quote:
Op maandag 21 juni 2010 19:59 schreef Yreal het volgende:Je weet zelf niet eens precies welk merk je hebt?
Maar serieus,
heb je de achterknippers en spiegels nog?
waarom gaat ie weg?
125cc? Hoe hard loopt dat wel niet?

Weet zo niet precies uit me hoofd welk type het daadwerkelijk is. Kan wel ST50 zeggen, maar oude Honda's hebben dat type ook en dat is een Dax (ding op 10" wielen).
Spiegels heb ik niet, want die zaten er niet op toen ik 'm kocht.
Hij gaat weg, omdat ik voor mijn motorrijbewijs bezig ben, en dus een motor wil kopen en geen plek heb voor beide.
125cc viertakt loopt niet zo heel rap, loopt nu volgens mij de teller uit, maar dat is een teller die standaard al afweek

. Zit nu een hele lichte vertanding op (14-62 als ik het goed heb), heb nog een blind 50 tands achtertandwiel liggen (dacht ik). Dan loopt ie al wat harder. Top nog niet echt uit kunnen testen vanwege inrijden.
Achterknippers heb ik volgens mij nog wel ergens liggen, maar zijn van die lompe (net zoals voor).
quote:
Op maandag 21 juni 2010 20:29 schreef ThePianoMan het volgende:Deze heeft neem ik aan dezelfde techniek als de Monkey, Dax etc.? Schakelpatroon is 1N234 right?
Dan loopt hij ongeveer 90 echte denk ik. Echt niet harder.
Techniek is inderdaad hetzelfde als Monkey enz. Schakelpatroon is 1-N-2-3-4.