Wil je dan svp PVV stemmen?quote:Op woensdag 9 juni 2010 10:30 schreef sigme het volgende:
Ik heb altijd meelij met de partij waarop ik stem, want deze verliest altijd zetels.
jeuj! have fun! en gefeliciteerd met je cijferquote:Op woensdag 9 juni 2010 10:57 schreef MariaEtcetera het volgende:
Nog gefelie Milady en Razzt!volgens mij had ik het ook niet gedaan nog, maar ik weet het niet zeker
![]()
Zo maar eens stemmen, dan naar Utrecht om gewaarmerkte kopietjes van mn diploma's te halen en dan naar Leiden om met zuslief rond te banjerenHad eigenlijk een afspraak met een docent maar die heeft vanochtend afgezegd, met de mededeling dat ik wél een 8,5 heb, dat scheelt dan weer!
Neinz, in Leiden ga ik socializen met mn zusquote:Op woensdag 9 juni 2010 11:12 schreef LadyBlack het volgende:
Maria, ik heb het vast gemist, wat ga je doen in Leiden? Toelating voor iets?
Ah, gezellig! En Leeds wist ik wel van eigenlijkquote:Op woensdag 9 juni 2010 11:13 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Neinz, in Leiden ga ik socializen met mn zus![]()
Ik heb die kopietjes nodig voor de aanmelding voor Leeds die ik vanmiddag op de post wil doenEn al die formulieren zijn zo superduidelijk
Jeej! Spannend heur!quote:Op woensdag 9 juni 2010 11:13 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Neinz, in Leiden ga ik socializen met mn zus![]()
Ik heb die kopietjes nodig voor de aanmelding voor Leeds die ik vanmiddag op de post wil doenEn al die formulieren zijn zo superduidelijk
Ik denk niet dat een BA in Engels gelijk is aan een TOEFL. Maar, je kunt het altijd proberen. Ik heb hem ondertussen 2x gemaakt, en het is appeltje eitje.quote:Op woensdag 9 juni 2010 11:11 schreef MariaEtcetera het volgende:
Je zal maar Henk of Ingrid heten in deze barre tijden! (en dan geen Wilders-fan zijn)
Tenks MiladyEditttt: en kwak!
Ik hoop trouwens dat een BA in Engels gelijk is aan TOEFL / IELTS met bepaalde score, anders moet ik later ook nog zo'n test doen / betalen
Oh en Perruche, ik heb International Office gebeld vanochtend en ben er nu uit wat ik moet invullen!![]()
schop!quote:Op woensdag 9 juni 2010 11:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ah, gezellig! En Leeds wist ik wel van eigenlijkmaar spannend!
De afwas staat er nog steedswie schopt me erheen?
Oe, ik blijf hopen... Ik ben wel erg zeker van mn schrijf, lees en luister-skillz, maar mn uitspraak is niet helemaal awesome (al hoor ik daar gemengde meningen overquote:Op woensdag 9 juni 2010 11:17 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ik denk niet dat een BA in Engels gelijk is aan een TOEFL. Maar, je kunt het altijd proberen. Ik heb hem ondertussen 2x gemaakt, en het is appeltje eitje.
@ Anna: Het is pvda geworden. Vanmorgen vroeg aan m'n moeder doorgebeld, zodat ik ook niet meer kan twijfelen..
Om half 9 was het vorige keer heel rustig, omdat toen bijna iedereen al geweest was ofzoquote:Op woensdag 9 juni 2010 11:36 schreef neen het volgende:
Ik zal wel op zo'n heel druk moment gaan stemmen gok ik, eerst nog zo'n dag niks doen op school met verplichte aanwezigheid.
Echt al die laatste dingen moet ik nog doen voor die onzin van slb enzoen morgen een presentatie in het Engels geven
dat zal ook wat worden.
In de kwaliteitskrant metro trouwens een stukje over de ladiesrun.
Invullen nog wel gelukt dan Maria?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |