Ja, maar helderziend zijn betekent niet dat je álles weet! Zou mooi zijn zegquote:Op donderdag 10 juni 2010 23:48 schreef loveli het volgende:
Bep is tof. Derek is door Wendy te grazen genomen en had het niet in de gaten. Twee keer. En het weer zuigt, ik heb al de hele dag koppijn.
Wij hebben een zak gedroogde goji-bessen in huis, schijnt ook hélemaal the bomb te zijn!quote:Op donderdag 10 juni 2010 23:39 schreef P.F het volgende:
Mijn vati gebruikt tegenwoordig stuifmeelkorrels. Is dat gezond?
Ze was toen in de bibliotheek in Schipluiden voor zo'n sessie. En ze vertelde dat een man een keer aan haar had gevraagd om langs te komen maar dat zijn dode vrouw toen tot haar sprak en zei dat die man haar vermoord hadquote:Op donderdag 10 juni 2010 23:59 schreef Laureline het volgende:
Ohoo, ik ben jaloers, ik wil al jaren naar Bep! Lijkt me zo heerlijk, eindelijk iemand die direct weet wat ik met m'n leven aanmoet
Ik heb helemaal geen respect of waardering voor mensen die in klinkklare onzin gelovenquote:Op donderdag 10 juni 2010 22:43 schreef Noukjee het volgende:
Nouja laat ik er nog één ding over zeggen. Gelukkig hebben mensen op de wereld allemaal verschillende meningen, en daar ben ik blij omen dat respecteer en waardeer ik ook! /amen
Zo!quote:Op vrijdag 11 juni 2010 06:45 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik heb helemaal geen respect of waardering voor mensen die in klinkklare onzin geloven. Ik vind dat gewoon buitengewoon ergeniswekkend dom.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet meer actief op Fok!
Er is vast een groep mensen die gelooft in hun eigen ervaringen en een groep die lacht in hun vuistje.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 07:26 schreef Viking84 het volgende:
Wat ik me altijd afvraag bij mensen als Char en Derek Ogdinges: hoe kunnen ze slapen 's nachts in de wetenschap dat ze honderden mensen hebben lopen oplichten? Hoe rechtvaardigen ze dat voor zichzelf? Gaat het om het geld of denken ze: :"We geven mensen een goed gevoel, dus maakt het niet uit of we liegen of niet."
Bep in de bieb was helemaal niet duurquote:Op vrijdag 11 juni 2010 08:00 schreef MevrouwPuff het volgende:
Er is vast een groep mensen die gelooft in hun eigen ervaringen en een groep die lacht in hun vuistje.
Feit is wel dat er altijd relatief veel geld wordt gevraagd voor hun hulp. Het zijn niet bepaald weldoeners, die helderzienden en alternatief genezers etc.
goedemorgen cali, lekker geslapen?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 05:04 schreef _Calimero_ het volgende:
Mooie tijd om thuis te komen uit amsterdam. Ik kan best ver tellen maar niet zover als ik vandaag beitrtjes dus biertjes heb gedrinken!!!!!
trsteee morgen weer vroeg o want school...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |