Volgens mij is halal slacht wijze dier laten dood bloeden, niet zeker tho - dus dat zou tegen hun bereidingswijze in gaan.quote:Op zondag 20 juni 2010 17:20 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Dit dus.
Dat filmpje was echt walgelijk om te zien. Ik snap ook niet waarom ze het gewoon niet bij een stroomstoot (of een stalen pen door het hoofd schieten bij koeien) kunnen laten. Dat is al erg genoeg, maar het is tenminste snel en pijnloos.
Ja klopt. Maar wat in het filmpje te zien was is niet de officiële manier van halal slachten.quote:Op zondag 20 juni 2010 17:21 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Volgens mij is halal slacht wijze dier laten dood bloeden, niet zeker tho - dus dat zou tegen hun bereidingswijze in gaan.
Is niet het enige verschil met halal dat andere dieren niet mogen meekijken en dat er geen versje wordt opgelezen?quote:Op zondag 20 juni 2010 17:22 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Ja klopt. Maar wat in het filmpje te zien was is niet de officiële manier van halal slachten.
Godzijdank.
Nee, lees de wikipedia links op de eerste pagina in dit topic.quote:Op zondag 20 juni 2010 17:53 schreef The_Flash het volgende:
[..]
Is niet het enige verschil met halal dat andere dieren niet mogen meekijken en dat er geen versje wordt opgelezen?
Zie jij bloed als er met dat stroomding gewerkt wordt?quote:Op zondag 20 juni 2010 19:30 schreef Bilmiyorem het volgende:
Voor de mensen die zo lopen te kankeren op het halal slachten, kijk de film "our daily bread" eens of in het Duits "unser taglich Brot". Maakt eigenlijk niet uit welke taal, want geluid ontbreekt, kun je je lekker concentreren op die misselijkmakende industrie.
Het is echt een prachtig portret van de voedselindustrie. Mooie scene trouwens waarin een koe wordt gebruikt om de lusten van de stier op te wekken en vervolgens het sperma op te vangen.
Heb eigenlijk niet zo'n zin om iets te vertellen over de voedselindustrie. Jij bent er volgens mij zo een die denkt dat halal slachten verschrikkelijk is omdat je veel bloed ziet.
Welk stroomding? Ik heb de filmpjes uit de OP niet bekeken.quote:Op zondag 20 juni 2010 19:31 schreef Lespaulspelert het volgende:
[..]
Zie jij bloed als er met dat stroomding gewerkt wordt?
Misschien moet je dan ook gewoon niet posten als je amper weet waar de OP over gaat, meid.quote:Op zondag 20 juni 2010 19:31 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Welk stroomding? Ik heb de filmpjes uit de OP niet bekeken.
Eens. Erg aangrijpend. In het dagelijkse leven denk je niet zo 1,2,3 aan wat zo'n beest meemaakt terwijl het best erg is.quote:Op zondag 20 juni 2010 16:00 schreef Evienne het volgende:
[..]
Deze zou verplichte kost op school moeten zijn.
De tering met ingesleten ongezonde gewoontes die de aarde in rap tempo uitputten en levende wezens pijnlijk uitbuiten. Waarom zou je er eigenlijk aan mee willen doen?
Ik hoef dat hele filmpje niet te kijken, ik weet zelf wel wat halal slachten inhoud.quote:Op zondag 20 juni 2010 19:44 schreef Zero17 het volgende:
[..]
Misschien moet je dan ook gewoon niet posten als je amper weet waar de OP over gaat, meid.
Inhoudt. *quote:Op zondag 20 juni 2010 20:13 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ik hoef dat hele filmpje niet te kijken, ik weet zelf wel wat halal slachten inhoud.
Wat jij duidelijk wilt maken is echt belachelijk. En het gaat niet alleen om halal, mevrouw hoort halal en is er als de kippen bij om dit correct te praten, gaat het niet helemaal met jou? Elk pijntje dat een dier voelt is er één te veel.quote:Op zondag 20 juni 2010 20:13 schreef Bilmiyorem het volgende:
[..]
Ik hoef dat hele filmpje niet te kijken, ik weet zelf wel wat halal slachten inhoud.
Dit is wat je op je bord krijgt als je halal vlees besteld. Ik kan er niets anders van maken.quote:Op zondag 20 juni 2010 16:23 schreef rakotto het volgende:
Nee, dat is geen Halal slachten. Lees de andere links van mijn posts.
Huilie.quote:
Nouja er is een groot verschil tussen een dier een waardig einde te geven of dit.quote:Op maandag 21 juni 2010 00:35 schreef Knuck-les het volgende:
Mensen die hier boos/verdrietig om kunnen worden_!
Hoe denk je godverdomme anders dat dat vlees op je bord komt.
vleesch
Eens.... doe mij maar gewoon haram vlees...quote:Op maandag 21 juni 2010 00:39 schreef Gridlok het volgende:
Nouja er is een groot verschil tussen een dier een waardig einde te geven of dit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |