Tja, jammer dat je het eng vindt. Ken je verder niet, dus het boeit me ook niet.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:29 schreef rhubarbje het volgende:
ik vind jou fascinatie met dit soort filmpjes, kerels en technieken echt heel vreemd en een beetje eng
en dan ontopic: ik heb maar heel even er door heen gescant maar wat ik zie is dat hij zich opdringt en de kans van afwijzing probeert uit te sluiten (praat eerst inhaar oor dan ziet ze je niet aan komen als je dr gaat kussen en dan kan ze dr hoofd niet op tijd weg draaien) door truucjes ipv dat hij haar versiert of zo
tijdens het zoenen zegt haar lichaams taal ook back off maar ze is te aardig om gewoon te duwen
als ze straks naar huis gaat zegt ze denk ik eerder jezus zoietsoverkwam me vandaag! ipv die kerel ga ik vanaovnd meteen bellen om een date te plannen!
waar komt de fascinatie vandaan dan?quote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:45 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Tja, jammer dat je het eng vindt. Ken je verder niet, dus het boeit me ook niet.
Bedankt verder voor je input.
Dat het helemaal niet werkte. Dat het meisje eerst de aandacht leuk vind en hem een kans wilde geven omdat hij redelijk knap is, maar dat ze langzaam maar zeker weg wilde gaan. Vooral na die kus. Maar op een andere forum was iemand aan het zeggen dat hij het goed heeft gedaan en ik dacht misschien dat ik de signalen verkeerd las ofzo. Dus ik wilde meningen hebben. Verder begin ik zoiezo die hele PUA gedoe minder goed te vinden, maar dat is een andere verhaal.quote:
maar waarom is dit überhaupt zo belangrijk voor je dan? heb je die tips nodig ofso? niet dat ik daar een oordeel over heb, maar ik vraag het gewoonquote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:55 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Dat het helemaal niet werkte. Dat het meisje eerst de aandacht leuk vind en hem een kans wilde geven omdat hij redelijk knap is, maar dat ze langzaam maar zeker weg wilde gaan. Vooral na die kus. Maar op een andere forum was iemand aan het zeggen dat hij het goed heeft gedaan en ik dacht misschien dat ik de signalen verkeerd las ofzo. Dus ik wilde meningen hebben.
Ah oké, duidelijkquote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:55 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Dat het helemaal niet werkte. Dat het meisje eerst de aandacht leuk vind en hem een kans wilde geven omdat hij redelijk knap is, maar dat ze langzaam maar zeker weg wilde gaan. Vooral na die kus. Maar op een andere forum was iemand aan het zeggen dat hij het goed heeft gedaan en ik dacht misschien dat ik de signalen verkeerd las ofzo. Dus ik wilde meningen hebben. Verder begin ik zoiezo die hele PUA gedoe minder goed te vinden, maar dat is een andere verhaal.
Aanranding!quote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:37 schreef starla het volgende:
Ze wil hem wegdrukken, says enough...
Eerlijk gezegd, niet.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:57 schreef A-noniem het volgende:
[..]
maar waarom is dit überhaupt zo belangrijk voor je dan? heb je die tips nodig ofso? niet dat ik daar een oordeel over heb, maar ik vraag het gewoon
Ja dat begin ik ook te snappen. Ik zie ook niet het nut om een vrouw te manipuleren.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:59 schreef raebyddet het volgende:
[..]
Ah oké, duidelijk.
Mja, vond het vroeger ook interessant maar nu zie ik in dat het niet "oprecht" is en dat je je als manzijnde hoort af te vragen of je dat wel wil
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |