Daar doelde ik opquote:Op maandag 14 juni 2010 12:01 schreef Re het volgende:
[..]
och...
maar goed, ja er zijn veel users die R&P zien als vermaak en hun speeltuintje, meestal werkt het ook FOK!status verhogend om topics en of problemen te voorzien van bagger, geeft verder niet natuurlijk, internethelden moeten er ook zijn
quote:Op maandag 14 juni 2010 11:48 schreef Techno het volgende:
Geen idee, ik zie R&P meer als entertainment.
Niet op die manier.. maar ik heb indertijd veel steun gehad aan het eeuwige topic 'de kunst van het loslaten van je ex' .quote:Op maandag 14 juni 2010 11:46 schreef Maanvis het volgende:
Ik lees soms wel eens van die topiques waarbij het leven van de TS een aaneenschakeling is van drama, waarbij niets mogelijk is, alles mis gaat, en hun leven enkel en alleen uit sociaal isolement bestaat.
Nu ben ik ook niet altijd blij en voel ik me ook wel eens kut, vooral als het met het meiske van m'n dromen niet zo wil lukken etc, maar dan kom ik in R&P en dan besef ik me toch weer, hey, ik had ook de TS van dit en dit topique kunnen zijn dus ik heb het nog niet zo slecht.
Zijn dit slechte gedachten? Jezelf verheffen dankzij de malheur van anderen?
Of is het compleet normaal om je eigen leven te relativeren dankzij wat je hier over ellende van anderen leest?
Youp van het Hek baby.quote:Op maandag 14 juni 2010 11:51 schreef Garisson72 het volgende:
Dat is wat ze noemen het Lourdes-effect, en dat is heel normaal.
Dit.quote:Op maandag 14 juni 2010 11:48 schreef Techno het volgende:
Geen idee, ik zie R&P meer als entertainment.
Ik kan niets serieus nemen wat op fok staat. Behalve misschien de mensen van F & F.quote:Op maandag 14 juni 2010 22:55 schreef DeBassist het volgende:
waarom zou je R&P eigenlijk als entertainment zien ?
problemen van anderen zijn nou niet echt om te lachen ofzo
mijn topics in LIF en R&P zijn tot nu toe toch echt heel serieus geweestquote:Op maandag 14 juni 2010 22:58 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ik kan niets serieus nemen wat op fok staat. Behalve misschien de mensen van F & F.
volgensmij zitten er echt niet alleen mensen zonder leven achter FOK. Ze zullen er vast wel tussen zitten maar het zullen vast niet allemaal schenkstroopjes zijnquote:Op maandag 14 juni 2010 22:58 schreef Keep_Walking het volgende:
Nee. Niet echt. Meer entertainment.
Wat ik wel heb is dat ik vaker begin op te letten om te kijken wie de mensen zijn die altijd zulke problemen hebben. Vraag je dat nooit eens af?
Wat voor soort mensen zijn de mensen die geen vrienden hebben en dolgraag een vriendin wilt hebben die op Fok posten? Welke zijn de vrouwen die vernederd worden door hun man/familie die hier posten?
Hoe zien ze eruit? Wat studeren ze? Waarom hebben ze niet de wijsheid die de normale mensen wel hebben?
Nooit gelezen. Ik klik op de pakkende TT's.quote:Op maandag 14 juni 2010 22:59 schreef DeBassist het volgende:
[..]
mijn topics in LIF en R&P zijn tot nu toe toch echt heel serieus geweest
dat zijn ook vaak de niet-serieuze topicsquote:Op maandag 14 juni 2010 23:00 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Nooit gelezen. Ik klik op de pakkende TT's.
Dat kan.quote:Op maandag 14 juni 2010 23:01 schreef DeBassist het volgende:
[..]
dat zijn ook vaak de niet-serieuze topics
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |