Finn..... wat een prachtventje!quote:Op donderdag 17 juni 2010 21:01 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
McLaura wat goedvan Thijs! Finn doet sinds een paar dagen zijn handen omhoog als je hieperdepiep zegt, dat moet hij natuurlijk wel kunnen op zijn verjaardag
Ik was net de foto's op de computer aan het zetten van ons weekendje bij mijn schoonouders,
Wie heeft mijn baby gestolen?
[ afbeelding ]
Hier is het ook alleen de romper, gek genoeg.quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:10 schreef mefke79 het volgende:
Ca.ra, buiklekkages hebben we niet, wel zij lekkage. Maar ja, kind gaat het hele bed door, dus wat doe je eraan. Tis meestal zo dat alleen de romper nat is, slaapzak niet. En je ziet dan ook dat de luier verschoven is. Achter in de luier is het dan droog ja. Maar de luier weegt wel een kilo ofzo. Hij lijkt veel meer te plassen 's nachts.
Is de romper misschien iets te klein aan het worden? Met wasbare luiers is het zo dat als de romper te strak langs de luier gaat dat je dan lekkages krijgt. Misschien gaat het in sommige gevallen voor wegwerpluiers ook wel op?quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:25 schreef Ca.ra het volgende:
[..]
Hier is het ook alleen de romper, gek genoeg.
Dank jequote:Op vrijdag 18 juni 2010 14:48 schreef miss_sly het volgende:
Fijn dat het weer beter gaat met xeentje!
Appelstroop zitten fruitsuikers in, maar vooral zit daar ijzer in. Erg goede bron van ijzer voor je kind. Je kunt ook rozenbotteljam geven (van Roosvicee), daar zitten ook fruitsuikers in, maar ook veel vitamine C. Daarnaast kun je ook pindakaas geven (even kijken welke, Calve is goed zonder toegevoegde suiker, maar er zijn er meer) met gezonde vetten en vitamines.
Smeerkaas kun je eigenlijk beter niet doen, ivm smeltzouten. Of iig niet te vaak. Beter kun je dan een zachte roomkaas geven, daar zitten die smeltzouten weer niet in. Veel roomkazen zijn ook vegetarisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |