Ja, dat was vrij opvallendquote:Op woensdag 16 juni 2010 22:39 schreef ScarFace- het volgende:
Misschien bedoelt Piles dat er maar 15GB is gedownload van de/itt de 2200 hits, of snap ik het nu niet?
quote:Robert Jensen presenteert nieuwe ochtendshow Radio Veronica
Naarden, 22 juni 2010 | Robert Jensen keert terug op de radio. Vanaf maandag 2 augustus presenteert Jensen van 6 tot 9 uur de ochtendshow van Radio Veronica: 'JENSEN! in de ochtend'. Ook zijn vaste side kick Jan Paparazzi zal iedere ochtend weer aanschuiven.
Robert Jensen (37) is blij om terug te keren als deejay: “Het is fantastisch om na vijf jaar weer terug te keren op de radio. Natuurlijk ga ik met Jan de dingen doen waar de fans ons van kennen. Maar ik heb de afgelopen jaren veel nieuwe energie en frisse ideeën opgedaan met radio, televisie en internet wereldwijd en wil met die inspiratie een onderscheidende ochtendshow gaan maken. Radio Veronica is natuurlijk het radiostation waar mijn roots liggen. Het is prachtig dat ik daar samen met Jan weer echte radio kan gaan maken, met de muziek die bij mij past.”
'JENSEN! in de ochtend' is vanaf maandag 2 augustus elke werkdag te horen van 6 tot 9 uur bij Radio Veronica. Op www.snafu.nl is een filmpje te zien met een reactie van Robert Jensen op zijn komst naar Radio Veronica.
Uunco Cerfontaine, Programmadirecteur Radio Veronica: "Veel programmadirecteuren bij de Nederlandse radio vinden Jensen een onvoorspelbaar en ongeleid projectiel en willen daarom niet met hem werken. Ik denk dat dit hem juist zo creatief maakt en dat heb je wel nodig om nog op te vallen in de overvolle ochtendmarkt op de radio in Nederland. Daarom ben ik blij dat Robert Jensen vanaf augustus te horen is bij Veronica."
Radio Veronica
Radio Veronica is het station met de beste 80's & 90's hits en dj's als Rob van Someren, Ferry Maat, Erik de Zwart, Rick van Velthuysen, Bart van Leeuwen, Patrick Kicken, Ben Liebrand, Erwin Peters, Peter Teekamp, DJ Silverius, Silvan Stoet, Luc van Rooij en DJ Sven. Radio Veronica is in heel Nederland via de ether, Digitenne, Astra satelliet, mobiele telefoon, Radioveronica.nl en kabel te ontvangen.
Radio Veronica is onderdeel van de Sky Radio Group.
http://www.radioveronica.nl/index.php?page=persbericht
Het zal toch nietquote:
Nee man, kan Rick mooi naar de nachtquote:
O wacht, Rick doet natuurlijk de huidige ochtendshow.quote:Op maandag 21 juni 2010 18:39 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Nee man, kan Rick mooi naar de nacht
Vrij weinig dusquote:Op maandag 21 juni 2010 18:45 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
O wacht, Rick doet natuurlijk de huidige ochtendshow.
Kan je nagaan hoe vaak ik nog radio luister na het einde van MIDNR. [ afbeelding ]
Als ze toch zo van ongeleide projectielen houden is er voor Erik Jan geen vuiltje aan de lucht en kan MidnR zo weer de ether in.quote:
-insert AnthonyZeus grap-quote:Op maandag 21 juni 2010 20:29 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Als ze toch zo van ongeleide projectielen houden is er voor Erik Jan geen vuiltje aan de lucht en kan MidnR zo weer de ether in.
Dankjewelquote:Op maandag 21 juni 2010 20:49 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Gelukkig ben je heel orgineel en heb ik die opmerking echt nog nooit eerder gehoord.
Neuh, VANNACHT!quote:Op maandag 21 juni 2010 21:46 schreef Bravebart het volgende:
HO!
* terugleest
Zou wel gaaf zijn zegMaar beter pas over een paar weken als mijn tentamens klaar zijn
Mag ook!quote:
2 augustus en dan gaat Van V. nog op vakantie , dus je hebt nog wel even.quote:Op maandag 21 juni 2010 21:46 schreef Bravebart het volgende:
HO!
* terugleest
Zou wel gaaf zijn zegMaar beter pas over een paar weken als mijn tentamens klaar zijn
Nicequote:Op maandag 21 juni 2010 22:23 schreef RealZeus het volgende:
[..]
2 augustus en dan gaat Van V. nog op vakantie , dus je hebt nog wel even.
Ja, ik ben ook niet tegen.quote:Op maandag 21 juni 2010 22:26 schreef Bravebart het volgende:
[..]
NiceNieuwe collegejaar met elke avond weer MIDNR zou wel geeeniaal zijn
Daar gaat weer een jaar door het putje....quote:Op maandag 21 juni 2010 22:26 schreef Bravebart het volgende:
[..]
NiceNieuwe collegejaar met elke avond weer MIDNR zou wel geeeniaal zijn
Ik moet maar weer werk vinden waarbij ik nachtdienst heb dan.quote:Op maandag 21 juni 2010 22:29 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik moet dan toch even met m'n baas gaan praten denk ik
Tijd zat jonge!quote:Op maandag 21 juni 2010 22:29 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Daar gaat weer een jaar door het putje....
Ook in de nacht werken?quote:Op maandag 21 juni 2010 22:29 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik moet dan toch even met m'n baas gaan praten denk ik
Dat is lastig met een kantoorbaanquote:
De plannen liggen al klaar hoor ikquote:Zullen wij (lees: fok!kers) dan de website met podcast en jingles onderhouden?
quote:Op maandag 21 juni 2010 20:47 schreef RickvanV het volgende:... nee Robert Jensen gaat op links uitzenden en ik op rechts! ;-)
about 11 hours ago via TweetDeck
Ik ookquote:Op dinsdag 22 juni 2010 09:13 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dikke lul, 3 of 4 uur slaap is ook zat.
Oh wacht.
Bronquote:Toekomst Rick van Velthuysen bij Radio Veronica nog onduidelijk
Rick van Velthuysen en Radio Veronica hebben nog geen overeenstemming bereikt over de toekomst van de dj bij het radiostation. Vandaag werd bekend dat Robert Jensen vanaf augustus de ochtendshow gaat presenteren; momenteel is Rick van Velthuysen de ochtendjock van Radio Veronica.
"We zijn nog met Rick en zijn manager in gesprek. Partijen hebben uitdrukkelijk de intentie uitgesproken om de samenwerking voort te zetten", zo laat Bart van Hal, Marketing Director Sky Radio Group aan RadioFreak.nl weten.
Rick van Velthuysen werkt sinds het najaar van 2008 bij Radio Veronica. Hij presenteerde hier eerste programma op vrijdag, zaterdag en zondag. Begin 2009 begon hij met zijn ochtendshow Mogguh Rick. De presentatie van dit programma combineert hij met Weekend Rick in het weekend, waardoor hij zeven dagen per week op de zender te horen is.
Ik gok dat Powned geen 12 uur radio mag vullen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 00:32 schreef Bravebart het volgende:
Anders gewoon naar PowNed, dan gaat het weer keihard lopen
Iets met oude koeien en een sloot. Of iets met een lijk enzo... Naja...quote:Op vrijdag 25 juni 2010 15:17 schreef Piles het volgende:
Knijp in een cavia op 3FM
Oh nee, het is gewoon het originele nummer
Sorryquote:Op vrijdag 25 juni 2010 18:50 schreef Qunix het volgende:
[..]
Iets met oude koeien en een sloot. Of iets met een lijk enzo... Naja...
Vroeger stonden ze op www.midnr.nl of www.kansloosindenacht.nlquote:Op woensdag 7 juli 2010 03:02 schreef ThePianoMan het volgende:
Dit zal wel de zoveelste vraag zijn maar:
Waar kan je oude hele afleveringen downloaden?
Op de server van Isdatzoquote:Op woensdag 7 juli 2010 03:02 schreef ThePianoMan het volgende:
Dit zal wel de zoveelste vraag zijn maar:
Waar kan je oude hele afleveringen downloaden?
Misschien ff een linkie?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |