Gelukkig was dat mijn probleem niet , en ik weet hoe dat moetquote:Op zondag 4 juli 2010 14:03 schreef princess-a het volgende:
[..]
Toevallig had ik dit van de week ook, na een half uur bellen met klantenservice en technische dienst kreeg ik een helder licht aan de telefoon die mij vertelde dat ik mn 3G instelling om moest zetten naar 2G. Toen was bijmij het probleem opgelost. Mocht je niet weten hoe dat moet zoek ik het even op voor je, weet je het wel dan hoop ik dat dit ook jouw probleem oplost
Wat was er defect?quote:Op zondag 4 juli 2010 14:07 schreef EchteZwareVanNelle het volgende:
Weet iemand hoelang een reparatie duurt bij Hi ?
Mits ze niet moeilijk doen over garantie. dat die eventueel gevallen zou zijnquote:Op zondag 4 juli 2010 14:27 schreef EchteZwareVanNelle het volgende:
Mijn scherm, zat een zwarte vlek precies in het midden van het beeldscherm
Pas die van m'n broer weggebracht, zaten uit het niks rare vlekken op het scherm. Ze zeiden in de winkel dat het ongeveer 5 weken duurtquote:Op zondag 4 juli 2010 14:07 schreef EchteZwareVanNelle het volgende:
Weet iemand hoelang een reparatie duurt bij Hi ?
Zelfde probleem, las op crackberry dat wel meer mensen er last van hebbenquote:Op zondag 4 juli 2010 22:24 schreef nelisb het volgende:
Ik gebruik opera als browser, omdat de standaard browser zuigt en langzaam is.
Alleen opera loopt regelmatig vast, moet de accu eruit trekken en dan doet ie het weer.
Heb de laatste versie erop staan.
Heb een bold9700
Ik ook, het scrollen en zoomen gaat verre van fijn. De standaard browser is zeer snel, heb dan ook veel poespas uitstaan standaard. En het download limiet is jammer.quote:Op zondag 4 juli 2010 22:32 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vind Opera echt een baggerbrowser op die BB.
Een vriendin van me, heeft d'r bb teruggebracht, omdat d'r scrolballetje kapot was, eerst zeiden ze dat het 2 weken zou duren, toen max 3 weken, toen max 4, toen zei die dat ze een hele nieuwe telefoon kreeg, en nu zegt die dat ze nog wel word gebeld....quote:Op zondag 4 juli 2010 22:19 schreef Syb.ren het volgende:
[..]
Pas die van m'n broer weggebracht, zaten uit het niks rare vlekken op het scherm. Ze zeiden in de winkel dat het ongeveer 5 weken duurt
Je kunt ergens in je instellingen aangeven dat je wifi als eerst wil gebruiken, als dit aanwezig is. Normaal staat dit standaard ook aan tenzij je nog geen verbinding met je router hebt.quote:Op zondag 4 juli 2010 22:55 schreef nelisb het volgende:
Sites geeft de standaard browser niet goed weer bij mij.
Als er bv op een site 3 afbeeldingen naast elkaar staan, doet de standaard browser ze altijd onder elkaar.
Scroll me gek.
Maar grootste ergernis. Heb altijd wifi hier thuis en gprs bereik, 3g werkt niet.
De standaard browser geeft altijd via gprs en niet via wifi.
En precies wat ik wil hebben staat er niet opquote:Op donderdag 1 juli 2010 18:26 schreef Antony1989 het volgende:
[..]
Op het forum van ipmartmart-forum.com kun je terecht
Ik heb meerdere vrienden met een BB bij verschillende providers en ik zelf heb Vodafone, geen problemen!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 09:19 schreef Cyntiaa het volgende:
Klopt het dat je met vodafone niet kan pingen? Heb vorige week mijn abonnement veranderd van vodafone naar Hi. Komende maand moet ik mijn simkaart wisselen... Mijn vriend heeft dezelfde BB en kan wel pingen, code staat in zijn telefoon, en de applicaties zijn ook anders..
Nee, niet altijd gehad. Dan wacht ik gewoon totdat mijn Hi kaartje werktquote:Op dinsdag 6 juli 2010 09:34 schreef fathank het volgende:
Je hebt wel altijd een blackberry abo gehad bij vodafone? Zo nee, zonder BIS kun je inderdaad niet pingen en zul je moeten wachten totdat je Blackberry abo bij Hi ingaat.
Daar ondervind ik ook problemen mee! Speelt bij mij geen mp3 bestanden meer af....quote:Op dinsdag 6 juli 2010 09:36 schreef j95 het volgende:
Ik zag ergens staan dat BB niet met mp3 bestanden om kan gaab, maar converteert hij dat automatisch met de destkop manager?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |