Het gaat mij ook niet zo heel erg om het feit dat ik maagd ben of niet.quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:02 schreef Pixie. het volgende:
Lekker boeiend of je nog maagd ben
Waarom zou je je laten ontmaagden door een of andere hoer die je niet kent
Nou als dat meisje ook genoeg voor jou voelt zal dat haar echt niet uitmaken hoor.quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:03 schreef Wobbelaar het volgende:
[..]
Het gaat mij ook niet zo heel erg om het feit dat ik maagd ben of niet.
Het gaat mij er meer om dat ik niet onervaren wil zijn als ik uiteindelijk met een meisje waar ik wél iets voor voel in bed beland.
quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:02 schreef Pixie. het volgende:
Lekker boeiend of je nog maagd ben
Waarom zou je je laten ontmaagden door een of andere hoer die je niet kent
Ben zelf ook nog maagd, ik zou het haar vertellen. Vrouwen geven daar minder om en vrouwen hebben allemaal ervaring, aangezien je rond onze leeftijd geen maagden of iets daarin de buurt zal tegenkomen. Dat is voor mij het kutste: dat ik geen 'schone' vrouwen meer kan tegenkomen.quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:00 schreef Wobbelaar het volgende:
Ik post dit onder een kloon vanwege privacy
Beste Fokkers, ik weet dat hier al flink wat topics lopen over maagden boven de 20, maar ik wil het graag hebben over de situatie om dan maar naar 'de hoeren' te gaan. Ik zit met dit dilemma, en ben er al een tijdje over na aan het denken, maar ben er nog steeds niet uit.
Ik ben op dit moment een jongeman van 24, en maagd. Heb wel ervaring met vrouwen wat betreft zoenen en dergelijke, en ik denk ook niet dat ik zó lelijk ben dat ik niemand kan versieren. Hand/mond werk komt ook wel eens voor maar verder als dat komt het niet.
Ik heb het gevoel dat ik onbewust mezelf tegen hou om verder te gaan, aangezien ik een soort van faalangst heb wat neuken betreft. Ik heb het nooit gedaan, dus heb geen flauw idee hoe of wat. Dit is natuurlijk een vicieuze cirkel die zichzelf in stand houdt totdat deze doorbroken wordt.
Nu heb ik van het weekend weer een leuk meisje ontmoet, gezoend etc.. Alleen op het moment dat we naar de slaapkamer gingen raakte ik in paniek en ben ik hem met een smoesje deruit genaaid. Puur en alleen omdat ik niet wil dat een meisje wat ik leuk vind erachter komt dat ik nog nooit geneukt heb.
Dus nu zit er al een tijdje het volgende in m'n hoofd: naar de hoeren om ervaring op te doen. Dit heeft natuurlijk zo z'n voor- en nadelen, en ik weet nog steeds niet goed wat ik moet doen.
De belangrijkste voordelen voor mij:
- Het is minder persoonlijk als een meisje uit de club (dus minder 'faalangst' en meer schijt aan wat ze van me denkt)
- Sexuele ervaring opdoen met iemand die 'er verstand van heeft'
- Geen maagd meer
De belangrijkste nadelen:
- Ik wordt ontmaagd door een hoer. Dit zal me m'n hele leven bij blijven. Als ik praat/denk over m'n eerste keer zal ik er altijd aan herinnerd worden dat dit door een hoer is gebeurd.
Er is dus eigenlijk maar één nadeel. Maar dat is wel een zware, die ik voor de rest van m'n leven niet vergeten zal.
Probeer je eens in te leven in m'n situatie. Wat zou jij in dit geval doen?
Maar dan ben je wel ontmaagd. Wat je nog maar moet afwachten, wanneer je niet naar de hoeren gaat. Misschien is het wel helemaal je-van-het met die hoer en kom je iedere keer dat je daar aan terugdenkt spontaan klaar.quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:00 schreef Wobbelaar het volgende:
Ik post dit onder een kloon vanwege privacy
knip
De belangrijkste nadelen:
- Ik wordt ontmaagd door een hoer. Dit zal me m'n hele leven bij blijven. Als ik praat/denk over m'n eerste keer zal ik er altijd aan herinnerd worden dat dit door een hoer is gebeurd.
Er is dus eigenlijk maar één nadeel. Maar dat is wel een zware, die ik voor de rest van m'n leven niet vergeten zal.
Probeer je eens in te leven in m'n situatie. Wat zou jij in dit geval doen?
Denk je nou echt dat ze gillend wegrent als je nog maagd bent? Boeiend. Dat is iig beter dan dat jij alle standjes uit het kamasutraboek uit je hoofd kent en al gedaan hebt.. Je moet het speciaal maken, niet ingewikkeld..quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:04 schreef Pixie. het volgende:
[..]
Nou als dat meisje ook genoeg voor jou voelt zal dat haar echt niet uitmaken hoor.
En zo moeilijk is het ook weer niet
Als ik jou was zou ik gewoon nog wachten.
dat is wel heel erg groot doem scenario en fokking ver gezochtquote:Op woensdag 16 juni 2010 15:05 schreef Casos het volgende:
[..]
Maar dan ben je wel ontmaagd. Wat je nog maar moet afwachten, wanneer je niet naar de hoeren gaat. Misschien is het wel helemaal je-van-het met die hoer en kom je iedere keer dat je daar aan terugdenkt spontaan klaar.
Hoe denk je dat is het als je op je 75e fysiek niet meer in staat bent om nog aan seks te doen en je bent nooit ontmaagd, ook niet door een hoer? Wat had je dan liever gehad?
Pardon?quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:06 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ze gillend wegrent als je nog maagd bent? Boeiend. Dat is iig beter dan dat jij alle standjes uit het kamasutraboek uit je hoofd kent en al gedaan hebt.. Je moet het speciaal maken, niet ingewikkeld..
Wat een bullshitquote:Op woensdag 16 juni 2010 15:08 schreef BrotherMarquis het volgende:
[..]
jahaa pixie, het gaat om liefde niet om lust
Dat is mijn punt toch ookquote:Op woensdag 16 juni 2010 15:08 schreef BrotherMarquis het volgende:
[..]
jahaa pixie, het gaat om liefde niet om lust
Hey, dit is fok, wat had je dan verwacht?quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:07 schreef BrotherMarquis het volgende:
[..]
dat is wel heel erg groot doem scenario en fokking ver gezocht
misschien mag ts wel gratisquote:Op woensdag 16 juni 2010 15:10 schreef Pulsy het volgende:
Gewoon vertellen aan die meid, de meeste vinden het alleen maar schattig en liefIn het ergste geval (wat ik me nauwelijks kan voorstellen) gaat ze er zuchtend vandoor, en dan is het eindresultaat precies hetzelfde als wanneer je er zelf vandoor gaat. Kan enkel beter worden dus
quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:11 schreef Smaland het volgende:
schrijf je in op een datnig site: knuz.nl is bv gratis
Ik vergat er "QFT" bij te zetten. Ik ben het met je eensquote:
Mehh ik denk niet dat dat hem gaat worden. Ik ben niet echt 'boy-friend-material' om het zo maar even te zeggen. Ik leef per dag, en zowat al m'n ervaringen met vrouwen zijn one-night-flirtjes.. Ik denk niet dat zo'n meisje op dit verhaal zit te wachten..quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:05 schreef BrotherMarquis het volgende:
[..]
Ben zelf ook nog maagd, ik zou het haar vertellen. Vrouwen geven daar minder om en vrouwen hebben allemaal ervaring, aangezien je rond onze leeftijd geen maagden of iets daarin de buurt zal tegenkomen. Dat is voor mij het kutste: dat ik geen 'schone' vrouwen meer kan tegenkomen.
maar serieus: niet naar de hoeren, gewoon samen een avondje voor uittrekken
Ehh.. Ik ben toch liever diegene die alle standjes kent/doet..quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:06 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat ze gillend wegrent als je nog maagd bent? Boeiend. Dat is iig beter dan dat jij alle standjes uit het kamasutraboek uit je hoofd kent en al gedaan hebt.. Je moet het speciaal maken, niet ingewikkeld..
Dat begrijp ik, maar dan is wel 'de cirkel' doorbroken als het ware.. Waardoor ik waarschijnlijk de volgende keer met een meisje er gewoon 100% voor ga, en er niet zoveel om geef als ik er niks van bak.quote:Op woensdag 16 juni 2010 15:07 schreef B3nn0 het volgende:
Denkt maar niet dat je het meisje het licht uit dr ogen zal neuken wanneer je 1x bij een hoer geweest bent. Dus veel zin heeft het niet hoor..
Ik schrok alquote:Op woensdag 16 juni 2010 15:13 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Ik vergat er "QFT" bij te zetten. Ik ben het met je eens
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |