spoilers dudequote:Op woensdag 16 juni 2010 07:39 schreef Penisbaard het volgende:
Whuu ik ben een dwerg en heb een kwade ring huuhuuu~~ en die breng ik naar een berg maar dat gaat natuurlijk zomaar niet en de obstakels worden onderweg steeds groter maar het lukt ze uiteindelijk toch bwuughh nou groetjens he
En daar doe je dan 9 uren over.quote:Op woensdag 16 juni 2010 07:39 schreef Penisbaard het volgende:
Whuu ik ben een dwerg en heb een kwade ring huuhuuu~~ en die breng ik naar een berg maar dat gaat natuurlijk zomaar niet en de obstakels worden onderweg steeds groter maar het lukt ze uiteindelijk toch bwuughh nou groetjens he
Afgezien van Jennifer Connelly vond tisauch het maar een deprimerende film.quote:
quote:Op woensdag 16 juni 2010 08:01 schreef Otis2.0 het volgende:
'Mensen' die Bambi niet aanbidden moeten sterven.
De beste film allertijden is toch echt Citizen Kanequote:Op woensdag 16 juni 2010 03:40 schreef Hendrik45 het volgende:
[..]
Jij komt op mij eerder zwakzinnig over dat je niet eens reageert op de beste film aller tijden: "one flew over the cuckoo's nest". Beter krijg je ze niet. Daar zijn de ECHTE kenners het wel over eens. Dus de kakkerlak ben jij waarschijnlijk en er moet een enorme laars op jou neerdalen op dit moment.
Oh, en de willekeurige praat/schreeuw scenes die zogenaamd stoer moeten zijnquote:Op woensdag 16 juni 2010 09:43 schreef Skonk het volgende:
LOTR
Zwaardfilms
Films die zo gaan:
Gewone man word chick afgenomen, man gaat trainen, man krijgt vrienden erbij, alles raakt in de shit, man verslaat vijand, chick zoent man![]()
![]()
!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |