Komt van Engadget, die mag toch wel als objectief beschouwd worden?quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:40 schreef AlphaOmega het volgende:
Hadden ze niet een objectiever lijstje ter vergelijking kunnen nemen...
Al ben ik in de N96 toch behoorlijk teleurgesteld.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:42 schreef Klonk het volgende:
Mijn volgende foontje dit, ik hou van Nokia en Symbian.
Ja, als het lijstje een vergelijking van de N8 wilde maken, maar dat lijstje komt van een vergelijking van de nieuwe iPhone met andere toestellen, vandaar dat ik het maar een vreemde keuze vond...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Komt van Engadget, die mag toch wel als objectief beschouwd worden?
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 11:46 schreef ursel het volgende:
[..]
Al ben ik in de N96 toch behoorlijk teleurgesteld.
Gelukkig pas in december nieuwe, dus heb ik voor de N8 paar maanden de tijd om in de gaten te houden
Vergeet niet dat zowel hardware als software nog niet klaar waren op het moment van het maken van dat filmpje. Hier een recentere walkthrough met final hardware (Pools)quote:Op zondag 25 juli 2010 14:39 schreef Aaargh! het volgende:
Na het filmpje gezien te hebben ... erg jammer apparaat. En bedenk dat dit een promo filmpje is van Nokia, in het echt zal het ding waarschijnlijk nog slechter werken dan hier gedemonstreerd. Opvallend ook dat ze nooit meer dan een paar seconden beeld laten zien zonder te knippen en nergens transities tussen schermen e.d. van de paar animaties die ze lieten zien liepen er een aantal niet echt soepeltjes en de UI van een aantal dingen zag er behoorlijk knullig uit (Ovi Maps b.v. geen pinch-to-zoom maar een slidertje en veel te veel knoppen e.d. in beeld).
Leuke poging van Nokia, maar ik denk niet dat het een serieuze kans maakt naast het iOS, Android en WP7 geweld.
Hoe bedoel je support? Ik vind juist de support van nokia altijd een van de betere.. Als je software bedoeld.. ja ok, maarja hoeveel van de apple/android is nu echt nuttig (en niet te krijgen in een java/nokia vorm).quote:Op zondag 25 juli 2010 14:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Vergeet niet dat zowel hardware als software nog niet klaar waren op het moment van het maken van dat filmpje. Hier een recentere walkthrough met final hardware (Pools)
Ik denk echter wel dat Symbian 3 inderdaad niet op kan tegen de drie groten qua populariteit en hoeveelheid support. Het ziet er echter wel uit als de ultieme Nokia, en dat is precies wat ik zoek eigenlijk.
Overschakelen op Android of WP7 (of Meego als ik bij Nokia blijf) doe ik in een later stadium wel, als het weer wat rustiger is op GSM gebied.
En het mooie is.. dat die nokia store (donwload! en later Ovi store) er al langer is dan welke andere ook. Mijn 5510i had dat al..quote:Op woensdag 28 juli 2010 08:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja, third party support in de vorm van nutteloze, maar toch geinige, apps. Iets als Appie van AH zul je niet snel op een Nokia krijgen helaas
I know, maar dat verandert niets aan het feit dat er minder apps zijn toch?quote:Op woensdag 28 juli 2010 10:34 schreef Giem het volgende:
[..]
En het mooie is.. dat die nokia store (donwload! en later Ovi store) er al langer is dan welke andere ook. Mijn 5510i had dat al..
Nee, maar maakt het wel appart DAT er minder applicaties zijn.quote:Op woensdag 28 juli 2010 11:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
I know, maar dat verandert niets aan het feit dat er minder apps zijn toch?
Nee, dat heeft Nokia volledig aan zichzelf te danken.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:32 schreef Giem het volgende:
[..]
Nee, maar maakt het wel appart DAT er minder applicaties zijn.
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop. Alle toestellen daarna worden voorzien van MeeGoquote:Op woensdag 28 juli 2010 14:41 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Nee, dat heeft Nokia volledig aan zichzelf te danken.
Nokia heeft de smartphonemarkt volledig onderschat, zeker door constant kuttoestellen als de N97 uit te brengen, op een platform waar niemand voor wil ontwikkelen.
Ik zie ze ook NOOIT meer een inhaalslag maken, zolang ze vol blijven houden aan Symbian.
En dus weer gedoemd om te falen.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:45 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop.
Nokia ging hierna toch ook gewoon verder symbian^4quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:45 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop. Alle toestellen daarna worden voorzien van MeeGo
quote:
Ik ben al een tijd eigenaar van de Nokia 5800, maar heb er tot nu toe geen softwarematige problemen mee ondervonden.quote:
Lekker onderbouwd ook..quote:
Het is nog steeds Symbian, dus een ramp om voor te developen, dus vrijwel geen apps.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:56 schreef Giem het volgende:
[..]
