Allemaal losers die niets te zoeken hebben op het WK. Als je niet eens bij de eerste 16 van je eigen continent hoort heb je ook niets op het WK te zoeken. Ja, we kunnen ook Brazilië in 10 teams verdelen en dan zeiken dat Brazilië 1 t/m 10 er niet zijn tijdens het WK maar Griekenland en Slovenië wel.quote:Op zondag 13 juni 2010 15:15 schreef Wilskracht het volgende:
Rusland
Roemene
Oekraine
Belgie
Kroatie
Polen
Schotland
Ierland
Noorwegen
en Zweden allemaal Europese landen die er niet bij zijn zijn veel beter dan dit Algerije
ja want in azie en afrika is netzoveel concurrentie als in europaquote:Op zondag 13 juni 2010 15:22 schreef Fokski het volgende:
[..]
Allemaal losers die niets te zoeken hebben op het WK. Als je niet eens bij de eerste 16 van je eigen continent hoort heb je ook niets op het WK te zoeken. Ja, we kunnen ook Brazilië in 10 teams verdelen en dan zeiken dat Brazilië 1 t/m 10 er niet zijn tijdens het WK maar Griekenland en Slovenië wel.
Gelijk tegen VS en UK en gaan doorquote:
Het is een WK, geen EK...... ok.quote:Op zondag 13 juni 2010 15:23 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
ja want in azie en afrika is netzoveel concurrentie als in europa
Je bent bekend met de situatie tussen Algerije en Marokko?quote:Op zondag 13 juni 2010 15:17 schreef abdalfawaz het volgende:
[..]
Niet overdrijven he, arabieren onder elkaar
Zie de VS en Engeland wel van ze winnen. Slovenië valt gewoon af, samen met Algerije.quote:
Ik zie gewoon een patroon dat mensen uit islamitische landen makkelijker overgaan tot zinloos geweld dan mensen uit niet islamitische landen. Dat is het punt.quote:Op zondag 13 juni 2010 15:14 schreef Fokski het volgende:
[..]
Het is een minderheid en omdat wij wat problemen hebben met Rif-berbers in Marokko (een groep die een minderheid in Marokko vormt zelfs onder de Marokkaanse berbers) betekent het niet dat het de reden is voor het "zinloos geweld".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |