abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 11 juni 2010 @ 15:48:41 #1
57497 happyme28
I'm so happy
pi_82669580
Ik zoek een kinderstoel voor Daan maar heb eigenlijk geen idee wat nu goed is en vooral ook praktisch.

Wij hebben niet zoveel plek in de huiskamer, dus we zoeken een niet al te kolosale kinderstoel, liefst een meegroeistoel maar wel met eigen plankje, die er bij voorkeur ook af kan en makkelijk is schoon te maken

Welke hebben jullie, waarom heb je deze gekozen en hoe bevalt ie?? Wat is wijsheid, plastic of hout?

Ik lees veel over de Stokke, maar daar is niet of niet makkelijk een tafeltje bij te krijgen? Of inmiddels wel? Is ie echt zo goed als je leest?


Ook zag ik de Nuna High Stair, die vind ik wel gaaf. Iemand daar ervaring mee?


Heeft iemand toevallig de Geuther Kid hit? Lijkt een beetje op de Tripp Trapp, prijstechnisch interessant, met standaard plankje, maar hoe is de kwaliteit?


Ik hoor het graag
pi_82669793
Wji hadden eerst een stoel van bambino ofzo. Een houten ook. Maar als Leander daar inzat viel ie steeds om of trok zijn benen op om er daarna onderuit te schieten. We hebben toen gewoon zo'n IKEA stoel gekocht. Daar zat ie meteen goed in en die gebruiken we nu nog!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  vrijdag 11 juni 2010 @ 15:54:51 #3
57497 happyme28
I'm so happy
pi_82669874
Oh IKEA, daar heb ik niet eens aan gedacht
pi_82670344
Wij hebben die laatste Happy en we zijn er erg tevreden over
Of nouja eigenlijk hebben wij de Geuther Family, die is nagenoeg hetzelfde alleen aan het blad zit aan het uiteinde nog een klein opstaand randje.

Ik vind hem practisch dankzij het eigen blad, Amélie eet wel eens een stukje fruit ofzo als ik de afwas doe, staat ze gezellig bij mij in de keuken dus <3 en het ding is makkelijk schoon te maken met warm water en een sopje. Blad kun je er helemaal uit trekken.
We hebben er trouwens gewoon een stoelkussentje inzitten van Prenatal. En een los tuigje/gordeltje bijgekocht maar dat blijkt achteraf helemaal niet nodig, ze blijft er prima inzitten en klimt er niet uit.



proefzitten in de winkel.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  vrijdag 11 juni 2010 @ 16:13:47 #5
57497 happyme28
I'm so happy
pi_82670774
Ja, dat randje lijkt me wel praktisch inderdaad. En het feit dat je 'm met eigen blad overal kan neerzetten is in ons geval ook wel handig ja.

Is dat een stoelverkleiner dan van Prenatal Huup? Of alleen een kussentje onder de kont?
pi_82670960
Nee het is echt een stoelverkleiner die erin zit,



zoiets alleen hebben wij een ander printje. Van een soort geplastificeerd spul dus lekker makkelijk af te nemen bij viezigheid.
(mijn moeder heeft een stoffen stoelverkleiner van ikea en das wel een pietsje rottig schoonmaken als er echt prut ingewreven wordt zeg maar.)
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_82671345
Wij hebben de Stokke tripp trapp voor Evi gekocht toen ze 5 maanden oud was. We zijn er heel tevreden over, degelijke stoel en wat ik zo fijn vindt is dat je 'm lekker aan de tafel kunt aanschuiven. Er zijn geen tafeltjes te koop voor de tripp trapp, maar dat is dan dus ook niet nodig. Lekker praktisch is-ie ook omdat je kind er tot zeker 6 jaar oud op zitten kan.
#geen
pi_82671414
wij hebben de Tripp Trapp, nu in tweevoud.
Bevalt erg goed, Lars zit er prima in, met babyinzet.
Wij hebben er geen blad bij, die is er wel, maar ik zie het nut er niet zo van in.
je schuift de tripptrapp bij de tafel, hoera blad!
ik vind het ook geen lastige stoel om mee te slepen, zomers staat ie buiten bij de tafel, soms staat ie voor de tv, maar meestal binnen bij de tafel, ik zou niks anders meer willen
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_82671528
Huup, je kan het blad er wel af halen, bij die stoel van jou?
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_82671696
Wij hebben een Bopita kinderstoel

Je kan het blad er afhalen. Het onderste deel is een tafeltje.
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_82672002
quote:
Op vrijdag 11 juni 2010 16:29 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Huup, je kan het blad er wel af halen, bij die stoel van jou?
Ja hoor, als je die twee bollen helemaal losdraait kun je alles eraf halen en het ding helemaal schoonmaken enzo.

Eraf halen zodat je kindje zit zoals in een tripptrapp kan niet. Of nouja, het kan wel maar je schiet er niets mee op want er zitten armleuning aan die uitsteken
Overigens valt het blad en de armleuningen bij ons precies ónder de tafel, wij hebben de stoel dus ook meestal aangeschoven aan tafel, maar aangezien we een houten tafel hebben en veel met rapley doen en de tafel niet alle soorten etensvlekken aankan ben ik best blij met haar eigen kliederblad.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_82672091
quote:
Op vrijdag 11 juni 2010 16:25 schreef DuchessX het volgende:
Wij hebben de Stokke tripp trapp voor Evi gekocht toen ze 5 maanden oud was. We zijn er heel tevreden over, degelijke stoel en wat ik zo fijn vindt is dat je 'm lekker aan de tafel kunt aanschuiven. Er zijn geen tafeltjes te koop voor de tripp trapp, maar dat is dan dus ook niet nodig. Lekker praktisch is-ie ook omdat je kind er tot zeker 6 jaar oud op zitten kan.
Dat is wel zo dat laatste maar dat is toch zo bij alle meegroeistoelen?
Die geuther heeft in elk geval hetzelfde schuifjes/plankjes meegroei principe als de tripptrapp.
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_82672113
Ik snappum

En dat van rapley en een houten tafel is een heel goed punt
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_82672287
quote:
Op vrijdag 11 juni 2010 16:41 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Ik snappum

En dat van rapley en een houten tafel is een heel goed punt
ja nou ik had daar van tevoren helemaal niet bij nagedacht hoor tot ik ineens haar 'stukje' van de tafel zag
placemats laat ze niet liggen en bordjes worden vakkundig omgekiept.

Van die dingen waar je achteraf pas achter komt
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  vrijdag 11 juni 2010 @ 16:47:16 #15
298315 SacreCoeur
circle pits and gig violence
pi_82672414
Ik had eerst de tripp trapp gekozen totdat ik laatst de Nuna zag.
Perfect materiaal & mooie uitvoering, ik zou voor de Nuna gaan.
  vrijdag 11 juni 2010 @ 17:02:13 #16
57497 happyme28
I'm so happy
pi_82673109
Bij ons is dus het probleem dat we 'm niet makkelijk aan tafel kunnen aanschuiven .. lastig uitleggen maar een eigen plankje is dus echt veel praktischer.

Ik kreeg ook nog een link gespamd, www.meegroeikinderstoelen.nl met ook soortgelijke stoelen als de tripp trapp en geuther. Kent iemand die site of die stoelen?
  vrijdag 11 juni 2010 @ 17:12:38 #17
100412 mefke79
komt goed!
pi_82673542
Hier een ikea stoel. Bevalt prima, wel me eigen blad. Ik zag trouwens gisteren dat Ikea ook een nieuwe stoel heeft. Deze:
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_82674122
Thuis hebben we een Hauck. Die is opzich prima, maar ik zou 'm geen 2e keer kopen. Het blad is te klein, maar zorgt er wel voor dat de stoel niet dicht bij de tafel kan komen (ligt natuurlijk ook aan de hoogte van je tafel).


(hij is dus helemaal niet zo mooi glimmend als ze doen voorkomen...)

Bij oma heeft ze een simpele van de Blokker, met stoelverkleiner van de HEMA. Daar zit ze ook prima in. DIe stoel heeft een houten blad met opstaand randje.


Zo'n stoel die Vicky heeft, hebben we ook wel eens gebruikt. Die wilde ik altijd, leek me handig. Tot Lotte zich af begon te zetten tegen de tafelrand en de stoel opeens kiepte. Ik kon dr nog net op tijd opvangen. Met de bovenste 2 stoelen doet ze het ook, maar die kiepen niet.
Lotte!
Noah!
pi_82677979
quote:
Op vrijdag 11 juni 2010 16:41 schreef huuphuup het volgende:

[..]

Dat is wel zo dat laatste maar dat is toch zo bij alle meegroeistoelen?
Die geuther heeft in elk geval hetzelfde schuifjes/plankjes meegroei principe als de tripptrapp.
wij hebben ook een geuther en daar kon de jongste van mijn neef tot 6 jaar makkelijk in. nu heb ik hem.

ik heb er een die je hoog en laag kan zetten en laten liggen.

ik was de kinderstoel zat heb hem nu op zolder staan.
hier eten ze of op hun eigen tafeltje of aan de grote tafel op een grote stoel.
mama van 3 kids!
  vrijdag 11 juni 2010 @ 19:02:43 #20
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_82678423
Wij hebben ook een Bopita (zie Vicky's post)
Ik heb er vroeger als klein dreumesje en kleutertje ook in gezeten en nog jaren gebruikt in de keuken als 'mijn eigen tafeltje en stoeltje waar mijn broertje niet aan mocht zitten'.
Het afzetten deed Tobias ook, maar is er, gelukkig, nooit mee gekiept. Wj hebben trouwens wel een nieuwe, nu staat het alsof ik mijn oude kinderstoel mee heb genomen van thuis maar mijn ouders hadden hem niet meer.
Bij mijn ouders staat die van de IKEA, ook geen kiepgevaar maar ik vind het een spuuglelijk ding
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  vrijdag 11 juni 2010 @ 19:57:16 #21
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_82680845
Wij hebben gewoon zo'n witte stoel van Ikea. Gemakkelijk schoon te houden. Alleen na verloop van tijd wel wat verkleuring doordat er in het plastic krasjes zijn gekomen, waar vuil in is gekomen. 't Is alleen niet het mooiste en stijlvolste object dat er is. Aan de andere kant: lekker goedkoop.
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_82681832
WIj hebben een Tripp Trapp, maar ook een IKEAstoel (die goedkope witte) en eigenlijk gebruiken we die laatste altijd. Ik vind het heel handig dat het ding een blad heeft en hij is gewoon supermakelijk schoon te maken. De Tripp Trapp staat voor de sier aan tafel nu, die gaan we wel gebruiken als hij wat netter kan eten denk ik.
pi_82681940
quote:
Op vrijdag 11 juni 2010 19:02 schreef Saffier het volgende:
Wij hebben ook een Bopita (zie Vicky's post)
Ik heb er vroeger als klein dreumesje en kleutertje ook in gezeten en nog jaren gebruikt in de keuken als 'mijn eigen tafeltje en stoeltje waar mijn broertje niet aan mocht zitten'.
Het afzetten deed Tobias ook, maar is er, gelukkig, nooit mee gekiept. Wj hebben trouwens wel een nieuwe, nu staat het alsof ik mijn oude kinderstoel mee heb genomen van thuis maar mijn ouders hadden hem niet meer.
Bij mijn ouders staat die van de IKEA, ook geen kiepgevaar maar ik vind het een spuuglelijk ding
Ik heb er vroeger ook in gezeten en mijn zusje ook
Superstoel!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  vrijdag 11 juni 2010 @ 20:37:14 #24
15942 Marie79
Trotse mama van...
pi_82682810
quote:
Op vrijdag 11 juni 2010 20:19 schreef Vicky het volgende:

[..]

Ik heb er vroeger ook in gezeten en mijn zusje ook
Superstoel!
Ik ook en ook mijn zusje
En nu zit Maarten er in bij mijn ouders.

En zelf hebben we er één, overgenomen van Lovely Lady en helemaal opgeknapt
En kiepgevaar, hier nog niks van gemerkt, Maarten zet zich niet af denk ik. Ik vind het ook handig om hem net voor etenstijd als ik aan het koken ben, met alleen het bovenstel voor de tv te zetten
18-11-2008 Maarten Alexander
  vrijdag 11 juni 2010 @ 21:03:44 #25
57497 happyme28
I'm so happy
pi_82683992
Hij leek mij ook handig zo'n stoel met dat tafeltje, maar mijn man vindt 't niets dus dat gaat 'm niet worden.

Ik heb nog even bij IKEA op de site gekeken. Wel goedkoop maar wil toch wel graag 'n meegroeistoel, maar misschien wel een optie voor bij mijn ouders.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')