quote:Op zondag 20 juni 2010 13:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Whaha lekker hoor, woensdag vertrek ik naar Tenerife en wordt het hier mooi weer....
Verder in de toekomst wordt de onzekerheid steeds groter, dus gaan de modellen ook verder uiteenlopen.quote:Op zondag 20 juni 2010 14:00 schreef Green1 het volgende:
Weet iemand welke lijnen je nou moet aannemen bij die pluim?
In het begin maakt het niet zo veel uit, maar verderop lopen de rode, blauwe en bruine steeds verder van elkaar af.
Ja, dat snap ik. Maar ik wilde weten welke lijn je nou in de gaten moest houden. Ik hou het maar bij de rodequote:Op maandag 21 juni 2010 08:43 schreef JDude het volgende:
[..]
Verder in de toekomst wordt de onzekerheid steeds groter, dus gaan de modellen ook verder uiteenlopen.
Wat begrijp je niet aan 'onzeker'? Je moet dus helemaal niks in de gaten houden.quote:Op maandag 21 juni 2010 10:47 schreef Green1 het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik. Maar ik wilde weten welke lijn je nou in de gaten moest houden. Ik hou het maar bij de rode
Wat hebben die rode, blauwe en bruine lijnen dan voor nut anders dan die groene?quote:Op maandag 21 juni 2010 10:50 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan 'onzeker'? Je moet dus helemaal niks in de gaten houden.
quote:Op maandag 21 juni 2010 10:52 schreef Green1 het volgende:
[..]
Wat hebben die rode, blauwe en bruine lijnen dan voor nut anders dan die groene?
Rode lijn is de hoofdverwachting, onverstoord dus. Die groene zijn verwachtingen van hetzelfde model, maar hierbij geven ze een kleine verstoring mee. De bruine is het gemiddelde van de rode en alle groenen en de blauwe is een ander model. Alleen naar de rode kijken heeft geen zin, de moet naar allemaal kijken. Na een week wordt het onzekerder, maar vaak kan je nog wel een beetje naar de trend kijken, dus kijk wat de meeste lijnen ongeveer gaan doen.quote:De groene lijnen : de 50 verstoorde verwachtingen (T399/T255)
De rode lijn : de operationele T799 ECMWF verwachting
De blauwe stippellijn : de onverstoorde T399/T255 verwachting
De bruine stippellijn : het ensemble gemiddelde
Hmm, oke. Bedankt, dat maakt het wat duidelijkerquote:Op maandag 21 juni 2010 10:56 schreef Schuifpui het volgende:
[..]
[..]
Rode lijn is de hoofdverwachting, onverstoord dus. Die groene zijn verwachtingen van hetzelfde model, maar hierbij geven ze een kleine verstoring mee. De bruine is het gemiddelde van de rode en alle groenen en de blauwe is een ander model. Alleen naar de rode kijken heeft geen zin, de moet naar allemaal kijken. Na een week wordt het onzekerder, maar vaak kan je nog wel een beetje naar de trend kijken, dus kijk wat de meeste lijnen ongeveer gaan doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |