ruikt wel erg lekker. Liever een man die lekker ruikt met een bekend geurtje als een exclusief geurtje die ik minder vindquote:Op donderdag 17 juni 2010 23:14 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
In mijn optiek dragen teveel mensen dat, ik draag liever een geur waar niet iedereen mee rondloopt.
Nou van wat ik aan pics van je heb gezien lijk je me iemand die best in de smaak zou vallen bij dames hoor. Zou het zelf echter niet weten omdat ik een plasser heb en geen vagijn.quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:17 schreef Argo het volgende:
[..]
Haha dan ben jij welkom!![]()
![]()
![]()
[..]
Idd, ik ben wanhopig ik moet mijn laatste redmiddelen gaan checken!
Lol ik zou dat eigenlijk aan het vrouwelijk vlees zelf moeten vragen, als hun willen mee helpen laat ik mijn pics zien!quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:19 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Nou van wat ik aan pics van je heb gezien lijk je me iemand die best in de smaak zou vallen bij dames hoor. Zou het zelf echter niet weten omdat ik een plasser heb en geen vagijn.
Natuurlijk, maar af en toe kom je tig mensen tegen met dezelfde kleur, daar hou ik gewoon niet zo van. Zelfde als mensen die in hetzelfde t-shirt rondlopen, dat is voor mij een verschrikkingquote:Op donderdag 17 juni 2010 23:17 schreef sproetjes het volgende:
[..]
ruikt wel erg lekker. Liever een man die lekker ruikt met een bekend geurtje als een exclusief geurtje die ik minder vind
Ok misschien koop ik wel acqua die gio!quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:17 schreef sproetjes het volgende:
[..]
ruikt wel erg lekker. Liever een man die lekker ruikt met een bekend geurtje als een exclusief geurtje die ik minder vind
quote:
goedzo! Als je lief bent mag je mijn tipsy picz van morgen ook zien... Mits ze niet te erg zijnquote:Op donderdag 17 juni 2010 23:22 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ja die komen dit weekend wel![]()
Dat word is taboe, ik werd daardoor geband!quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:25 schreef nattermann het volgende:
Wat een topicdiarree weer vanavond zeg
Behalve hier uiteraard
quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:24 schreef sproetjes het volgende:
[..]
goedzo! Als je lief bent mag je mijn tipsy picz van morgen ook zien... Mits ze niet te erg zijn
Ik vermoed en hoop dat er op dit moment een heleboel bans vallen.quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:26 schreef Argo het volgende:
[..]
Dat word is taboe, ik werd daardoor geband!
Nog even tot 12quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:25 schreef nattermann het volgende:
Wat een topicdiarree weer vanavond zeg
Behalve hier uiteraard
lol whuttt? Ik durf niet meer te posten... Ik wil geen lapoquote:Op donderdag 17 juni 2010 23:26 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik wil mijn tattoo eerst showen door mijn broek te laten zakkenGewoon omdat het kan
![]()
Foto's maak ik natuurlijk ook
quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:27 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik moe ttoch toegeven dat teveel bier doordeweeks toch niet echt goed is. Ik vrees voor morgenvroeg.
Ik ookquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |