehe, dat was zo. maar niet meer want ze blijft maar komen als we neuken
hij zal toch inmiddels wel iets beter kunnen mikken.. hoop ikquote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:03 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Of hij telt gewoon het aantal vlekken op de muur
Sletquote:
Misschien ligt daar wel het probleem, alle vrouwen die ik heb gehad vonden het niet fijn als ik mijn schoen op hun klit zette.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 20:03 schreef smegmanus het volgende:
[..]
Godverdomme wees blij ik moet dat kreng van mij klaartrappen
Wat is het praktisch nut van deze vraag?quote:Op maandag 21 juni 2010 20:54 schreef Don-enzone het volgende:
Vinden jullie +- 50 x seks in een relatie van 135 dagen veel op je 16e?
Tuurlijk wel, SM FTWquote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:08 schreef leppeh het volgende:
[..]
Misschien ligt daar wel het probleem, alle vrouwen die ik heb gehad vonden het niet fijn als ik mijn schoen op hun klit zette.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |