Dat laatste zinnetje verkomt mijn opmerking dat je dan een snaar hebt die minder strak bespannen is. Je wordt bedanktquote:Op vrijdag 18 juni 2010 11:46 schreef magik7777 het volgende:
knopen trek ik NOOIT met de hefboom aan, als je hem goed knoopt, kan hij onmogelijk losschieten, want hij trekt zichzelf aan. wat ik soms wel doe, is mijn laatste 2 snaren een kilootje of 2 extra aantrekken. Dit omdat ik de knoop met de hand (platte tang op de snaar zetten, en een paar keer ronddraaien, zodat je snaar om je platte tang heen gewikkeld zit) aantrek, en dan niet met 25 kilo aantrek. Dus je compenseert het als het ware.
Ach misschien zijn er wel meer die hoger hebben ingeschreven en kun je nog een potje winnen. Anders is het een goed leermomentquote:Op vrijdag 18 juni 2010 12:00 schreef FedExpress het volgende:
Vanavond kwartfinale HE5.
Komend weekend begint meteen ander toernooi waar ik HE5 meedoe. Is een poule van 4, dus dat is wel leuk.
Week daarop doe ik HD4 met een vriend van me. Hij is gelukkig heel goed en zal waarschijnlijk wel 3-3 worden, maar ik ben maar 5. Krijg ik gisteren mail of het goed is dat ze de HD4 (3 inschrijvingen) doorschuiven naar de HD3 (1 inschrijving) zodat we poule van 4 hebben
![]()
Ben benieuwd...
Tip: haal ff een fijn schuurpapiertje door de snelspanner!quote:Op vrijdag 18 juni 2010 12:05 schreef Komakie het volgende:
[..]
Het enige nadeel wat ik trouwens nu heb is dat het schuifje waar je de snaar in vast klemt (snelspanner) begint wat gladder te worden waardoor soms een snaar weg glipt.
Hij heeft dat niet bij elke snaar trouwens. Ik heb van de week een racket met een wat dikke soepele snaar bespannen en dat was geen probleem. Met mijn eigen snaar, die iets dunner en gladder is, glipt hij echt vaak weg. Heel irritant.
Maar een nieuwe snelspanner kost een goede 70 euro. Dus ik doe het er nog maar even mee
Hmmm dat kan ik nog wel eens proberen. Je weet nooitquote:Op vrijdag 18 juni 2010 12:42 schreef JT_RSD het volgende:
[..]
Tip: haal ff een fijn schuurpapiertje door de snelspanner!
Met mijn klemtangen heb ik nooit problemen. Maar die kan ik ook vaster afstellen. Zolang de snaar maar niet stuk gaat kun je dat dus redelijk opvangen.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 13:47 schreef magik7777 het volgende:
werkt vaak goed hoor, zelfde met je klemtangen, ff schuurlinnen er doorheen halen, en de grip word weer beter.
Misschien iemand zin om een topic te openen (of heropenen) over zelfbespannen????
Dat aandraaien heb ik ook ja.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 14:25 schreef magik7777 het volgende:
Ik heb het ff nagekeken, maar ik heb de mijne dus vanaf 2004. En werkt nog perfect, mijn tangen stuiteren nog omhoog en omlaag, dus dat gaat soepel. Het enige wat ik moet doen is af en toe met een inbussleutel, de fixeerklem een klein beetje aandraaien, zodat ik mijn klemtang goed kan vastzetten.
Owja, koop er meteen een holle priem bij, ideaal hulpmiddel, bij het doorvoeren van snaren door shared holes.
Lekker standjequote:Op zaterdag 19 juni 2010 23:04 schreef Chriz2k het volgende:
Wat een grappenmaker pur sang ben ik toch ook, zojuist een eerste ronde met 0-6 7-6 1-6 verloren. Gelukkig wel een stuk of 10 ballen over de servicelijn weten te krijgen, dus dat biedt perspectief voor de finale morgen. Nu even de hele nacht doorhalen en kijken wat er morgen van me over is.
Doe je dan ook een Coriatje qua service in de laatste set? Daar wil ik me nl. nog weleens schuldig aan makenquote:Op zondag 20 juni 2010 18:44 schreef Chriz2k het volgende:
1-6 7-5 4-6, 0/4 in HE 4 finales en 0/5 in mijn laatste vijf driesetters.
Mag ik het een complex noemen? Ja, dat mag ik.
M'n service was weinig mis mee, het was meer het eeuwige gezeik van groundstrokes die niet over de servicelijn komenquote:Op zondag 20 juni 2010 19:50 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Doe je dan ook een Coriatje qua service in de laatste set? Daar wil ik me nl. nog weleens schuldig aan maken!
Mag ik je een choker noemen? ja dat mag ikquote:Op zondag 20 juni 2010 18:44 schreef Chriz2k het volgende:
1-6 7-5 4-6, 0/4 in HE 4 finales en 0/5 in mijn laatste vijf driesetters.
Mag ik het een complex noemen? Ja, dat mag ik.
Vroeger speelde ik eigenlijk altijd in Utrecht aangezien ik altijd op de fiets moest en als ik dan een keer finale haalde stond het vaak wel in de krant ergens. Over het algemeen alleen de uitslag. Ik heb 1 keer in de 5 gewonnen en toen werd ik nog uitgebreid in een artikel in de krant over dat toernooi. Stond zoiets bij dat ik in een spannende finale (was ook 3setter met 7-5 in de 3de set ofzo) met, voor de klasse, hoogstaand tennis de sterkste bleek.quote:Op maandag 21 juni 2010 10:11 schreef magik7777 het volgende:
Verliezen in de finale is geen pretje, maar verliezen in de halve finale vind ik dan nog erger. Omdat je dan op de finale zondag slechts toeschouwer bent, en buiten de prijzen valt. Vaak word alleen de winnaar en de finalist vermeld. En een finale spelen, is op zich al een prestatie op zich, er zijn er maar 2 (of 4 in de dubbel) die de finale weten te halen. Ik heb de mazzel dat mijn finale win verlies ratio op 7 uit 10 is ongeveer. En toch waren mijn finales niet mijn beste wedstrijden, sterker, vaak waren het de slechtste wedstrijden van het toernooi. Wedstrijdspanning? Volgens mij niet. Maar het is gewoon lastiger concentreren, met een 30-40 tal ietwat beschonken luidruchtige toeschouwers.
Het betekent niet veel, maar wel hier lopen zeuren daarna he....quote:Op maandag 21 juni 2010 21:45 schreef Chriz2k het volgende:
Ik speel inderdaad verkrampt, maar dat komt niet door de spanning... Ik heb het de hele wedstrijd lang en het is niet alsof de finale van zo'n obscuur toernooitje veel voor me betekent, dus ik zou het echt niet weten.
Verliezen is nooit leukquote:Op maandag 21 juni 2010 21:54 schreef Komakie het volgende:
[..]
Het betekent niet veel, maar wel hier lopen zeuren daarna he....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |