abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_83131775
quote:
Op maandag 21 juni 2010 19:13 schreef Ssserpente het volgende:
Zijn jullie trouwens op de hoogte van de basis-EHBO-dingen? Ik niet, zat ik me net te bedenken terwijl ik een steen uit Lente d'r mond aan het peuren was.

Als ze erin zou stikken, zou ik 'r op z'n kop houden en op d'r rug slaan bijvoorbeld. Maar da's niet helemaal de bedoeling. Ik ga een cursus doen, heb ik net besloten.
Ja, maar ik heb een kinder-ehbo cursus gedaan. Ondersteboven houden is trouwens niet heel gek bedacht hoor!

Claudia, gefeliciteerd!!!

Ik heb gisteren mijn eindgesprek gehad van Helpende Zorg en Welzijn en ben geslaagd *jeuhhhh*

Toen ik thuis kwam was Thijs nogal onrustig, en kreeg rond middernacht een pseudo kroep aanval. Gelukkig wist ik wat het was en heb man en kind samen de badkamer ingestuurd.
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_83132852
Laura gefeliciteerd!

En fijn dat je wist wat er met Thijs was. Hoe gaat het nu?


Hier weer een prima nachtje gehad. Eén keer wordt ze meestal wel wakker, maar daar ben ik aan gewend, dus da's niet erg. En ze ging meteen weer slapen.
pi_83133458
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 08:44 schreef McLaura het volgende:

[..]

Ja, maar ik heb een kinder-ehbo cursus gedaan. Ondersteboven houden is trouwens niet heel gek bedacht hoor!

Claudia, gefeliciteerd!!!

Ik heb gisteren mijn eindgesprek gehad van Helpende Zorg en Welzijn en ben geslaagd *jeuhhhh*

Toen ik thuis kwam was Thijs nogal onrustig, en kreeg rond middernacht een pseudo kroep aanval. Gelukkig wist ik wat het was en heb man en kind samen de badkamer ingestuurd.
God, ik zit gelijk met tranen in mijn ogen.. Kutpseudokroep Wat een geluk dat je wist wat je moest doen!

En geslaagd! Hoera!

En Sobo een goeie nacht. Fijn!

Zelf ben ik gastouder en heb dus ook een EHBKO moeten doen. Stelt geen fuck voor zo'n cursus, en iedereen is geslaagd Het boekje ga ik wel binnenkort weer doornemen, want het verslapt gauw.

En Leah is hier ook al! Leuk!
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 10:06:28 #204
5428 crew  miss_sly
pi_83133520
McLaura gefeliciteerd

lily en Leah, welkom je kleine meisje al zo groot! En ze is zoo mooi
Veel plezier in de Efteling.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_83133939
Wat fijn McLaura! gefeliciteerd!

En Lily met je prachtig mooi meiske...welkom hier! Wat tof dat jullie naar de efteling gaan! We konden dit weekend voor t laatst de kortingsbonnen van de AH verzilveren en die zijn tot half november geldig. we hebben t toch maar over laten gaan omdat we dachten dat Lena er dit jaar gewoon nog niet zo veel aan zou hebben en we er ook nog een flinke reis voor moeten maken, maar ik krijg prompt spijt als ik t lees!

Zo! Wij hebben weer een zwemdiploma in de pocket! Ik vind het zo heerlijk verbazend hoe trots ik daarop kan zijn! Er werden onderwaterfoto's gemaakt door een fotograaf dit keer... Lena zwom heel ontspannen onder water dus de foto werd heel erg mooi, ik had mijn eigen kop wel willen zien toen de fotograaf zei dat 'iedereen deze foto even moest komen bekijken", want die was zo mooi en precies zoals hij het in zn hoofd had... Man, volgens mij gaf ik gewoon licht van trots, hahaha om van te gruwelen gewoon Dat gevoel is echt wel nieuw sinds Lena in mijn leven is hoor...Ik hou niet zo van in de belangstelling staan, maar via Lena..oef!

ik ga t kleine moeie mupke op bed leggen en es even flink bijlezen. Ze is ook weer flink aan het spoken de laatste nachten en dát icm volle werkweken voor de boeg wil er af en toe nog wel es voor zorgen dat t ik even aan niet zoveel andere dingen toekom helaas...
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
  dinsdag 22 juni 2010 @ 10:23:34 #206
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_83134005
Laat eens zien dan die foto!
***
pi_83134041
Ik kan m pas volgende week ophalen helaas...maar dan komt ie..beloofd!
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
  dinsdag 22 juni 2010 @ 10:25:46 #208
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_83134076
Ah ok, op het schem bekeken. Dat had ik even niet door.

Wij zijn nog steeds nooit wezen zwemmen met Oscar. Komt er gewoon niet van en daar baal ik van als een stekker. En Ferry kan filmen onderwater, maar dat is er bij Sasha ook nooit van gekomen en nu dus ook niet. Echt stom.
***
pi_83134425
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 09:40 schreef Sorbootje het volgende:
Laura gefeliciteerd!

En fijn dat je wist wat er met Thijs was. Hoe gaat het nu?
Dank! En de rest ook natuurlijk

Thijs was vanochtend om de normale tijd wakker, maar begon na een half uur alweer te gapen. Hij slaapt nu, en is snipverkouden en een beetje hees.

Ik was idd ook wel blij dat ik gelijk dacht 'in de badkamer, kraan heet en zitten'. H stuurde me al vrij snel naar beneden, met zijn 2-en in die sauna helpt toch niet. Toen ik hem kwam aflossen zat Thijs met badeendjes te spelen.
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_83134520
Wat jammer BE, want onderwater filmen is wel helemaal supertof!
Ga gewoon anders lekker es met zn 4tjes zwemmen, lekker kliederen met water! Gebeurt vast nog wel es van de zomer!
Ik merk meer en meer dat ik t nu niet meer alleen maar voor mezelf doe (want tsja, een baby heeft niet echt wat te kiezen natuurlijk) maar dat Lena het gewoon ook echt zo heerlijk vindt. Aan het begin van de les moeten we altijd verzamelen aan de zijkant van het bad, nou ben ik niet heeel vaak vroeg (lees, ik ben bijna altijd laat, heb bijna altijd tóch weer haast) maar soms duurt het haar gewoon echt te lang, dan wil ze dr in dr in dr in! Mijn lief was dit keer mee om foto's te maken, ik wist niet dat er een fotograaf kwam, maar ik heb me heilig voorgenomen niet elke foto te gaan wissen omdat ik er zelf stom op sta..want tsja, want wil je in een badpak, maar tis gewoon iets wat we heel graag doen samen en daar wil ik foto's van..voor later...dan gaat t dus echt om de activiteit en niet om hoe ik er zelf op sta, ff doorbijten dus Ja..ik word steeds volwassener
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
  dinsdag 22 juni 2010 @ 10:41:20 #211
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83134566
haha poppedein herkenbaar.
dat je bijna opstijgt van trots ghehe

ben benieuwd naar die foto!
Ik vind het wel jammer dat ik uiteindelijk niets met dat babyzwemmen heb gedaan maar hier in de buurt was dat ook niet zo handig bereikbaar voor mij, en dan mis je ineens best een auto

ik ben spullen aan het klaarleggen voor de vakantie voor Amélie, man wat heb ik er zin in zeg!
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_83134667
Ohhhh ja...heeerlijk! Vooral nu! nu kun je gewoon nog even lekker kneuteren en voorstellingen maken zonder stress of je alles wel bij je hebt...dat komt nog
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 11:01:54 #213
5428 crew  miss_sly
pi_83135207
ow huup, leuk! En je gaat ws gewoon veel te veel meenemen, maar dat geeft neit, dat hoort erbij

Poppedein, wat klink je fijn en verliefd en blij En herkenbaar ook, ook dat deel van niet in de belangstelling willen staan, maar als het om je kind gaat

Senna wordt vandaag over 4 weken 1 jaar
En nu kwam schaap met een voorstel voor een avondje stappen, net voor haar verjaardag nog, met vrienden, cocktailtje drinken, even naar een leuke tent waar een goede dj draait. Klinkt allemaal heel gezellig, maar hij had het ook over logeren van Senna. En weet je, ik vind dat nog steeds niets En zeker niet bij zijn ouders, die ze toch niet zo goed kent en die haar gewoon nog maar zelden meegemaakt hebben met eten, laat staan met in bad en naar bed gaan enzo. Ben ik nu erg overdreven?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 22 juni 2010 @ 11:06:01 #214
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83135357
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 10:43 schreef Poppedein het volgende:
Ohhhh ja...heeerlijk! Vooral nu! nu kun je gewoon nog even lekker kneuteren en voorstellingen maken zonder stress of je alles wel bij je hebt...dat komt nog
hehehe ja daarom begin ik nu alvast, kan ik lekker lang stressen

miss ik koop een hoop daar eigenlijk, eten enzo neem ik sowieso niet mee, over luiers twijfel ik nog of ik die niet gewoon daar zal kopen. De camping heeft een wasmachine dus we nemen ook maar weinig kleding mee, ik draai wel een wasje.
Als t goed is passen al onze spullen/kleding in 1 koffer, en dan gaat er wel nog 1 tas mee met ditjes en datjes voor onderweg, en ik heb een nieuw setje strandspeelgoed gekocht, dat gaat ook mee
en uiteraard het grotere spul, bedje en stoeltje enzo.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_83135494
Of je overdreven bent is hoe je er zelf in staat. Ik zou persoonlijk die kans meteen aangrijpen maar ben daar ook een stuk makkelijker in. Leander die logeert geregeld bij mijn ouders.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  dinsdag 22 juni 2010 @ 11:12:30 #216
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_83135568
Ja, dat is ook de bedoeling poppedein, keertje met z'n 4-en gaan, maar dat moet dan op zondag en ik heb nu veel softbalwedstrijden en zo niet dan gaat F. wel duiken dus het schiet gewoon niet op.
Zal wel goedkomen als we eind augustus op vakantie gaan.
Het babyzwemmen is hier gewoon op onhandige tijden tov mijn werk. Enige keer dat ik zou kunnen is rond 18 uur op dinsdag, maar dat is creche dag dus dan zijn ze moe en F. is dan nog niet thuis en wat doe ik dan met nr 2 etc. tc.

En over overdreven, miss_sly.
Geen idee. Ik weet niet hoe moeilijk (of niet) Senna is met eten en slapen etc. maar met mijn eigen kinderen had ik het zo gedaan.
***
pi_83135635
Ik vind je niet overdreven Miss, ik wil Thijs ook niet uit logeren hebben. Misschien komt het doordat hij er niet makkelijk is gekomen, maar ik maak me er niet druk om. Hij mist er niks aan, en tegen de tijd dat hij het zelf wil ben ik er ook wel aan toe
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 11:17:46 #218
5428 crew  miss_sly
pi_83135747
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 11:06 schreef huuphuup het volgende:

[..]

hehehe ja daarom begin ik nu alvast, kan ik lekker lang stressen

miss ik koop een hoop daar eigenlijk, eten enzo neem ik sowieso niet mee, over luiers twijfel ik nog of ik die niet gewoon daar zal kopen. De camping heeft een wasmachine dus we nemen ook maar weinig kleding mee, ik draai wel een wasje.
Als t goed is passen al onze spullen/kleding in 1 koffer, en dan gaat er wel nog 1 tas mee met ditjes en datjes voor onderweg, en ik heb een nieuw setje strandspeelgoed gekocht, dat gaat ook mee
en uiteraard het grotere spul, bedje en stoeltje enzo.
Ik had voor de zekerheid een paar potjes meegenomen, maar die zijn ongeopend mee teruggegaan. En ik had veel te veel kleertjes mee wasmachine ter plekke is wel handig

Senna heeft pas 1 keer gelogeerd, omdat het echt moet, en ik vond dat eigenlijk wel weer even voldoende, ook al ging dat goed. Maar ik begrijp ook dat schaap wel weer eens echt samen op pad wil en ik vind dat ik ook aan hem moet denken, niet alleen aan Senna. Ik ben neit alleen mama, maar ook partner. Lastig
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_83135830
Ook nog een keer hier voor Claudia
Ik ben dr helemaal ondersteboven van geloof ik!

Heerlijk al die inpak/vakantie verhalen te lezen hier

en welkom Lily en Leah

Logeren hier ook niet, maar komt omdat we het al eens geprobeerd hebben en het niet ging (was omdat ik slaapdienst had) nu weten we het zo te doen met halen/brengen als ik naar mn werk moet, dat hij lekker thuis kan slapen.
Maar logeren trouwens al helemaal niet om een feestje oid, ik wil mn kind gewoon bij me hebben 's nachts
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_83136026
Ik ook Poppe, hij hoort hier.
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_83136081
Isabeau gaat over twee weken logeren en ik vind het helemaal prima! Mijn vader en moeder zijn zó lief voor haar en daar komt nog eens de eeuwenlange ervaring in de kinderopvang van mijn moeder bij... ik zal prima slapen! Maar of je daar wel of niet aan toe bent hangt natuurlijk helemaal van jezelf af. Hoewel ik het wel degelijk een goed punt vindt dat je zegt dat je ook partner bent. Als Schaap het graag wil en jij raakt er niet van in blinde paniek maar voelt gewoon wat tegenzin, dan is het misschien het proberen waard?!
pi_83136543
Ik vind je niet overdreven Miss. 13 juli gaan wij een avondje uit (drie uurtjes maximaal denk ik) en dan moeten opa en oma voor het eerst oppassen. Ze vinden het geweldig en het zal vast wel goed gaan, maar ik ben er nu al nerveus over. Daar (of waar dan ook) blijven slapen is voor mij voorlopig echt onbespreekbaar. Xeentje hoort hier. Vannacht had ze een huilnacht (tandjes vermoed ik) en dan valt ze alleen in slaap als ik naast haar bed zit en mijn hand op haar hoofdje leg, met iemand anders zou dat niet lukken, simpelweg omdat iemand anders niet zo vertrouwd voor haar is. Ik heb wel het geluk dat mijn vriend er precies hetzelfde over denkt, dus ik hoef me er niet bezwaard over te voelen. Kun je geen compromis sluiten, wel uitgaan maar alledrie thuis slapen? Vind het lastig voor je

Lily en Amarante welkom!

McLaura, ik heb opgezocht wat Pseudokrop is, klinkt heel naar. Fijn dat jullie zo goed wisten wat te doen!
En aangezien Xeentje ieder virus vangt wat er rond hangt, ben ik erg blij dat ik het nu ook alvast weet.
pi_83136713
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 11:40 schreef Xenia het volgende:

McLaura, ik heb opgezocht wat Pseudokrop is, klinkt heel naar. Fijn dat jullie zo goed wisten wat te doen!
En aangezien Xeentje ieder virus vangt wat er rond hangt, ben ik erg blij dat ik het nu ook alvast weet.
Mijn broer is er aan overleden, ik vind het dood eng en ben er echt heel bang voor

En over logeren.. In augustus hebben we een bruiloft in Limburg, omdat we waarschijnlijk alleen worden uitgenodigd voor het feest denk ik niet dat het fijn is om Rienk mee te nemen en dus gaat hij dan misschien ook logeren.. Bij mijn ouders wil ik hem niet hebben omdat ik mijn moeder altijd veels te druk vind doen met hem.. Zijn ouders is sowieso geen optie. Misschien dat we hem bij mijn broertje en vriendin brengen en anders gaat hij gewoon wel mee. Vrijdag gaan we naar de TT in Assen en dan gaat mn schoonzus de hele dag oppassen. Ik vind het nu al dood eng.. Dan ben ik echt de hele dag bij hem weg.. Maar ja. Eens moet de eerste keer zijn en ik vind het ook wel eens fijn om iets zonder Rienk te doen.. (denk ik )

Miss, je kan gewoon het beste je hart volgen, de een is er veel sneller aan toe dan de ander..
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_83136863
Oehh heerlijk Huup! Wanneer gaan jullie weg?

Ik ben ook makkelijk met logeren hoor. Zo af en toe vind ik het heerlijk
Morgen gaan M en ik een nachtje weg maar omdat Amber donderdag naar school gaat, logeren mijn ouders hier.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 11:54:39 #225
5428 crew  miss_sly
pi_83137031
Punt is dat degene aan wie ik het oppassen het liefste (gewoon thuis) zou overlaten (buiten mijn ouders) zijn de vrienden waarmee we dan zouden gaan stappen. Ik vind wel dat ik schaap ook een stukje tegemoet moet komen, hoewel het niet zo is dat wel al een jaar niets doen. We zijn wel degelijk weggeweest, ook samen, maar Senna was altijd thuis. maar ja, als je goed aan de cocktails gaat kun je je afvragen of het wel zo verstandig is om de zorg voor je kind diezelfde avond weer op je te nemen. En logeren bij mijn ouders vind ik dan nog beter te overwegen dan bij mijn schoonouders. Gewoon, omdat Senna daar veel vertrouwder mee is en zij veel beter hoe en wat te doen. Maar ja, dat vind ik dan ook zo lullig naar schaap toe.

Wat ik trouwens wel erg leuk vond (groot blijk van vertrouwen) was dat het vriendinnetje dat gisteren op bezoek was vroeg of ik eventueel misschien volgende week bij hun op hun kindje op wilde passen. Heb wel gezeged dat ze dat alleen moet doen als ze dat zelf echt vertrouwd vindt, want anders heeft ze nog geen fijne avond natuurlijk. Toch wel weer heel anders, zo'n kleintje van 2 maanden. Wat voelt dat dan weer anders dan mijn bijna 1-jarige
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_83137055
Jij ook nog welkom hier vlindur!
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 11:45 schreef Vlindur het volgende:
Mijn broer is er aan overleden, ik vind het dood eng en ben er echt heel bang voor
Ja, ik herinner me dat je dat een paar maanden geleden schreef, ik wist alleen niet dat het pseudokrop was. Het was in de ochtend gebeurd vertelde je toen, terwijl je moeder heel even iets anders deed. Ik heb daar nog vaak aan gedacht de afgelopen periode, zo verschrikkelijk. Ik had onthouden dat je schreef dat het door verkoudheid kwam, dus ik ben best heel neurotisch iedere keer dat Xeentje verkouden is (en dat is erg vaak). Kan me voorstellen dat je er heel bang voor bent.
pi_83137101
Miss, Tess gaat absoluut niet bij mijn schoonouders logeren. Ten eerste is de gezondheid van beiden niet zo goed en ten 2e wordt er gerookt. Sowieso zou ze daar geen eigen kamertje hebben, bij mijn ouders heeft ze die wel.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 12:01:00 #228
5428 crew  miss_sly
pi_83137265
Maar zijn jullie het daar samen over eens, Vicky? Dat is natuurlijk wel een belangrijk punt...

Vlindur, wat heftig. Kan me voorstellen dat je er erg bang voor bent. Hoop dat je het niet mee hoeft te maken
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_83137290
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:01 schreef miss_sly het volgende:
Maar zijn jullie het daar samen over eens, Vicky? Dat is natuurlijk wel een belangrijk punt...

Vlindur, wat heftig. Kan me voorstellen dat je er erg bang voor bent. Hoop dat je het niet mee hoeft te maken
ja daar zijn we het wel samen over eens gelukkig
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:01:45 #230
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_83137294
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 11:54 schreef miss_sly het volgende:
Punt is dat degene aan wie ik het oppassen het liefste (gewoon thuis) zou overlaten (buiten mijn ouders) zijn de vrienden waarmee we dan zouden gaan stappen. Ik vind wel dat ik schaap ook een stukje tegemoet moet komen, hoewel het niet zo is dat wel al een jaar niets doen. We zijn wel degelijk weggeweest, ook samen, maar Senna was altijd thuis. maar ja, als je goed aan de cocktails gaat kun je je afvragen of het wel zo verstandig is om de zorg voor je kind diezelfde avond weer op je te nemen. En logeren bij mijn ouders vind ik dan nog beter te overwegen dan bij mijn schoonouders. Gewoon, omdat Senna daar veel vertrouwder mee is en zij veel beter hoe en wat te doen. Maar ja, dat vind ik dan ook zo lullig naar schaap toe.

Wat ik trouwens wel erg leuk vond (groot blijk van vertrouwen) was dat het vriendinnetje dat gisteren op bezoek was vroeg of ik eventueel misschien volgende week bij hun op hun kindje op wilde passen. Heb wel gezeged dat ze dat alleen moet doen als ze dat zelf echt vertrouwd vindt, want anders heeft ze nog geen fijne avond natuurlijk. Toch wel weer heel anders, zo'n kleintje van 2 maanden. Wat voelt dat dan weer anders dan mijn bijna 1-jarige

Is er dan niet de tussenweg dat je wel gewoon gaat maar dan niet zwaar aan de zuip?
***
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 12:03:20 #231
5428 crew  miss_sly
pi_83137343
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:01 schreef Brighteyes het volgende:

[..]


Is er dan niet de tussenweg dat je wel gewoon gaat maar dan niet zwaar aan de zuip?
Ja, op zich wel, maar dan hebben we nog steeds gene oppas

We hadden er voldoende, maar 1 is naar Zuid-Afrika vertrokken, 2 krijgen deze en volgende maand zelf hun eerste kind en de bewuste vrienden gaan dan dus mee.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:07:19 #232
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_83137509
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:03 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ja, op zich wel, maar dan hebben we nog steeds gene oppas

We hadden er voldoende, maar 1 is naar Zuid-Afrika vertrokken, 2 krijgen deze en volgende maand zelf hun eerste kind en de bewuste vrienden gaan dan dus mee.

Oh ja... duh.
***
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:08:51 #233
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83137572
@miss ja we zitten gewoon op een camping in zo'n alles erop-en-eraan sleurhut, camping ligt in een gebied met veel steden eromheen, ik spreek vloeiend Frans en de Franse supermarkten zijn over het algemeen zeer uitgebreid dus ik maak me niet zo'n zorgen om dat soort spullen eigenlijk. Een stuk speelgoed kopen we daar wel, omdat ze graag met 'nieuwe' dingen speelt, en verder kijk ik daar wel hoe en wat. De camping heeft dus idd wassers en drogers, ideaal, dus we nemen alledrie gewoon voor een halve vakantie kleding mee en spul en dan een wasje erin.
Neemt niet weg dat ik me goed kan indenken dat als je idd naar Turkije gaat bijvoorbeeld dat je de gok dan wat minder snel neemt qua potjes enzo.

En dankzij poppedein's verhaal over t viezige campingbedje durf ik geen bedje/stoeltje meer te huren dus die nemen we maar gewoon zelf mee, dat zal wel proppen worden nog.

Over logeren, ik ben er nog niet echt aan toe geestelijk maar het is ook nog niet aan de orde geweest.
Als B. zoiets voor zou stellen zou ik het wel doen denk ik, dan maar me er een beetje overheen zetten. Ooit moet je een keertje (is mijn idee hoor), en nouja mijn ervaring met zulke dingen waar ik enorm over zit te mutsen en miepen is dat het uiteindelijk wel meevalt.
Echter kan ik me practische bezwaren wel voorstellen zoals vicky ze omschrijft, qua roken ben ik echt een zeikerd en als het gewoon niet goed voelt voor jezelf moet je het niet doen.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:08:54 #234
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_83137575
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 11:56 schreef Vicky het volgende:
Miss, Tess gaat absoluut niet bij mijn schoonouders logeren. Ten eerste is de gezondheid van beiden niet zo goed en ten 2e wordt er gerookt. Sowieso zou ze daar geen eigen kamertje hebben, bij mijn ouders heeft ze die wel.
He, zijn wij schoonzussen?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:09:40 #235
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_83137600
Claudia van Harte
Laura van harte

Lars en Karin en wat groeit hij lekker goed.

Of er hier een 2 3dede komt, voorlopig nog niet, en anders pas echt als Roy rond de 4 jaar is.
Ik hoef ze niet zo snel achter elkaar heel eerlijk.
Daarnaast wil ik voorlopig Roy al m'n aandacht geven, en vooral van hem genieten, en dat nog heeel lang.
Wil ook van zijn 1ste verjaardag een leuk feesje organiseren, onder het motto je leeft maar 1 keer en nu moet je het doen.

En verder, We gaan zo met Roy naar het ziekenhuis naar de oogarts, die door de snottebellen en betraande ogen heen mag gaan kijken.
Had nog opgebeld vanmorgen, en het uitgelegd dat Roy goed verkouden is, maar juist omdat hij nog klein is, en verder wel gewoon allert is gewoon komen.
Ben benieuwd of het idd zo erg is.

Huup toen wij met vakantie gingen heb ik ook teveel kleertjes meegenomen, maar ik heb liever te veel dan te weinig.
En we zaten ook in een gebied waar het niet zon zeker is, en het weer daar erg kan verschillen dus korte en lange broeken ed meegenomen.
Verder zaten wij in een huis van de fam en dat scheelt zowiezo al enorm, wasmachine ed hadden we daar ook allemaal.

[ Bericht 54% gewijzigd door _Bar_ op 22-06-2010 12:16:07 ]
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:10:16 #236
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_83137628
Frankrijk is echt een paradijs vwb potjes en voeding! Heel veel keus!
***
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:10:25 #237
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83137636
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:03 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Ja, op zich wel, maar dan hebben we nog steeds gene oppas

We hadden er voldoende, maar 1 is naar Zuid-Afrika vertrokken, 2 krijgen deze en volgende maand zelf hun eerste kind en de bewuste vrienden gaan dan dus mee.
oh maar dan kun je Schaaps ouders toch bij jou thuis op laten passen die avond? Dan hou jij het bij de mocktails, doe je een handreiking naar schaap dat hij wel aan de borrel mag en dat hij de volgende dag uit mag slapen (wel fijn met kater )

Of wonen zijn ouders erg uit de buurt?
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_83137638
Oppas in Hoofddorp biedt zich aan
Maar ze kan niet blijven slapen
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:10:51 #239
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_83137654
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:10 schreef Brighteyes het volgende:
Frankrijk is echt een paradijs vwb potjes en voeding! Heel veel keus!
Ja inderdaad
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_83137664
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:08 schreef Ticootje het volgende:

[..]

He, zijn wij schoonzussen?
uuhh wie weet

Miss, kan je je ouders niet bij jullie laten logeren? Dan kan Senna gewoon in haar vertrouwde omgeving slapen.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_83137785
Duitsland is ook fijn op potjesgebied, ik ga binnenkort met Vlindur inslaan
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_83137857
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:14 schreef McLaura het volgende:
Duitsland is ook fijn op potjesgebied, ik ga binnenkort met Vlindur inslaan
Italie heeft wel veel potjes maar die zijn bijna 2x zo klein als de potjes hier.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_83137909
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 11:55 schreef Xenia het volgende:
Jij ook nog welkom hier vlindur!
[..]

Ja, ik herinner me dat je dat een paar maanden geleden schreef, ik wist alleen niet dat het pseudokrop was. Het was in de ochtend gebeurd vertelde je toen, terwijl je moeder heel even iets anders deed. Ik heb daar nog vaak aan gedacht de afgelopen periode, zo verschrikkelijk. Ik had onthouden dat je schreef dat het door verkoudheid kwam, dus ik ben best heel neurotisch iedere keer dat Xeentje verkouden is (en dat is erg vaak). Kan me voorstellen dat je er heel bang voor bent.
Mijn moeder ging met mijn zus naar beneden toen hij nog sliep, na een uur ging ze weer kijken en was hij overleden. Hij was niet ziek, maar het was wel de doodsoorzaak door dat hij ineens benauwd werd schijnbaar. Hij was alleen wat kuchelig de nacht.
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:01 schreef miss_sly het volgende:

Vlindur, wat heftig. Kan me voorstellen dat je er erg bang voor bent. Hoop dat je het niet mee hoeft te maken
Ik schijn het zelf ook hebben gehad, maar ben er op tijd voor behandeld. We zaten in de auto en ik schijn ineens helemaal blauw te zijn geworden, ze zijn direct naar het eerste beste ziekenhuis gereden.
Weet er zelf niks vanaf natuurlijk, was nog maar klein. Maar ik hoop echt dat Rienk of een broertje/zusje van hem het nooit zal krijgen nee.. Ben ook echt oprecht blij dat Laura WEL wist wat ze moest doen! Moet er niet aan denken wat er daar had kunnen gebeuren

Huup, waar heb jij je vakantie geboekt? Wij willen ook graag weg maar ik zou niet weten waarheen en waar je op moet letten.

En wij hebben er geen problemen mee als er bij Rienk wordt gerookt. Zolang ze het niet rechtstreeks in zijn gezicht blazen en de ruimte geventileerd word vind ik het best. (noot: Niet de hele dag natuurlijk, maar als we bij anderen een paar uur op bezoek zijn ga ik echt niet moeilijk doen. Hier in huis wordt niet meer gerookt sinds Rienk er is)
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:21:24 #244
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83138023
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:16 schreef Vicky het volgende:

[..]

Italie heeft wel veel potjes maar die zijn bijna 2x zo klein als de potjes hier.
dus dát is de truuk naar een italiaans figuurtje!

gewoon van baby af aan al de helft eten!

of wij eten stelselmatig twee keer zoveel *gaat broodjes met knakworstjes maken*
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:22:55 #245
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_83138062
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:21 schreef huuphuup het volgende:

[..]

dus dát is de truuk naar een italiaans figuurtje!

gewoon van baby af aan al de helft eten!

of wij eten stelselmatig twee keer zoveel *gaat broodjes met knakworstjes maken*
Ach al die oude vrouwen daar hebben dikke konden!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_83138073
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:21 schreef huuphuup het volgende:

[..]

dus dát is de truuk naar een italiaans figuurtje!

gewoon van baby af aan al de helft eten!

of wij eten stelselmatig twee keer zoveel *gaat broodjes met knakworstjes maken*
daarom zijn is de maatvoering dus ook zo raar. Italiaanse kindertjes zijn veul kleiner dan de Hollandse. Tess d'r verjaardagsjurkje is voor (Italiaanse) kindertjes van 18 maanden. BIj Tess is ie aan de krappe kant.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:24:08 #247
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83138092
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:18 schreef Vlindur het volgende:

Huup, waar heb jij je vakantie geboekt? Wij willen ook graag weg maar ik zou niet weten waarheen en waar je op moet letten.

En wij hebben er geen problemen mee als er bij Rienk wordt gerookt. Zolang ze het niet rechtstreeks in zijn gezicht blazen en de ruimte geventileerd word vind ik het best. (noot: Niet de hele dag natuurlijk, maar als we bij anderen een paar uur op bezoek zijn ga ik echt niet moeilijk doen. Hier in huis wordt niet meer gerookt sinds Rienk er is)
We hebben via VrijUit geboekt. Als je naar zo'n website gaat (maar OAD bijvoorbeeld kan ook, of VacanSoleil, Eurocamp, Keycamp, noem maar op) dan kun je meestal zoeken op de streek waar je heen wilt, kies een willekeurige camping en je krijgt vanzelf een lijstje te zien met faciliteiten.

Ik ga heel basaal vooral af op de foto's van het zwembad en de camping de rest geloof ik wel
maar eerlijk is eerlijk, ik ga al van heel erg jongs af aan naar zulke campings en heb bijna niet anders gedaan (afgezien van verre rondreizen), dus ik weet wel wat ik kan verwachten als er staat dat er een winkeltje is bijvoorbeeld ofzoiets.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_83138124
Ik kijk meestal ook ff op Zoover wat de de beoordelingen van anderen zijn
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:25:55 #249
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83138150
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:22 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ach al die oude vrouwen daar hebben dikke konden!
hehe ja als ze eenmaal 40 zijn geweest is het meestal vergane glorie

Vicky Franse maatjes zijn ook anders, die kindjes zijn ook kleiner als je op de kleding afgaat. Het zou best kunnen, een Romaanse bouw is toch fijner en kleiner dan een Germaanse bouw.
Ik merk dat bijvoorbeeld dat Japanse kleertjes ook klein vallen, tenminste, voor onze begrippen dan.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  dinsdag 22 juni 2010 @ 12:26:59 #250
143848 huuphuup
Dorksided
pi_83138183
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 12:24 schreef Vicky het volgende:
Ik kijk meestal ook ff op Zoover wat de de beoordelingen van anderen zijn
ja dat sowieso
en ff de camping googelen, kom je én beoordelingen tegen, én de website van de camping zelf, staan vaak wat meer foto's op enzo.

En je realiseren dat natuurlijk wel de mooiste plekjes van de camping op de foto staan helpt
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')