quote:Op maandag 28 juni 2010 21:34 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ik vraag me dan altijd af of die mensen zich afvragen wat je allemaal verstuurt en binnenkrijgt...
Ik vraag me dat van mijn pakjesman ook wel eens af, aangezien die minstens 1x p.w. aan de deur staat hier..
Zou niet moeten volgens mij.quote:Op woensdag 30 juni 2010 21:20 schreef -ladybird- het volgende:
Hmm hij is vandaag nog niet afgeleverd, terwijl hij gister mee is gegaan met de post. Of duurt dit vaker langer dan 1 werkdag?
wtf?quote:Op woensdag 30 juni 2010 23:17 schreef RenRen- het volgende:
Ik denk serieus dat ze last hadden van gladheid op de weg, sneeuw en zo.
Echt?quote:Op donderdag 1 juli 2010 17:17 schreef beautyfreak het volgende:
hup doos hup. Ik wil verslagjes lezen. Track & trace staat op dat bonnetje wat je krijgt
Gelukkig!quote:Op donderdag 1 juli 2010 18:37 schreef -ladybird- het volgende:
HIJ IS GEARIVEEERDD !!!!!! Eindelijk!!! Eerste foto's zijn al gemaakt, ga vanavond en morgen op mn gemakkie kijkenVerslag volgt zsm!
quote:Op vrijdag 2 juli 2010 17:29 schreef -ladybird- het volgende:
Hmmzzz en nu?
1e 3 zijn van Tinpic, de rest van Imageshack...
toen ik de doos kreeg, heb ik Poes knetterhard aan de kant gesmeten, die zat helemaal onder de kattenharenquote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:09 schreef MinderMutsig het volgende:
Whehehe dus nu ruikt die doos naar kat, hond en rat! Ben benieuwd wiens huisdier als eerste gaat flippen van al die luchtjes.
Ja 2 cinnamons en heb nog 1 agouti, alleen de kleine cinnamon is helaas beetje een bijtertje en erg brutaal dus ze kan nog niet bij de anderen in de kooi. Op de bank met de grote cinnamon gaat goed, die is echt heel tolerant die laat alles gewoon over zich heen komen.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 19:11 schreef es70 het volgende:
Leuk topic om te volgen. Mooie spullen zitten er ook in de doos
.
Een Japje. Zijn die andere Cinnamons?
Dat dus!quote:Op zondag 4 juli 2010 10:28 schreef mirannie het volgende:
Leuke buit!!
En heel veel plezier Deerntie!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |