quote:Op vrijdag 11 juni 2010 21:47 schreef friekin_ het volgende:
Het was kut. Ik ben definitief single en dat blijf ik ook.
Ik ga me lam zuipen op het terras nu. Djeez wat een domper!
Mag 18 dan niet ? Ik ben toch ook een fan van Billy Idol etc..quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:10 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Jammer dat je geen 21 bent anders kon je mee naar de 80's partij.
Daarnaast ben jij nog jong en onervaren. Wij oudjes zoeken nu een serieuze relatie.
quote:Op zaterdag 12 juni 2010 00:14 schreef Argo het volgende:
[..]
Mag 18 dan niet ? Ik ben toch ook een fan van Billy Idol etc..Komt daar ook Aha met crying in the rain enzo ?
Nog 3 jaar wachten en dan mag je met de grote mensen op stapquote:Op zaterdag 12 juni 2010 00:14 schreef Argo het volgende:
[..]
Mag 18 dan niet ? Ik ben toch ook een fan van Billy Idol etc..Komt daar ook Aha met crying in the rain enzo ?
quote:Op zaterdag 12 juni 2010 00:23 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Nog 3 jaar wachten en dan mag je met de grote mensen op stap
Maar als het niet lukt dan staat hij daarquote:Op zaterdag 12 juni 2010 00:37 schreef Tassiepassie het volgende:
[..]
arme vent, we smokkelen hem gewoon mee naar binnen met de groep
Nee heeft hij en ja kan hij krijgen....dus als hij die kans wil nemen?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 00:38 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Maar als het niet lukt dan staat hij daar
als hij er piepjong uitziet dan vragen ze zeker om ze ID ja... maar als hij voor 21 doorkan en we komen met hele groep denk ik niet dat het een probleem isquote:Op zaterdag 12 juni 2010 00:42 schreef the_legend_killer het volgende:
Dan moet hij baardgroei laten staan.
dat is nou niet bepaald iets waar ik op zit te wachtenquote:
heeft iemand dat fimpje van de onzmeet nog?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 10:06 schreef solaire het volgende:
dansende fokkers op tv
oehlalaa dat moet ik zien
oef ja die heb ik wel eens gezien, dat is nou niet direct voor herhaling vatbaarquote:Op zaterdag 12 juni 2010 10:16 schreef postmortum het volgende:
[..]
heeft iemand dat fimpje van de onzmeet nog?
Dat doet mij denken aan een msn gesprek wat op youtube staatquote:Op zaterdag 12 juni 2010 10:16 schreef postmortum het volgende:
[..]
heeft iemand dat fimpje van de onzmeet nog?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |