en dat noemen ze nou pure pechquote:Op zaterdag 12 juni 2010 23:22 schreef Rookert het volgende:
Hertentamen tijdens NL-Denemarken, op 1 fout niet gehaald de 1e keer
Welke instelling is dat?quote:
quote:Op zaterdag 12 juni 2010 23:22 schreef Rookert het volgende:
Hertentamen tijdens NL-Denemarken, op 1 fout niet gehaald de 1e keer
Hier ook, dikke onzinquote:
Je snapt toch ook wel waarom je baas dat doet?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 23:15 schreef Daffodil31LE het volgende:
Ach, het kan altijd erger. Bij ons op 't bedrijf willen ze zelfs de productielijnen stilgooien en iedereen, inclusief kantoor- en logistiek personeel in de kantine voor een groot scherm parkeren. Onder werktijd nota bene. En als je dan aangeeft dat je liever naar huis gaat dan anderhalf uur wespennest te moeten aanhoren, krijg je die uren nog niet betaald ook.
Universiteit Twente heeft een groot scherm op evenemententerrein.quote:Op zondag 13 juni 2010 00:57 schreef Floris_Roos het volgende:
Ik heb een zelfde zooi. Erasmus Universiteit dacht we zijn leuk en laten de decentrale selectie beginnen om half 1.
Ik zorg in elk geval dat ik nog wat werk achterhoud. Dan heb ik tenminste nog wat te doen. Alles is beter dan anderhalf uur wespennest te horen.quote:Op zondag 13 juni 2010 01:00 schreef DaDude1987 het volgende:
[..]
Je snapt toch ook wel waarom je baas dat doet?
a) Anders is iedereen chagrijnig
b) Teambuilding, baas maakt een goede indruk bij iedereen.
beter doen ze dat daar ook.quote:Op zondag 13 juni 2010 01:01 schreef DaDude1987 het volgende:
[..]
Universiteit Twente heeft een groot scherm op evenemententerrein.![]()
Wordt van de medewerkers wel verwacht dat ze geen bier drinken tijdens de wedstrijd. (En daarna weer aan het werk gaan)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |