Waar je om zeer goeie reden niet in mag zwemmen.quote:Op vrijdag 9 juli 2010 12:36 schreef Tijgerbroodje het volgende:
Douchen wat is dat, je hebt toch lake lowlands?
Wat is de reden dan?quote:Op zaterdag 10 juli 2010 19:06 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Waar je om zeer goeie reden niet in mag zwemmen.
Het is stilstaand water, zonder connectie met ander water. Oftewel in de zomer ramvol ziektes en alg.quote:
Omdat ik liever een schone poes/leuter bef/pijpquote:Op woensdag 14 juli 2010 12:57 schreef rubje het volgende:
en waarom zou je je gaan douchen tijdens LL.
Het is toch een beleving,dus aards gedragen en je wast je wel als je weer thuis bent.
Seksen doe je maar thuisquote:Op woensdag 14 juli 2010 18:48 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Omdat ik liever een schone poes/leuter bef/pijp
Op zich een idee, maar dan moet je hopen dat je niet een cabine met een pisstraaltje hebt, waar je toch wel 50% kans op hebtquote:Op zaterdag 3 juli 2010 22:32 schreef Nikoslaggas het volgende:
hmm, samen douchen goed idee..
als je de persoon @ douches kan overtuigen dat je samen in de douche gaat hoef je maar voor 1 persoon te betalen dan?![]()
Eigenlijk heb ik het nut nooit begrepen van bier gooien. Koop je duur bier, van 2,50 voor een lullig plastic bekertje, gooi je vervolgens weg (dat biertje had je ook aan mij kunnen gevenquote:Op zaterdag 10 juli 2010 18:21 schreef Nikoslaggas het volgende:
en als je het netjes vraagt zijn er genoeg die je van een bierdouche willen voorzien denk ik.
quote:Op zondag 18 juli 2010 16:24 schreef whosvegas het volgende:
Na het festival komt vanzelf het hemelse moment van thuiskomst, van douchen en daarna van slapen (van te voren ff beddengoed verschonen), heerlijk!
Dat gevoel is er niet minder om als je toch douchet, moet ik zeggen.quote:Op zondag 18 juli 2010 16:24 schreef whosvegas het volgende:
Stelletje mietjes!!
Een echte diehard ll ganger loopt 3 dagen lang als goorlap rond, in de tijd dat je staat te douchen kun je ook 10 bier weg werken. Na het festival komt vanzelf het hemelse moment van thuiskomst, van douchen en daarna van slapen (van te voren ff beddengoed verschonen), heerlijk!
Checkquote:Op zondag 18 juli 2010 16:24 schreef whosvegas het volgende:
Stelletje mietjes!!
Een echte diehard ll ganger loopt 3 dagen lang als goorlap rond, in de tijd dat je staat te douchen kun je ook 10 bier weg werken. Na het festival komt vanzelf het hemelse moment van thuiskomst, van douchen en daarna van slapen (van te voren ff beddengoed verschonen), heerlijk!
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 23:01 schreef whosvegas het volgende:
en natuurlijk tanden poetsen! Zelfs dat laatste heb ik een keer een heel festival niet gedaan (gewoon vergeten).
Als je 3 dagen in een vette alcohol roes leeft, blijkbaar nietquote:Op zondag 18 juli 2010 20:02 schreef kikoooooo het volgende:
[..]![]()
![]()
Hoe kun je dat nou vergeten? Dat VOEL je toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |