FOK!forum / Gaming / [GAM SC #407] Waar de E3 toffer is dan de kama soetra beurs
GameBabewoensdag 16 juni 2010 @ 23:52


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt niet, ondanks de valse beschuldigingen van Koei.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter, aldus haarzelf. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van bronstige mannen (ook wel bekend als Poit). Maakt daarnaast ook hele mooie OP's, heeft een woeste verzameldrang van allerlei games- en niet-gamesgerelateerde troepjes en verzint slechte eigenschappen over Rossdale. Stemt ook op onzinnige partijen en wil samen met een andere rechtse rakker een dierenknuffelaars-partij oprichten...!
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen maar toch weer niet.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt. Is er wel op vooruit gegaan door Amsterdam te verlaten voor Den Haag.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Is verhuisd naar Nebo en heeft daarna de GAM SC aan de kant gezet
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: de insider-slowchatter met haar eigen gamebedrijfje. Dankzij haar nickname krijgt ze bijna de complete mannelijke GAM-SC achter haar aan, die ze maar amper voor kan blijven omdat ze overtuigd vegetariërster is. Heeft inmiddels een klantenkaart bij Poit, wat haar een leuke korting op zijn diensten achter het station oplevert.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest afwezige SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC zegt hij maar is alweer een tijdje niet gesignaleerd.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'. Is ook de geestelijk vader van "Kipgezicht", de vrees voor alle kleine zusjes!
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Deze duivelsaanbidder is achievementhoer pur sang, hij speelt met gemak meerdere games per week uit.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen en heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
PaRoDiUzZ: De kunstige slowchatter. Hij heeft een voorliefde voor oude baggergames (lees: Final Fantasy en andere RPG's ) en heeft vrouwelijk gezelschap waarmee hij naar de film gaat maar verder niet over uit wil wijden.
Sharpdressedman: De bestolen slowchatter. Deze onfortuinlijke man heeft persoonlijk ondervonden dat dieven geen Xbots zijn en liever de rest van het huis leegpikken dan een 360 mee te nemen. De boeven hebben gewonnen met verstoppertje spelen.
Morthill:De zure slowchatter. Heeft na het verlaten van FOK!games eindelijk z'n dwarszittende tampon kunnen verwijderen en doet inmiddels een poging om te genieten van het leven. Studeert iets en is, naast studiebol, het kuttelikkertje van menig docent.
Pheno: Deze slowchatter vlucht maar al te graag naar het verre oosten, alwaar hij met zijn grote blanke gestalte als oude wijsgeer wordt ontvangen en vereerd. Heeft een ongezonde obsessie met pinguïns en probeert iedereen te overtuigen dat hij ouder is dan Disjfa, waar natuurlijk niemand in trapt. Wil samen met een rund zorgen voor de "Partij ter Promotie van Bescherming van Arctische Diersoorten, Waaronder en niet Gelimiteerd tot Pinguins", beter bekend als de PPBADWGP.
Frankii: De muzikale slowchatter en tevens held van Poit. Heeft de gave om vrouwen te laten smelten door het eerste akkoord van Wonderwall te spelen, hierbij gebruikt hij het liefst een akoestische gitaar inclusief dooie muis. Spreekt ook graag gênante voicemails in bij zusjes.

Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"
Volgens Spanky "Meest legendarische tietjes in OP OOIT!"
Volgens zo'n beetje iedereen "zo'n beetje tochwel redelijk ongelofelijk dikke FAIL!"

Huisregels
Voor deze slowchat gelden bepaalde richtlijnen: minimaal 1 discriminerende grap, 2 (half)naaktfoto's en 3 leuke plaatjes per topic. Nieuwe mensen die in de OP van deze slowchat willen kunnen een (naakt)foto sturen naar Poit (dames) of koei (heren). TVP's mogen alleen geplaatst worden indien zij vermomd zijn als aantrekkelijke naakte dames of heren. Wie een topic sluit opent ook het nieuwe topic, tenzij diegene flodder450 heet. In dat geval opent de op een na laatste poster het topic.


Vijf klopjes en drie hevige shakes voor de mannen!



DE OP IS HIER TE VINDEN
Nick-GizMowoensdag 16 juni 2010 @ 23:53
Aanwezig
badboynovawoensdag 16 juni 2010 @ 23:53
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:47 schreef koei het volgende:

[..]

En dat terwijl vandaag enkel water en dubbelfrisss op heb Maar ik heb gelukkig niet iedereen getwitterd dat ik geslaagt ben

En de maten van vrouwen zijn juist open en bloot! Ze worden alleen soms wat beter voorgedaan dan ze daadwerkelijk zijn
Bedoel je zo iets?
Morpheus2002woensdag 16 juni 2010 @ 23:55
Kama soetra?
koeiwoensdag 16 juni 2010 @ 23:56
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:53 schreef badboynova het volgende:

[..]

Bedoel je zo iets?
[ afbeelding ]
Gewoon een normale push-up bh doet dat ook al, daar hoef je geen plakdingen voor te hebben.
GameBabewoensdag 16 juni 2010 @ 23:56
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:48 schreef Nebo het volgende:

[..]

Al eens op zo'n beurs geweest? Dat lijkt me nou echt... bijzonder
Dat is niet boeiend dus, niets geils aan...
badboynovawoensdag 16 juni 2010 @ 23:56
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:55 schreef Morpheus2002 het volgende:
Kama soetra?
Dat is net als morBheus
GameBabewoensdag 16 juni 2010 @ 23:57
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:56 schreef koei het volgende:

[..]

Gewoon een normale push-up bh doet dat ook al, daar hoef je geen plakdingen voor te hebben.
Push up zit echt kut, het lekkerste is zonder bh, maar dat is irri bij temperatuur schommelingen, t shirt bh is the bom!
Pettigrew81woensdag 16 juni 2010 @ 23:58
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:55 schreef Morpheus2002 het volgende:
Kama soetra?
Tja je kunt niet overal verstand van hebben

Voor de volgende keer, het is: kama sutra
badboynovawoensdag 16 juni 2010 @ 23:58
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:57 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Push up zit echt kut, het lekkerste is zonder bh, maar dat is irri bij temperatuur schommelingen, t shirt bh is the bom!
Ding ding ding, we hebben onze miss wet t-shirt 2010.
Edwinusswoensdag 16 juni 2010 @ 23:59
GameBabewoensdag 16 juni 2010 @ 23:59
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:58 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Tja je kunt niet overal verstand van hebben

Voor de volgende keer, het is: kama sutra
http://www.sexwoordenboek.nl/kamasutra.html --> het boek is echt met oe
Morpheus2002donderdag 17 juni 2010 @ 00:01
Neuken is toch ook met een "q"?
Pettigrew81donderdag 17 juni 2010 @ 00:01
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:59 schreef GameBabe het volgende:

[..]

http://www.sexwoordenboek.nl/kamasutra.html --> het boek is echt met oe
Zal wel de NL schrijfwijze zijn. Want zowel in het Duits als Engels staat er wel met niet met een oe
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 00:03
Goddamn die gif elke keer
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 00:03
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:03 schreef Nebo het volgende:
Goddamn die gif elke keer
Op mijn werk kijk ik sowieso de eerste 20 posts al niet
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 00:04
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 23:57 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Push up zit echt kut, het lekkerste is zonder bh, maar dat is irri bij temperatuur schommelingen, t shirt bh is the bom!
zonder is prima zolang je blijft zitten, maar als je ergens heen moet lopen vind ik dat al niks meer, dat gezwiep Ik heb tegenwoordig standaard van die padded dingen. Vroeger moest ik daar echt niks van hebben, maar tegenwoordig zweer ik daarbij. En bij voorkeur van Sapph, maar die vind ik eigenlijk ook nogal duur voor complete setjes. Op spijkerbroeken na geef ik het meeste geld uit aan lingerie
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 00:04
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:01 schreef Morpheus2002 het volgende:
Neuken is toch ook met een "q"?
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 00:06
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:01 schreef Morpheus2002 het volgende:
Neuken is toch ook met een "q"?
Op GeenStijl wel ja
Net als Heaumeaux

badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 00:07
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:04 schreef koei het volgende:

[..]

zonder is prima zolang je blijft zitten, maar als je ergens heen moet lopen vind ik dat al niks meer, dat gezwiep Ik heb tegenwoordig standaard van die padded dingen. Vroeger moest ik daar echt niks van hebben, maar tegenwoordig zweer ik daarbij. En bij voorkeur van Sapph, maar die vind ik eigenlijk ook nogal duur voor complete setjes. Op spijkerbroeken na geef ik het meeste geld uit aan lingerie
Miss lingerie 2010 , is bij deze ook nu al bekend
Pettigrew81donderdag 17 juni 2010 @ 00:09
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:07 schreef badboynova het volgende:

[..]

Miss lingerie 2010 , is bij deze ook nu al bekend
Jij bent er snel mee, na 2 post heb je al 2 miss titels toegekend
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 00:11
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:04 schreef koei het volgende:

[..]

zonder is prima zolang je blijft zitten, maar als je ergens heen moet lopen vind ik dat al niks meer, dat gezwiep Ik heb tegenwoordig standaard van die padded dingen. Vroeger moest ik daar echt niks van hebben, maar tegenwoordig zweer ik daarbij. En bij voorkeur van Sapph, maar die vind ik eigenlijk ook nogal duur voor complete setjes. Op spijkerbroeken na geef ik het meeste geld uit aan lingerie
Ach ja, de natuur ondersteund alles, en ik heb geen problemen met lopen enzo, vind het stiekem wel lekkerder, alleen met judo vind ik een sportbh wel een must omdat je je borstspieren zwaar belast en dat niet heel relaxed is...
Morpheus2002donderdag 17 juni 2010 @ 00:12
Trusten En wees lief voor elkaar
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 00:14
Ik duik ook via de douche mijn bed ik

slaap:*
HalloweenJackdonderdag 17 juni 2010 @ 00:16
Tetten!
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 00:16
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:09 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Jij bent er snel mee, na 2 post heb je al 2 miss titels toegekend
Dit is al m'n 3de miss uitreiking, de eerste was voor de miss fail ( foldder)

Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 00:17
Ik ga morgen a la Morthill ook de hele dag in de bieb hangen. Over een week tentamens en nog vrijwel geen woord van de stof gelezen dit blok, olé

Trusten!
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 00:17
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:14 schreef GameBabe het volgende:
Ik duik ook via de douche mijn bed ik

slaap:*
Ik zei toch "miss wet t-shirt"
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 00:21
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:17 schreef Nebo het volgende:
Ik ga morgen a la Morthill ook de hele dag in de bieb hangen. Over een week tentamens en nog vrijwel geen woord van de stof gelezen dit blok, olé

Trusten!
gewoon de uitreksels en collegeverslagen doorlezen! Boeken lezen is voor beginners!
Nick-GizModonderdag 17 juni 2010 @ 00:27
Vind het niet erg hoor dat de vrouwen hier over wel bh of geen bh praten
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 00:31
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:27 schreef Nick-GizMo het volgende:
Vind het niet erg hoor dat de vrouwen hier over wel bh of geen bh praten
Don't stop wiggel wiggel.
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 00:41
quote:
Op woensdag 16 juni 2010 15:28 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Oude lul
SPOILER
Even gokken dat je al langer 26 ben dan ik

ouwe vrouw
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 00:43
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:41 schreef DJ_ het volgende:

[..]

ouwe vrouw
GB is een milf
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 00:45
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:43 schreef badboynova het volgende:

[..]

GB is een milf
Een milf

badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 00:54
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:45 schreef koei het volgende:

[..]

Een milf

Wacht maar tot poit haar echt te pakken heeft gehad, want dan is ze rap een mother.
Nick-GizModonderdag 17 juni 2010 @ 01:08
En nu maar eens slapen

Night all
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 06:57
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:54 schreef badboynova het volgende:

[..]

Wacht maar tot poit haar echt te pakken heeft gehad, want dan is ze rap een mother.
Als je de voicemail van het zusje ritse combineert met je biologie lessen dan weet je dat dat onmogelijk is :p

goedemorgen trouwens! nog 1 dagje werken dan weekend!
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 07:08
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 06:57 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Als je de voicemail van het zusje ritse combineert met je biologie lessen dan weet je dat dat onmogelijk is :p

goedemorgen trouwens! nog 1 dagje werken dan weekend!
ik heb alle voicemails gemist, dus ik weet niet wat je bedoeld.

oh en GOEDEMORGEN
Nick-GizModonderdag 17 juni 2010 @ 07:47
Goedemorgen
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 08:07
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:41 schreef DJ_ het volgende:

[..]

ouwe vrouw
Gelukkig zie ik er wel uit als 16
Soliquedonderdag 17 juni 2010 @ 08:26
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:07 schreef GameBabe het volgende:

Gelukkig zie ik er wel uit als 16
Zolang je dat van jezelf blijft zeggen blijf je jong.

Goedemorgen
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 08:30
Flodder450donderdag 17 juni 2010 @ 08:31
Goedemorgen
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 08:34
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:26 schreef Solique het volgende:

[..]

Zolang je dat van jezelf blijft zeggen blijf je jong.

Goedemorgen
Zolang ze nog om mijn legitimatie vragen voor een fles wijn voel ik me jong En je bent zo oud als je je voelt inderdaad
Rossdaledonderdag 17 juni 2010 @ 08:44
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:34 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Zolang ze nog om mijn legitimatie vragen voor een fles wijn voel ik me jong En je bent zo oud als je je voelt inderdaad
Serieus joh?
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 08:46
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 00:17 schreef Nebo het volgende:
Ik ga morgen a la Morthill ook de hele dag in de bieb hangen. Over een week tentamens en nog vrijwel geen woord van de stof gelezen dit blok, olé

Trusten!
elke keer als ik zo dom ben om het vak niet bij te houden wat me zoveel studie oplevert denk ik, volgende periode ga ik braaf alles bijhouden. But, noooooo. Anyhowz, vandaag nog even studeren, morgen tentamen, dan zondag t/m dinsdag en dan woensdag tentamen en dan pas weer 8 juli.
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 08:47
ZO'n Kama Sutra-beurs lijkt me aan de ene kant hilarisch, aan de andere kant ook echt enorm vies... Van die 40-50jarige huisvrouwen die daar in strings rondlopen en zich laten opgeilen door 60-jarige negers
Van dat soort vieze parenclub achtige ideeën, daar hoef ik echt niets van te zien...
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 08:49
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:47 schreef SpankmasterC het volgende:
ZO'n Kama Sutra-beurs lijkt me aan de ene kant hilarisch, aan de andere kant ook echt enorm vies... Van die 40-50jarige huisvrouwen die daar in strings rondlopen en zich laten opgeilen door 60-jarige negers
Van dat soort vieze parenclub achtige ideeën, daar hoef ik echt niets van te zien...
Organiseer een Kama Sutra-beurs met een leeftijdsgrend van 35 of zo.
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 08:51
http://www.eurogamer.net/(...)es-3d-as-future-tech

eens met de Microsoft-boy 3D
Flodder450donderdag 17 juni 2010 @ 08:57
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:51 schreef Morthill het volgende:
http://www.eurogamer.net/(...)es-3d-as-future-tech

eens met de Microsoft-boy 3D
idd

wat heb je an 3D als je er een nog best wel hele dure tv moet kopen om het optimaal te laten werken?
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 09:01
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:57 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

idd

wat heb je an 3D als je er een nog best wel hele dure tv moet kopen om het optimaal te laten werken?
Zul je zien dat ondanks dat er crisis is, ondanks dat die onstaan is doordat Amerikanen teveel lenen en ondanks dat ze inmiddels echt niet meer kunnen lenen, 3D-tv's nog als warme broodjes over de toonbank vliegen en weer 3/4 van Amerika zijn rekeningen niet kan betalen.
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 09:06
Opzich is er niets mis met 3D, het is zelfs fucking awesome, het is alleen nog niet echt de tijd idd om er echt helemaal achter te gaan staan, wat dat betreft heeft MS gelijk
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 09:12
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:44 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Serieus joh?
De laatste keer dat ik bij de slijter was wel ja
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:47 schreef SpankmasterC het volgende:
ZO'n Kama Sutra-beurs lijkt me aan de ene kant hilarisch, aan de andere kant ook echt enorm vies... Van die 40-50jarige huisvrouwen die daar in strings rondlopen en zich laten opgeilen door 60-jarige negers
Van dat soort vieze parenclub achtige ideeën, daar hoef ik echt niets van te zien...
De kans op je ouders tegenkomen is inderdaad groter dan de kans op leuke jonge mensen tegenkomen Maar de chocoladepenissen zijn dan wel weer tof om cadeau te geven
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 09:22


Multiplayer: Leuk als 9 van de 10 gamers alleen Mario Galaxy hebben, uit 10-15 jarigen met kindergames
Playstation 1 graphics. Flikker op zeg!

Daniel Craig in Goldeneye
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 09:30
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 09:12 schreef GameBabe het volgende:
[..]

De kans op je ouders tegenkomen is inderdaad groter dan de kans op leuke jonge mensen tegenkomen Maar de chocoladepenissen zijn dan wel weer tof om cadeau te geven
die zou ik ook nog wel meenemen!
(als cadeautje voor anderen he, viespeuken )
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 09:31
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 09:30 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

die zou ik ook nog wel meenemen!
(als cadeautje voor anderen he, viespeuken )
Vooral te tof om een enorm grote aan een man cadeau te geven inderdaad
Flodder450donderdag 17 juni 2010 @ 10:05
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 09:22 schreef Sigmund666 het volgende:


Multiplayer: Leuk als 9 van de 10 gamers alleen Mario Galaxy hebben, uit 10-15 jarigen met kindergames
Playstation 1 graphics. Flikker op zeg!

Daniel Craig in Goldeneye

hmm.ik hoop niet dat het COD is met een goldeneye mod dr overheen

de graphics zien er in ieder geval nog baggerder uit dan de n64 versie :/

ik hoop dat ze t niet verkloten
CraniuMdonderdag 17 juni 2010 @ 10:20
Reintjidonderdag 17 juni 2010 @ 10:23
Jopies
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 10:24
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 10:05 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

hmm.ik hoop niet dat het COD is met een goldeneye mod dr overheen

de graphics zien er in ieder geval nog baggerder uit dan de n64 versie :/

ik hoop dat ze t niet verkloten
Nee. Dat was Quantum of Solace al.
(sommige wapens waren best baas, anderen waren echt dramatisch voor in-game battle. De revolver sloeg ZO nergens op )
Flodder450donderdag 17 juni 2010 @ 11:09
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 10:24 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Nee. Dat was Quantum of Solace al.
(sommige wapens waren best baas, anderen waren echt dramatisch voor in-game battle. De revolver sloeg ZO nergens op )
cougar magnum
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 11:48
AQuila360donderdag 17 juni 2010 @ 11:55
http://www.pu.nl/pu-tv/Sony_presentatie.aspx?id=76

WTF! Die Jan heeft kei hard door de zaal lopen schreeuwen
Fallendonderdag 17 juni 2010 @ 11:57
quote:
OMG!
Wat erg...
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 12:00
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 11:09 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

cougar magnum
Schijtwapen
(Net zo nutteloos als de air rifle in Hitman: Blood Money)
Flodder450donderdag 17 juni 2010 @ 12:18
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 12:00 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Schijtwapen
(Net zo nutteloos als de air rifle in Hitman: Blood Money)
met e magnum kon je door glas en een deur schieten
Pettigrew81donderdag 17 juni 2010 @ 13:34
quote:
Dit kan ik gewoon niet afkijken met zijn coopmode
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 13:36
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 13:34 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Dit kan ik gewoon niet afkijken met zijn coopmode
Het ziet er behoorlijk kansloos uit
Flodder450donderdag 17 juni 2010 @ 14:27
deja-vu
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 14:55
quote:
Is dit een grap?
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 15:03
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 14:55 schreef Nebo het volgende:

[..]

Is dit een grap?
Hells no bro, volledig echte persconferentie!
Dus met allemaal pers, investeerders en aandeelhouders in de zaal
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 15:05
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:07 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Gelukkig zie ik er wel uit als 16
Nou! ik ben blij dat ik mn ID niet meer op zak moet hebben, twee jaar geleden nog vroegen snotneuzen nog of ik wel 18 was, maarja dan ben ik geen vrouw
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 15:07
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:03 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Hells no bro, volledig echte persconferentie!
Dus met allemaal pers, investeerders en aandeelhouders in de zaal
Tactisch
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 15:08
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:05 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Nou! ik ben blij dat ik mn ID niet meer op zak moet hebben, twee jaar geleden nog vroegen snotneuzen nog of ik wel 18 was, maarja dan ben ik geen vrouw
Ach ja, nu vind ik het niet zo erg meer, naarmate je ouder wordt is het als vrouw alleen maar een voordeel om er een beetje strak uit de zien

En het is stiekem ook wel grappig als mannetjes van 18 je gaan proberen te versieren in de kroeg en dat je na 5 min vraagt: "hoe oud denk je eigenlijk dat ik ben"
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 15:10
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:08 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Ach ja, nu vind ik het niet zo erg meer, naarmate je ouder wordt is het als vrouw alleen maar een voordeel om er een beetje strak uit de zien

En het is stiekem ook wel grappig als mannetjes van 18 je gaan proberen te versieren in de kroeg en dat je na 5 min vraagt: "hoe oud denk je eigenlijk dat ik ben"
De ergste vraag van een willekeurige vrouw vind ik 'Hoe oud schat je mij?' je kan het dan nl ook niet goed doen
Soliquedonderdag 17 juni 2010 @ 15:12
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:10 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

De ergste vraag van een willekeurige vrouw vind ik 'Hoe oud schat je mij?' je kan het dan nl ook niet goed doen
Beter gezegd, je kan het alleen maar fout doen.
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 15:13
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:10 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

De ergste vraag van een willekeurige vrouw vind ik 'Hoe oud schat je mij?' je kan het dan nl ook niet goed doen
Mij mag je naar mijn leeftijd en gewicht vragen hoor, je mag ook nog zeggen dat je me dik of dun vind, ik ben niet zo moeilijk
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 15:13
Als je ze te oud schat zijn ze beledigd, en als je ze te jong schat nemen ze het niet serieus
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 15:16
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:13 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Mij mag je naar mijn leeftijd en gewicht vragen hoor, je mag ook nog zeggen dat je me dik of dun vind, ik ben niet zo moeilijk
ik doe normaal gesproken niet echt moeilijk over leeftijd en gewicht, maar ik heb dan ook een hekel aan slijmen

En tsja vragen, van de 10 vrouwen die je naar hun leeftijd en al helemaal naar hun gewicht wilt vragen, zullen er 8 je in een positie dwingen waarin je maar moet mis gokken.

[ Bericht 6% gewijzigd door PaRoDiUzZ op 17-06-2010 15:28:51 ]
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 15:31
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:16 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

ik doe normaal gesproken niet echt moeilijk over leeftijd en gewicht, maar ik heb dan ook een hekel aan slijmen

En tsja vragen, van de 10 vrouwen die je naar hun leeftijd en al helemaal naar hun gewicht wilt vragen, zullen er 8 je in een positie dwingen waarin je maar moet mis gokken.
Maar een man in een lastige positie brengen is gewoon leuk
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 15:32
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:31 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Maar een man in een lastige positie brengen is gewoon leuk
Niet voor de man
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 15:33
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:32 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Niet voor de man
En wat is je punt
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 15:35
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:33 schreef GameBabe het volgende:

[..]

En wat is je punt
Dat vrouwen al gemeen zijn.
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 15:38
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:35 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Dat vrouwen al gemeen zijn.
Neehoor dat is gewoon teasen, dat is heel erg leuk en bij leuke mannen een hint
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 15:43
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:38 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Neehoor dat is gewoon teasen, dat is heel erg leuk en bij leuke mannen een hint
Ik schat het meestal in als hint
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 15:47
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:43 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik schat het meestal in als hint
Bij mij is dat niet zo iig Maar in een paar procent van de gevallen
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 15:53
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 08:07 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Gelukkig zie ik er wel uit als 16
das weer net te jong, dan hebben de meeste nog zo'n baby face
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 16:04
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 15:53 schreef DJ_ het volgende:

[..]

das weer net te jong, dan hebben de meeste nog zo'n baby face
Niet met die lagen make up die ze tegenwoordig allemaal op hebben
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 16:15
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 16:04 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Niet met die lagen make up die ze tegenwoordig allemaal op hebben
Het ziet er de ochtend daarna ook voor geen meter uit
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 16:28
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 16:15 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Het ziet er de ochtend daarna ook voor geen meter uit
Je moet ook geen breezers in je bed laten slapen
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 16:29
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 16:28 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Je moet ook geen breezers in je bed laten slapen
Mijn nick trekt ze aan
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 16:36
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 16:04 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Niet met die lagen make up die ze tegenwoordig allemaal op hebben
maar dat is gewoon smerig
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 16:47
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 16:36 schreef DJ_ het volgende:

[..]

maar dat is gewoon smerig
Dat zeg je alleen maar om te scoren.
HalloweenJackdonderdag 17 juni 2010 @ 17:02
Vrouwen vragen mij nooit om hun leeftijd of gewicht te raden.
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 17:11
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 16:47 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Dat zeg je alleen maar om te scoren.
nee, dan had ik beter kunnen zeggen dat het mooi is dan heb ik veel meer keuze
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 17:16
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:11 schreef DJ_ het volgende:

[..]

nee, dan had ik beter kunnen zeggen dat het mooi is dan heb ik veel meer keuze
Bij mij scoren bedoelde hij natuurlijk
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 17:26
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:16 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Bij mij scoren bedoelde hij natuurlijk
no offense, maar heb ik geen behoefte aan
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 17:28
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:26 schreef DJ_ het volgende:

[..]

no offense, maar heb ik geen behoefte aan
OFFENSE HAS BEEN TAKEN!!!
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 17:29
ik weet nu weer wat het nadeel is van studeren in de letterenbibliotheek. Als het een beetje druk is en je op een wat centrale plek zit word je continu afgeleid door het vrouwelijk schoon dat langsloopt
RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 17:31
Hoi.
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 17:32
Ook flink last van gehad vandaag
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 17:33
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:32 schreef Nebo het volgende:
Ook flink last van gehad vandaag
Als ze dan ook nog met je gaan flirten is het einde helemaal zoek
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 17:34
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:31 schreef RitseB het volgende:
Hoi.


En jij maar beweren dat je tijdens de feestmaanden alcoholvrij was gebleven
RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 17:35
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:34 schreef Nebo het volgende:

[..]



En jij maar beweren dat je tijdens de feestmaanden alcoholvrij was gebleven


Waar heb ik dat beweerd.
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 17:36
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:35 schreef RitseB het volgende:

[..]



Waar heb ik dat beweerd.
Jonguh jeweetwel.... toen!
RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 17:36
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:36 schreef Nebo het volgende:

[..]

Jonguh jeweetwel.... toen!


Vergeten, ik was vast dronken.
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 17:37
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:34 schreef Nebo het volgende:

[..]



En jij maar beweren dat je tijdens de feestmaanden alcoholvrij was gebleven
dude die is echt supermooi, zo dronken ben ik nog nooit geweest!
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 17:40
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:37 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

dude die is echt supermooi, zo dronken ben ik nog nooit geweest!
Ik wel, heb er zelfs een litteken aan over gehouden
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 17:40
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:40 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik wel, heb er zelfs een litteken aan over gehouden


HA!
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 17:41
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:40 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]



HA!
En dan nog te bedenken dat ik een aanbod heb afgeslagen van een meisje dat mn taxirit naar huis wilde betalen
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 17:41
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:34 schreef Nebo het volgende:

[..]



En jij maar beweren dat je tijdens de feestmaanden alcoholvrij was gebleven
dit is zooo nep, althans, het lijkt gruwelijk geacteerd
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 17:43
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:41 schreef Morthill het volgende:

[..]

dit is zooo nep, althans, het lijkt gruwelijk geacteerd
Ik heb zo'n 5 jaar in een poppodium gewerkt, en dronken gasten lopen echt zo rond voordat ze door de beveiliging naar buiten worden getyft.
Nick-GizModonderdag 17 juni 2010 @ 17:43
Pfff dat was ie weer voor vandaag
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 17:44
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:43 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik heb zo'n 5 jaar in een poppodium gewerkt, en dronken gasten lopen echt zo rond voordat ze door de beveiliging naar buiten worden getyft.
damn, ik kan me niet herinneren dat ik ooit iemand zo lam heb gezien
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 17:44
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:41 schreef Morthill het volgende:

[..]

dit is zooo nep, althans, het lijkt gruwelijk geacteerd
Waarom ziet het er geacteerd uit? Ik heb ook wel eens dronken mensen gezien die zo hard aan het stuntelen zijn geweest, of nouja, misschien niet zó hard
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 17:45
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:44 schreef Morthill het volgende:

[..]

damn, ik kan me niet herinneren dat ik ooit iemand zo lam heb gezien
ik wel, en ik word er vaak genoeg aan herrinnerd dat ik ooit ook zo gezien ben.
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 17:46
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:44 schreef Nebo het volgende:

[..]

Waarom ziet het er geacteerd uit? Ik heb ook wel eens dronken mensen gezien die zo hard aan het stuntelen zijn geweest, of nouja, misschien niet zó hard
Omdat hij net iets te veel stuntelt
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 17:47
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:46 schreef Morthill het volgende:

[..]

Omdat hij net iets te veel stuntelt
als je teveel op hebt heb je bijna geen controle over je bewegingen, dat komt stuntelig over.
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 17:47
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:46 schreef Morthill het volgende:

[..]

Omdat hij net iets te veel stuntelt
Ik noem het meer een briljante vorm van overcompenseren om wanhopig je evenwicht te behouden en niet goed kunnen doseren
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 17:49
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:34 schreef Nebo het volgende:

[..]



En jij maar beweren dat je tijdens de feestmaanden alcoholvrij was gebleven
dat hangen aan die deur van de koelkast en dat einde maakt het helemaal compleet

dat die uberhaupt de benzine pomp heeft kunnen vinden, zou die ook zijn komen rijden ?
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 17:50
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:47 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

als je teveel op hebt heb je bijna geen controle over je bewegingen, dat komt stuntelig over.
oh dank dat je even uitlegt wat het inhoudt om dronken te zijn. Ik heb dat nog nooit met mijn eigen ogen mogen aanschouwen of zelf meegemaakt.
SPOILER
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 17:53
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:50 schreef Morthill het volgende:

[..]

oh dank dat je even uitlegt wat het inhoudt om dronken te zijn. Ik heb dat nog nooit met mijn eigen ogen mogen aanschouwen of zelf meegemaakt.
SPOILER
Je tenen deden toch pijn.
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 17:54
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:53 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Je tenen deden toch pijn.
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 18:01
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende:

[..]

mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat
wtf
GameBabedonderdag 17 juni 2010 @ 18:08
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende:

[..]

mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat
lkb9000donderdag 17 juni 2010 @ 18:15
VAAAAAAAAAKAAAAAAAAAAANTIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
HalloweenJackdonderdag 17 juni 2010 @ 18:19
Ik heb al bijna vier jaar 'vakantie"
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 18:19
Over komkommertijd gesproken, dit stond serieus op pagina 3 van de NRC Next van vandaag

http://twitpic.com/1xkndg

hoezo is dit nieuws dat zo centraal in de krant moet staan?
HalloweenJackdonderdag 17 juni 2010 @ 18:24
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 18:19 schreef Morthill het volgende:
Over komkommertijd gesproken, dit stond serieus op pagina 3 van de NRC Next van vandaag

http://twitpic.com/1xkndg

hoezo is dit nieuws dat zo centraal in de krant moet staan?
lkb9000donderdag 17 juni 2010 @ 18:32
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 18:19 schreef Morthill het volgende:
Over komkommertijd gesproken, dit stond serieus op pagina 3 van de NRC Next van vandaag

http://twitpic.com/1xkndg

hoezo is dit nieuws dat zo centraal in de krant moet staan?
Vind het wel mooi als ze dat echt doen, die diploma's terughalen
Pettigrew81donderdag 17 juni 2010 @ 18:38
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 18:32 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Vind het wel mooi als ze dat echt doen, die diploma's terughalen
Van de andere kant zou ik de mijne dan ook moeten inleveren aangezien ik van tijd tot tijd ook grammaticale fouten maak.
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 19:07
Zo, goede dag vandaag!

Ik heb oranje sokken gewonnen
Ik krijg 650 euro terug van de belasting (nog niet genoeg om mn rekening van vorige week te betalen helaas, maar het helpt)
Ik mag mee naar Keulen
Ik sta bovenaan in de voetbalpool van mn werk
Ik heb een team bij elkaar voor een softbaltoernooi

RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 19:11
Ga een nieuws schrijven koei.
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 19:12
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:07 schreef koei het volgende:
Zo, goede dag vandaag!

Ik heb oranje sokken gewonnen
Ik krijg 650 euro terug van de belasting (nog niet genoeg om mn rekening van vorige week te betalen helaas, maar het helpt)
Ik mag mee naar Keulen
Ik sta bovenaan in de voetbalpool van mn werk
Ik heb een team bij elkaar voor een softbaltoernooi


Nice, nice, nice, waarom mag je mee naar Keulen? Nice, nice!
Soliquedonderdag 17 juni 2010 @ 19:13
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:07 schreef koei het volgende:
Zo, goede dag vandaag!

Ik heb oranje sokken gewonnen
Ik krijg 650 euro terug van de belasting (nog niet genoeg om mn rekening van vorige week te betalen helaas, maar het helpt)
Ik mag mee naar Keulen
Ik sta bovenaan in de voetbalpool van mn werk
Ik heb een team bij elkaar voor een softbaltoernooi


Lekker dagje dus zo te lezen.
RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 19:14
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 19:16
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:12 schreef Nebo het volgende:

[..]

Nice, nice, nice, waarom mag je mee naar Keulen? Nice, nice!
Omdat ik tof ben! duh!
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 19:17
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:14 schreef RitseB het volgende:
[ afbeelding ]
Geen blauw licht meer door kiertjes waar het niet uit hoort te komen?
RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 19:17
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:17 schreef Nebo het volgende:

[..]

Geen blauw licht meer door kiertjes waar het niet uit hoort te komen?


Nee, en al mijn toetsen werken weer naar behoren.
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 19:18
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:11 schreef RitseB het volgende:
Ga een nieuws schrijven koei.
Kan ik niet

En ik moet zo naar mn zus om een uurtje op te passen, dus dat wordt sowieso pas later.
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 19:21
koei is weer crew wie heb je dit keer geneukt om dat voor elkaar te krijgen? Kevin zit toch in sint-nooitvangehoord?
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 19:23
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:16 schreef koei het volgende:

[..]

Omdat ik tof ben! duh!
Je gaat toch niet naar Gamescom als nep-pers hè?
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 19:25
Hier staat iets.
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 19:27
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:23 schreef Nebo het volgende:

[..]

Je gaat toch niet naar Gamescom als nep-pers hè?
Tuurlijk wel! Wel de lusten, niet de lasten!

echte nep-pers gaat maar één dag
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 19:28
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:27 schreef koei het volgende:

[..]

Tuurlijk wel! Wel de lusten, niet de lasten!

echte nep-pers gaat maar één dag
Even serieus, jij hebt FOK!games opgegeven als bedrijf daar en gaat serieus doen alsof je pers bent?
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 19:28
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:18 schreef koei het volgende:

[..]

Kan ik niet

En ik moet zo naar mn zus om een uurtje op te passen, dus dat wordt sowieso pas later.
is je zus zo onhandig dan?
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 19:44
RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 19:45
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:28 schreef Nebo het volgende:

[..]

Even serieus, jij hebt FOK!games opgegeven als bedrijf daar en gaat serieus doen alsof je pers bent?


http://forum.fok.nl/topic/1478300/
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 19:47
Mijn 'bureaustoel' is net kapot gegaan.
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 19:49
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:47 schreef Edwinuss het volgende:
Mijn 'bureaustoel' is net kapot gegaan.
'bureaustoel'. Leg uit
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 19:50
quote:
Geef eens toestemming.
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 19:50
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:47 schreef Edwinuss het volgende:
Mijn 'bureaustoel' is net kapot gegaan.
hoeveel kratjes heb je nodig?
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 20:04
quote:
What the fuck
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 20:11
verkapte "kijk-ons-stoer-zijn-met-rechten"-posts?
Rossdaledonderdag 17 juni 2010 @ 20:14
Rechten zijn zooooooooooo 2009
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 20:16
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:14 schreef Rossdale het volgende:
Rechten zijn zooooooooooo 2009
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 20:17
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:11 schreef Morthill het volgende:
verkapte "kijk-ons-stoer-zijn-met-rechten"-posts?
Ik mag ze niet afstaan
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 20:19
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:17 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik mag ze niet afstaan
dan doe je niet genoeg je best
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 20:20
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 19:50 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

hoeveel kratjes heb je nodig?


Nee, het was een stoel die bij een banken set hoorde, een losstaande stoel zeg maar. Hij zit heel laag, vaak als ik opsta dan gebruik ik de leuning om mij af te zetten.
Nu brak het stuk hout af en kreeg ik een deel vaan een schroef in mijn bovenarm.
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 20:21
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:20 schreef Edwinuss het volgende:

[..]



Nee, het was een stoel die bij een banken set hoorde, een losstaande stoel zeg maar. Hij zit heel laag, vaak als ik opsta dan gebruik ik de leuning om mij af te zetten.
Nu brak het stuk hout af en kreeg ik een deel vaan een schroef in mijn bovenarm.
Morgenochtend een tetanusprik halen
(Roestige en oude spijkers zijn niet zo goed voor je)
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 20:21
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

dan doe je niet genoeg je best
ik heb in totaal meer dan een halfjaar zonder computer gezeten, wat moet ik nog meer doen?
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 20:21
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:21 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

ik heb in totaal meer dan een halfjaar zonder computer gezeten, wat moet ik nog meer doen?
Je deed kortom helemaal niks dat is niet je best doen
badboynovadonderdag 17 juni 2010 @ 20:22
Zo mijn broertje is geslaagd voor zijn diploma, gelijk maar een laptop en een jaar xbl voor hem geregeld als cadeau.
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 20:22
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:21 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Morgenochtend een tetanusprik halen
(Roestige en oude spijkers zijn niet zo goed voor je)
Het was geen spijker, het was een schroef die in het hout zat.
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 20:22


Ik wil deze chick bangen.
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 20:23
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:21 schreef Morthill het volgende:

[..]

Je deed kortom helemaal niks dat is niet je best doen
De meeste politici zitten ook minimaal 4 jaar zonder iets te bereiken, zelfs als ze daar hun best voor doen.
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 20:29
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:22 schreef Edwinuss het volgende:
[ afbeelding ]

Ik wil deze chick bangen.
Aan de foto te zien zal ze wel een tapijtje onder haar hipster verbergen.
RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 20:34
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:29 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Aan de foto te zien zal ze wel een tapijtje onder haar hipster verbergen.


Boeiuh
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 20:36
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:34 schreef RitseB het volgende:

[..]



Boeiuh
Ik vind het wel boeiend heb een hekel aan stoppeltjes tijdens het likken.
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 20:41
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:36 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik vind het wel boeiend heb een hekel aan stoppeltjes tijdens het likken.
Owja joh?
DJ_donderdag 17 juni 2010 @ 20:52
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:22 schreef Edwinuss het volgende:
[ afbeelding ]

Ik wil deze chick bangen.
die zal vast wel wat weg snuiven denk ik zo
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 20:53
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:41 schreef Nebo het volgende:

[..]

Owja joh?
Zolang het een beetje bijgehouden is, heb ik er geen problemen mee als het niet als schuurpapier aanvoelt.
Nick-GizModonderdag 17 juni 2010 @ 20:55
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:36 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ik vind het wel boeiend heb een hekel aan stoppeltjes tijdens het likken.
Je hebt er iig ervaring mee
Rossdaledonderdag 17 juni 2010 @ 21:10
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 20:55 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Je hebt er iig ervaring mee
Grote woorden, maar ik geloof er niks van
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 21:13
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 21:10 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Grote woorden, maar ik geloof er niks van
Zolang je maar in jezelf gelooft.
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 21:15


Ik zag hem zooo niet aankomen
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 21:17
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 21:15 schreef Morthill het volgende:


Ik zag hem zooo niet aankomen
Hij is nice!
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 21:18
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 21:10 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Grote woorden, maar ik geloof er niks van
Vandaar mijn owja joh
Rossdaledonderdag 17 juni 2010 @ 21:24


Fucking briljant
Morthilldonderdag 17 juni 2010 @ 21:26


zomg, hoe oud is deze reclame
Taindonderdag 17 juni 2010 @ 21:27


en hoooooiiii
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 21:34
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 21:27 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]

en hoooooiiii
!
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 21:39
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 21:24 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]

Fucking briljant
FOUT!
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 21:57
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 21:24 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]

Fucking briljant
Aaaah nee man
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 22:18
Frankrijk.
Pettigrew81donderdag 17 juni 2010 @ 22:20
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:18 schreef Edwinuss het volgende:
Frankrijk.
Dat land valt tegenwoordig zo zwaar tegen. Of ze ooit nog zo goed worden, ik heb geen idee... Maar komende tijd in iedergeval niet
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 22:23
Al die toppers vallen verschrikkelijk tegen. Vanmiddag nog: Griekenland die voor het eerst op een WK 2 keer scoren. Echt de tering dat ik er niet op heb gespeeld, er was vast een hele mut geld aan te verdienen als je 2-1 voor Griekenland had gespeeld
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 22:25
Frankrijk
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 22:27
Ik ga the Wickerman uit 1973 zo zien op aandringen van een collega, ben zeer benieuwd.
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 22:29
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:27 schreef Edwinuss het volgende:
Ik ga the Wickerman uit 1973 zo zien op aandringen van een collega, ben zeer benieuwd.
Die is best tof. Hij is zeker beter dan de 2006 versie met Nicholas Cage.

Nicholas Cage in een berenpak die een vrouw neerslaat

RitseBdonderdag 17 juni 2010 @ 22:34
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:25 schreef SpankmasterC het volgende:
Frankrijk


Fix
Rossdaledonderdag 17 juni 2010 @ 22:35
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:25 schreef SpankmasterC het volgende:
Frankrijk
Arme spanky...
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 22:35
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:25 schreef SpankmasterC het volgende:
Frankrijk
Komop zeg, zelfs als die knoflookboeren knock-out geslagen worden, leest Dommenek nog de sterren.
SpankmasterCdonderdag 17 juni 2010 @ 22:37
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:34 schreef RitseB het volgende:

[..]
Fix
Fuck jou!
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:35 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Arme spanky...
dank je
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:35 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Komop zeg, zelfs als die knoflookboeren knock-out geslagen worden, leest Dommenek nog de sterren.
fuck jou!
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 22:42
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:37 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Fuck jou!
[..]

dank je
[..]

fuck jou!
Ritse reageert met:

YOU WISH!
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 22:44
Iemand btw enig idee wat er met SD en SB is gebeurd? Die komen hier al een hele lange tijd niet meer En ook Poitje is er ineens heel weinig!
Rossdaledonderdag 17 juni 2010 @ 22:45
Ze zijn als het goed is afgelopen weekend getrouwd in Las Vegas
Pettigrew81donderdag 17 juni 2010 @ 22:50
En anders krijg je een Guess horloge voor je verjaardag.

Ik ben zondag pas jarig, maar ik ga nu echt niet wachten tot zondag om hem to mogen dragen
Edwinussdonderdag 17 juni 2010 @ 22:53
De DVD van Wickerman werkt niet.
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 22:54
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:45 schreef Rossdale het volgende:
Ze zijn als het goed is afgelopen weekend getrouwd in Las Vegas
Serieus? Supertof!
Sigmund666donderdag 17 juni 2010 @ 22:54
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:50 schreef Pettigrew81 het volgende:
En anders krijg je een Guess horloge voor je verjaardag.

Ik ben zondag pas jarig, maar ik ga nu echt niet wachten tot zondag om hem to mogen dragen
Tof!
Pettigrew81donderdag 17 juni 2010 @ 22:57
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:54 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Tof!
van mijn ouders nog wel
Nebodonderdag 17 juni 2010 @ 23:22


Blijft tof
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 23:39
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 22:54 schreef Nebo het volgende:

[..]

Serieus? Supertof!


Poitje had heel erg last van zn rug ofzo en zit zwaar aan de drugs daardoor. Dat postte hij dinsdag toen hij er met de Sony persconferentie weer even was.
koeidonderdag 17 juni 2010 @ 23:43
En ik blijf positief nieuws hebben vandaag! Nét niet in de kattenkots gestapt net
Nick-GizModonderdag 17 juni 2010 @ 23:58
Zo tijd om maar eens te gaan slapen. Morgen vroeg bloedprikken .
Dus good night all
PaRoDiUzZdonderdag 17 juni 2010 @ 23:59
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 23:58 schreef Nick-GizMo het volgende:
Zo tijd om maar eens te gaan slapen. Morgen vroeg bloedprikken .
Dus good night all
Je bent toch wel nuchter he?
Nick-GizMovrijdag 18 juni 2010 @ 00:00
quote:
Op donderdag 17 juni 2010 23:59 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Je bent toch wel nuchter he?
Nee, sixpack bier op net
PaRoDiUzZvrijdag 18 juni 2010 @ 00:02
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:00 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Nee, sixpack bier op net
mag je tenminste twaalf uur wachten voor je prikkie.
Nick-GizMovrijdag 18 juni 2010 @ 00:07
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:02 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

mag je tenminste twaalf uur wachten voor je prikkie.
Sarcasme is een bitch he
PaRoDiUzZvrijdag 18 juni 2010 @ 00:08
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:07 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Sarcasme is een bitch he
Weet ik veel of je je zelf serieus wilt nemen.
Nick-GizMovrijdag 18 juni 2010 @ 00:12
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Weet ik veel of je je zelf serieus wilt nemen.
Vrijwel iedereen weet dat het niet goed is om voor het bloedprikken te gaan zuipen
Nick-GizMovrijdag 18 juni 2010 @ 00:19
En vandaag weer 8 punten voor de poule, nog steeds eerste

Nu ZzzzzZ
koeivrijdag 18 juni 2010 @ 00:20
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:08 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Weet ik veel of je je zelf serieus wilt nemen.
Jezelf serieus némen gaat niet.
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 00:23
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:20 schreef koei het volgende:

[..]

Jezelf serieus némen gaat niet.
maak jij maar een keer de foute opmerkingen... Dan kan ik me netjes houden
koeivrijdag 18 juni 2010 @ 00:34
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:23 schreef GameBabe het volgende:

[..]

maak jij maar een keer de foute opmerkingen... Dan kan ik me netjes houden
Het vervelende is dat ik ooit een vriendje heb gehad die dus elke keer bij de uitdrukking serieus nemen de klemtoon op nemen legde, waardoor ik dat dus altijd zo lees En als ik iemand het hoor zeggen dan moet ik ook altijd lachen
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 07:23
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 00:34 schreef koei het volgende:

[..]

Het vervelende is dat ik ooit een vriendje heb gehad die dus elke keer bij de uitdrukking serieus nemen de klemtoon op nemen legde, waardoor ik dat dus altijd zo lees En als ik iemand het hoor zeggen dan moet ik ook altijd lachen
V
Soliquevrijdag 18 juni 2010 @ 08:11
Goedemorgen
Morthillvrijdag 18 juni 2010 @ 08:14
goedemorgen

fijn weer. Stond gisteravond in de kroeg, kreeg ik leuk de opmerking naar mijn hoofd "dat ik heel oud ben" wat is dat toch met dronken en gekke mensen en de waarheid zeggen? De dame in kwestie was verdorie twee jaar jonger dan ik, dat maakt mij toch niet heel oud
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 08:24
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 08:14 schreef Morthill het volgende:
goedemorgen

fijn weer. Stond gisteravond in de kroeg, kreeg ik leuk de opmerking naar mijn hoofd "dat ik heel oud ben" wat is dat toch met dronken en gekke mensen en de waarheid zeggen? De dame in kwestie was verdorie twee jaar jonger dan ik, dat maakt mij toch niet heel oud
Acceptatie is moeilijk voor een oude lul als jij, geeft niks!
Morthillvrijdag 18 juni 2010 @ 08:27
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 08:24 schreef Nebo het volgende:

[..]

Acceptatie is moeilijk voor een oude lul als jij, geeft niks!
Ja maar, een oude lul is toch niet per definitie oud? Dat ik een oude lul ben is mij al langer bekend
Nick-GizMovrijdag 18 juni 2010 @ 08:40
Zo 3 buisjes bloed afgegeven, en nu maar werken
Morpheus2002vrijdag 18 juni 2010 @ 08:42
Mogguh

Gister 2 tentamens gehad. Ging wel redelijk. Alleen 1 tentamen was 60 MC vragen en toen de docent zei je hebt nog een half uur was ik bij vraag 30
Morthillvrijdag 18 juni 2010 @ 08:44
en dat noem je redelijk?
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 08:50
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 08:44 schreef Morthill het volgende:
en dat noem je redelijk?
Als hij de overige 30 vragen nog enigszins heeft kunnen maken en er ook genoeg goed heeft, dan kan dat toch gewoon redelijk zijn?

Een oude lul is voor mij gewoon oud, wellicht ben je een jonge, oude lul, maar dan nog steeds oud.
Morpheus2002vrijdag 18 juni 2010 @ 08:52
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 08:50 schreef Nebo het volgende:

[..]

Als hij de overige 30 vragen nog enigszins heeft kunnen maken en er ook genoeg goed heeft, dan kan dat toch gewoon redelijk zijn?


Dat dus. Heb bij de laatste 30 veel gegokt dus zal vast wel iets goed hebben
Morthillvrijdag 18 juni 2010 @ 08:57
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 08:50 schreef Nebo het volgende:

[..]

Als hij de overige 30 vragen nog enigszins heeft kunnen maken en er ook genoeg goed heeft, dan kan dat toch gewoon redelijk zijn?

Een oude lul is voor mij gewoon oud, wellicht ben je een jonge, oude lul, maar dan nog steeds oud.
dus ik ben een oud mannelijk geslachtsorgaan? lekker beetje de helft wel letterlijk nemen en de andere helft niet

En als je de helft geconcentreerd kunt maken en de andere helft niet zou ik het niet redelijk noemen. Als je die ene helft perfect hebt, baal je namelijk van de andere helft en als je die ene helft niet perfect hebt dan is de kans nog best reëel dat je zakt.
Rossdalevrijdag 18 juni 2010 @ 09:09
Jullie snappen niet dat je bij MC vragen eerst alle vragen moet doorlopen en alles wat je niet zeker weet even over moet slaan totdat je alle vragen hebt gehad? Dan heb je alle zekerheidjes iig al ingevuld en kun je daarna op het gemakje gaan nadenken over de andere vragen.

Op die manier ben ik echt nog nooit in tijdnood gekomen.
Flodder450vrijdag 18 juni 2010 @ 09:12
Goede morgen mensen
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 09:23
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 08:14 schreef Morthill het volgende:
goedemorgen

fijn weer. Stond gisteravond in de kroeg, kreeg ik leuk de opmerking naar mijn hoofd "dat ik heel oud ben" wat is dat toch met dronken en gekke mensen en de waarheid zeggen? De dame in kwestie was verdorie twee jaar jonger dan ik, dat maakt mij toch niet heel oud
Ik plaag ook vaak mannen dat ze oud zijn, met name mannen die ik wel interessant vind Dus was het niet gewoon flirten

Goedemorgen trouwens Vanmiddag maar eens uitvinden wat ik van leeftijdsverschil vind
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 09:24
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:09 schreef Rossdale het volgende:
Jullie snappen niet dat je bij MC vragen eerst alle vragen moet doorlopen en alles wat je niet zeker weet even over moet slaan totdat je alle vragen hebt gehad? Dan heb je alle zekerheidjes iig al ingevuld en kun je daarna op het gemakje gaan nadenken over de andere vragen.

Op die manier ben ik echt nog nooit in tijdnood gekomen.
Er staat bij ons dan ook altijd belachelijk veel tijd voor de MC-tentamens. Drie uur voor een tentamen van 40 vragen en ik ben altijd met een uur klaar
SpankmasterCvrijdag 18 juni 2010 @ 09:25
Hee koei tof man dat je meekan naar Keulen! Was mooie tijd vorig jaar! Ben benieuwd of de CCP party dit jaar weer zo toffig is
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 09:26
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 08:57 schreef Morthill het volgende:

[..]

dus ik ben een oud mannelijk geslachtsorgaan? lekker beetje de helft wel letterlijk nemen en de andere helft niet

En als je de helft geconcentreerd kunt maken en de andere helft niet zou ik het niet redelijk noemen. Als je die ene helft perfect hebt, baal je namelijk van de andere helft en als je die ene helft niet perfect hebt dan is de kans nog best reëel dat je zakt.
Hij kan dan toch wel voor zichzelf bedenken hoe de tweede helft gegaan is ten opzichte van de eerste helft en kan daarmee alsnog tot de conclusie komen dat het redelijk gegaan is Daarbij heeft iedereen een andere 'redelijk'. Zo vermoed ik dat jij pas vanaf een zeven het woord 'redelijk' zal gebruiken, waar anderen dat vanaf een vijf al doen!
Soliquevrijdag 18 juni 2010 @ 09:27
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:23 schreef GameBabe het volgende:
Goedemorgen trouwens Vanmiddag maar eens uitvinden wat ik van leeftijdsverschil vind
Op de oude of jonge tour?
Morpheus2002vrijdag 18 juni 2010 @ 09:27
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:09 schreef Rossdale het volgende:
Jullie snappen niet dat je bij MC vragen eerst alle vragen moet doorlopen en alles wat je niet zeker weet even over moet slaan totdat je alle vragen hebt gehad? Dan heb je alle zekerheidjes iig al ingevuld en kun je daarna op het gemakje gaan nadenken over de andere vragen.

Op die manier ben ik echt nog nooit in tijdnood gekomen.


Ik wist misschien 5 vragen zeker Geen tijd gehad om te leren en het was open boek dus daar gokte ik beetje op
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 09:31
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:27 schreef Solique het volgende:

[..]

Op de oude of jonge tour?
Ouder natuurlijk... jonge jongens kun je een avondje mee zoenen maar dan houdt het echt wel op...
Rossdalevrijdag 18 juni 2010 @ 09:35
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:25 schreef SpankmasterC het volgende:
Hee koei tof man dat je meekan naar Keulen! Was mooie tijd vorig jaar! Ben benieuwd of de CCP party dit jaar weer zo toffig is
Ze gaat haar bikervriendje van de party opzoeken
SpankmasterCvrijdag 18 juni 2010 @ 09:47
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:35 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Ze gaat haar bikervriendje van de party opzoeken
heb jij trouwens nog een SOA overgehouden aan die beet in je nek of viel het wel mee?
Phenovrijdag 18 juni 2010 @ 09:53
He, mijn RSS alert ging af op het woordje "oud". Hoi, hier ben ik.
Rossdalevrijdag 18 juni 2010 @ 09:54
Ik heb alleen geen spiegelbeeld meer, maar voor de rest heb ik nog geen rare effecten gemerkt
Sigmund666vrijdag 18 juni 2010 @ 09:57
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:54 schreef Rossdale het volgende:
Ik heb alleen geen spiegelbeeld meer, maar voor de rest heb ik nog geen rare effecten gemerkt
Zolang je geen latente vampier-homo bent is het mij allemaal goed.

Tainvrijdag 18 juni 2010 @ 10:00
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:57 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Zolang je geen latente vampier-homo bent is het mij allemaal goed.

[ afbeelding ]
En zolang hij niet glimt in zonlicht
Sigmund666vrijdag 18 juni 2010 @ 10:02
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:00 schreef Tain het volgende:

[..]

En zolang hij niet glimt in zonlicht
Hihihihihi! En nu naar de Palthe om mijn tijk eens lekker schoon te laten stomen
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 10:05
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:00 schreef Tain het volgende:

[..]

En zolang hij niet glimt in zonlicht
Ross zou één sexy mofo zijn als hij zou glimmen in zonlicht.
Edwinussvrijdag 18 juni 2010 @ 10:26
Zo naar de kappert.
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 10:45
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:53 schreef Pheno het volgende:
He, mijn RSS alert ging af op het woordje "oud". Hoi, hier ben ik.
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:26 schreef Edwinuss het volgende:
Zo naar de kappert.
Pff ik zou ook moeten, maar heb echt geen zin
Tainvrijdag 18 juni 2010 @ 10:46
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:26 schreef Edwinuss het volgende:
Zo naar de kappert.
mooiboy

en ik moet ook weer eigenlijk...
Phenovrijdag 18 juni 2010 @ 10:47
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:45 schreef GameBabe het volgende:

[..]


[..]

Pff ik zou ook moeten, maar heb echt geen zin
En mij dan nog gaan dissen met een kapper ook
Sigmund666vrijdag 18 juni 2010 @ 10:50
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:45 schreef GameBabe het volgende:

[..]


[..]

Pff ik zou ook moeten, maar heb echt geen zin
Mag ik je kaal scheren ?
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 10:53
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:47 schreef Pheno het volgende:

[..]

En mij dan nog gaan dissen met een kapper ook
Ach ja, dat heb je op die leeftijd
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:50 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Mag ik je kaal scheren ?
Ehm nee, denk niet dat mijn scharrels/dates dat heel tof vinden
Phenovrijdag 18 juni 2010 @ 10:55
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:53 schreef GameBabe het volgende:

Ehm nee, denk niet dat mijn scharrels/dates dat heel tof vinden
Ligt er aan waar...
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 10:57
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:55 schreef Pheno het volgende:

[..]

Ligt er aan waar...
Scheren is voor mietjes, epileren moet je doen, veel minder stoppels
Sigmund666vrijdag 18 juni 2010 @ 10:58
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:57 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Scheren is voor mietjes, epileren moet je doen, veel minder stoppels
Harsen! Met honing! Terwijl je in een kooi met beren of bijen staat!
2 keer gedaan. Ging altijd goed
Phenovrijdag 18 juni 2010 @ 10:58
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 10:57 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Scheren is voor mietjes, epileren moet je doen, veel minder stoppels
Brazilian wax ftw!
Edwinussvrijdag 18 juni 2010 @ 11:01
Scheren is voor bazen.
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 11:07
Ik haal binnenkort de tondeuse over mijn koppie voordat ik naar Portugal ga
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 11:09
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:07 schreef Nebo het volgende:
Ik haal binnenkort de tondeuse over mijn koppie voordat ik naar Portugal ga
Ik houd niet zo van tondeuse kapsels Doe mij maar iets om vast te houden
lkb9000vrijdag 18 juni 2010 @ 11:12
Phenovrijdag 18 juni 2010 @ 11:12
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:01 schreef Edwinuss het volgende:
Scheren is voor bazen.
Ik vind het een irritante bezigheid wat me te veel tijd kost in de ochtend en eigenlijk in de avond weer... Maar ja, volgens mij staat een baard me niet
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 11:14
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:09 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Ik houd niet zo van tondeuse kapsels Doe mij maar iets om vast te houden
Ik doe het ook niet extreem kort hoor, bovenop iets langer om er nog iets van wax in te kunnen doen
Soliquevrijdag 18 juni 2010 @ 11:16
Binnenkort ook maar eens wat kortwieken, krullen is echt verrot als het te lang is.
Er is geen model meer in te krijgen.
Fallenvrijdag 18 juni 2010 @ 11:17
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:09 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Ik houd niet zo van tondeuse kapsels Doe mij maar iets om vast te houden
Ik heb net zoveel haar als deze smiley
Niks tondeuze, gewoon scheerschuim en scheermesje, alleen heb ik verder ook niet zo veel keus...
Morthillvrijdag 18 juni 2010 @ 11:18
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:14 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ik doe het ook niet extreem kort hoor, bovenop iets langer om er nog iets van wax in te kunnen doen
wat voor wonderbaarlijke tondeuze heb jij dan? Als ik het kortwiek, zelfs met de grofste stand, heeft wax echt totaal geen nut meer.
Tainvrijdag 18 juni 2010 @ 11:20
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:17 schreef Fallen het volgende:

[..]

Ik heb net zoveel haar als deze smiley
Niks tondeuze, gewoon scheerschuim en scheermesje, alleen heb ik verder ook niet zo veel keus...
Dus je hebt een vleespet?
Fallenvrijdag 18 juni 2010 @ 11:25
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:20 schreef Tain het volgende:

[..]

Dus je hebt een vleespet?
Een biljartbal!

Een vleespet... Het woord alleen al...
Morthillvrijdag 18 juni 2010 @ 11:26
vleespet?

GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 11:33
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:17 schreef Fallen het volgende:

[..]

Ik heb net zoveel haar als deze smiley
Niks tondeuze, gewoon scheerschuim en scheermesje, alleen heb ik verder ook niet zo veel keus...
Bij sommige mannen staat het ook wel prima, en sommige mannen hebben geen keuze... Maar zolang er keuze is zie ik het liever iets langer
Phenovrijdag 18 juni 2010 @ 11:41
Misschien moet ik het toch eens proberen, gewoon een week niet scheren
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 11:43
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:41 schreef Pheno het volgende:
Misschien moet ik het toch eens proberen, gewoon een week niet scheren
Gezichthaar heb ik dan wel weer liever kort, anders prikt en schuurt dat zo
Morthillvrijdag 18 juni 2010 @ 11:44
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:43 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Gezichthaar heb ik dan wel weer liever kort, anders prikt en schuurt dat zo
gewoon een dagje of twee niet scheren . Ik scheer me eens per drie dagen
Phenovrijdag 18 juni 2010 @ 11:50
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:43 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Gezichthaar heb ik dan wel weer liever kort, anders prikt en schuurt dat zo
Tja, een gratis scrubbeurt
Marco001vrijdag 18 juni 2010 @ 12:20
Ik zal, als behoorlijk fanatiek PC-gamer en computernerd ook maar eens in dit sub-forum duiken..
SpankmasterCvrijdag 18 juni 2010 @ 12:25
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:20 schreef Marco001 het volgende:
Ik zal, als behoorlijk fanatiek PC-gamer en computernerd ook maar eens in dit sub-forum duiken..
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 12:28
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:20 schreef Marco001 het volgende:
Ik zal, als behoorlijk fanatiek PC-gamer en computernerd ook maar eens in dit sub-forum duiken..
Als fotograaf moet je dan al helemaal een (naakt)foto showen
Marco001vrijdag 18 juni 2010 @ 12:31
Ja, een hele schok he..

voor jullie beeldvorming:
Bijna äfgestuurd" MBO ICT-beheerder.
21 jaar oud
hobby's: fotografie en auto's. Oh, en uiteraard pc gaming..
werk: Taxichauffeur, fotograaf en begeleider bij www.digitaalweekend.nl en een computerclub voor vestandelijk gehandicapten.

Favoriete bezigheden in de ICT(aangezien er ook programmeurs zitten hier) is toch wel het adviseren en het netwerkgebeuren(Ik ben erg bekend met de Web-interface van Cisco) Heb ook wel eens met flash gewerkt, en MySQL en PHP, maar die laatste 2 zijn niet echt mijn ding.

tja, wat nog meer? nouja, vraag maar raak, jullie mogen alles van me weten, behalve mijn pincode

Oja, Steam id = darkkingll (ik weet het..
Marco001vrijdag 18 juni 2010 @ 12:32
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:28 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Als fotograaf moet je dan al helemaal een (naakt)foto showen
Heb eigenlijk nog nooit foto's van mezelf gemaakt, en nou niet echt the body of a god.. dus laat ik dat hie rmaar niet posten

Voor andere foto's kan je best terecht op mijn fotodump: www.flickr.com/marcogroenhof

Ik heb trouwens wel een webcam op mijn laptopje...
Edwinussvrijdag 18 juni 2010 @ 12:36
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:32 schreef Marco001 het volgende:

Ik heb trouwens wel een webcam op mijn laptopje...
Soliquevrijdag 18 juni 2010 @ 12:36
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:20 schreef Marco001 het volgende:
Ik zal, als behoorlijk fanatiek PC-gamer en computernerd ook maar eens in dit sub-forum duiken..
Altijd welkom
SpankmasterCvrijdag 18 juni 2010 @ 12:40
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:32 schreef Marco001 het volgende:

[..]

Heb eigenlijk nog nooit foto's van mezelf gemaakt, en nou niet echt the body of a god.. dus laat ik dat hie rmaar niet posten

Voor andere foto's kan je best terecht op mijn fotodump: www.flickr.com/marcogroenhof

Ik heb trouwens wel een webcam op mijn laptopje...
Ja dag we willen jou natuurlijk ook niet zien! Schone deernes in fijne portretten, dat is waar ons hart sneller voor klopt!
Marco001vrijdag 18 juni 2010 @ 12:41
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:36 schreef Solique het volgende:

[..]

Altijd welkom
yeey
Nick-GizMovrijdag 18 juni 2010 @ 12:41
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 09:23 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Ik plaag ook vaak mannen dat ze oud zijn, met name mannen die ik wel interessant vind Dus was het niet gewoon flirten

Goedemorgen trouwens Vanmiddag maar eens uitvinden wat ik van leeftijdsverschil vind
date dus?
Flodder450vrijdag 18 juni 2010 @ 13:13
WEEKEND
Tainvrijdag 18 juni 2010 @ 13:16
Pettigrew81vrijdag 18 juni 2010 @ 13:21
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 13:16 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
AQuila360vrijdag 18 juni 2010 @ 13:46
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 13:16 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]
Een toffe idd
Soliquevrijdag 18 juni 2010 @ 13:48
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 13:13 schreef Flodder450 het volgende:
WEEKEND
Nee, duurt nog wel paar uurtjes.
RitseBvrijdag 18 juni 2010 @ 13:50
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:25 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]




SPOILER
GameBabevrijdag 18 juni 2010 @ 13:57
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:41 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

date dus?
Een koppie thee drinken om te kijken of het klikt, maar verwacht nooit zoveel van dit soort dingen
SpankmasterCvrijdag 18 juni 2010 @ 14:02
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 13:50 schreef RitseB het volgende:

[..]



SPOILER
Pijpekop!
Nebovrijdag 18 juni 2010 @ 14:03
Morgen naar Muse
SpankmasterCvrijdag 18 juni 2010 @ 14:07
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 14:03 schreef Nebo het volgende:
Morgen naar Muse
BROSEPH!!!

Ik ook!
Tainvrijdag 18 juni 2010 @ 14:12
Muse
Duitsland
Pettigrew81vrijdag 18 juni 2010 @ 14:14
Raad eens wat ik nu luister
SPOILER
Muse Kijk maar op mijn last.fm als je het niet gelooft
Rossdalevrijdag 18 juni 2010 @ 14:22
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 11:07 schreef Nebo het volgende:
Ik haal binnenkort de tondeuse over mijn koppie voordat ik naar Portugal ga
Joran-kapsel
Rossdalevrijdag 18 juni 2010 @ 14:23
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 14:07 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

BROSEPH!!!

Ik ook!
Holy crapzors..... Ik ook! !!!
Flodder450vrijdag 18 juni 2010 @ 14:24
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 13:16 schreef Tain het volgende:
[ afbeelding ]

die is wel lachen
Rossdalevrijdag 18 juni 2010 @ 14:25
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 12:20 schreef Marco001 het volgende:
Ik zal, als behoorlijk fanatiek PC-gamer en computernerd ook maar eens in dit sub-forum duiken..
PC-gamers? Bestaan die nog ja? !
SpankmasterCvrijdag 18 juni 2010 @ 14:27
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 14:23 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Holy crapzors..... Ik ook! !!!
omgwtfbbq!!
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 14:25 schreef Rossdale het volgende:

[..]

PC-gamers? Bestaan die nog ja? !
RitseBvrijdag 18 juni 2010 @ 14:28
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 14:25 schreef Rossdale het volgende:

[..]

PC-gamers? Bestaan die nog ja? !


Ja hoor.
Marco001vrijdag 18 juni 2010 @ 14:30
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 14:25 schreef Rossdale het volgende:

[..]

PC-gamers? Bestaan die nog ja? !
check.. enige reden waarvoor ik een console zou kopen is GT5...
RitseBvrijdag 18 juni 2010 @ 14:31
quote:
Op vrijdag 18 juni 2010 14:30 schreef Marco001 het volgende:

[..]

check.. enige reden waarvoor ik een console zou kopen is GT5...


kan je nog wel ff wachten tot 2012