Lekker onderbouwd ook..
Denk dat het wel gaat mee vallen. Het is een hele nieuwe versie, en wat ik er van gezien heb, ziet het er goed uit.
(...)
of je pakt gewoon Java? Werkt er ook op en ondersteun je gelijk alle telefoons met Java..quote:Op woensdag 28 juli 2010 16:11 schreef Aaargh! het volgende:
[..]
Het is nog steeds Symbian, dus een ramp om voor te developen, dus vrijwel geen apps.
Java + Nokia heeft nooit lekker gewerkt imo.quote:Op woensdag 28 juli 2010 16:22 schreef Giem het volgende:
[..]
of je pakt gewoon Java? Werkt er ook op en ondersteun je gelijk alle telefoons met Java..
Jep dat zal allemaal wel, maar het is het toch echt net niet.quote:Op woensdag 28 juli 2010 16:26 schreef Dennisweb het volgende:
Vrijwel geen apps? Het stikt van de apps in de Ovi Store, en ZEKER op de zogenaamde Symbianfora!
Niet helemaal correct. De N8 is het laatste N toestel met Symbian, de andere krijgen idd Meego. Dat OS wordt voortaan gebruikt voor de topklasse telefoons.quote:Op woensdag 28 juli 2010 14:45 schreef Dennisweb het volgende:
[..]
De N8 is één van de laatste toestellen met Symbian erop. Alle toestellen daarna worden voorzien van MeeGo
... en toen ging de wekkerquote:Op woensdag 28 juli 2010 16:22 schreef Giem het volgende:
[..]
(...) en ondersteun je gelijk alle telefoons met Java..
Eén post boven jequote:Op donderdag 29 juli 2010 12:18 schreef Giem het volgende:
http://tweakers.net/nieuws/68855/nokia-start-voorverkoop-n8.html
In de voorverkoop
Maar die biedt niet echt iets nieuws, dat gevoel heb ik bij de N8 wel. Het is geen revolutie (immers, Nokia/Symbian) maar wel een flinke stap voorwaarts van dequote:Op donderdag 29 juli 2010 12:28 schreef Klonk het volgende:
De C6 lijkt me eigenlijk fijner, ik kende het hele toestel niet om eerlijk te zijn maar het lijkt een 5800 XM met een toetsenbord en een beter ingedeeld beeldscherm met widgets enzo. En dat laatste is precies wat ik af en toe mis aan mijn 5800 dat je weinig mogelijkheden hebt om je homescreen lekker aan te passen.
je bedoeld app's waar je al voor betaald hebt?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 12:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
Weet iemand trouwens of je met je Ovi account ook apps opnieuw kunt downloaden als je een nwe telefoon hebt? m.a.w. kan ik alles dat ik nu op mijn 5800 zet strax ook op mijn N8 zetten?
Daar ben ik ook wel benieuwd naar. Dat zou wel super netjes zijn van Nokia als dat wel zo is.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 22:26 schreef Notorious_Roy het volgende:
Uiteraard de betaaldeZe zijn gekoppeld aan mijn Ovi account natuurlijk, maar ik download ze altijd via mijn telefoon die ook herkend wordt als zijnde een 5800
vind het er voor een gsm echt wel gelikt uitzien hoorquote:Op maandag 9 augustus 2010 12:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
720p sample filmpjes:
En eentje van Nokia zelf. Hier lijkt de framerate af en toe matig, maar ik weet niet of dat dit door vimeo komt of door het filmpje zelf.
http://vimeo.com/11266224
http://shop.telfort.nl/te(...)tive_tab=textreviewsquote:Op vrijdag 20 augustus 2010 15:07 schreef mac78 het volgende:
Ik zag dat ik de nokia n8 kan reserveren bij KPN > enig idee waar het nog meer kan > wil geen kpn
In dat topic staan interessante stukjes. Niet iedereen is nog 100% overtuigd (internet blijf zo te lezen achter op bijv Android toestellen) maar ik kan haast niet wachten!quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:11 schreef Notorious_Roy het volgende:
Vanavond Tweakers showcase:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1418551/0
Komt vast ook nog wel wat nieuws vandaan
Wat ik ook gelezen heb: in de Nokia store zijn de toestellen eerder leverbaar dan via telecomwinkels. Tevens zijn er meer kleuren beschikbaar dan via telecomwinkels. Ik gok dat zwart, grijs en groen via telecomwinkels komen en dat oranje en blauw exclusief voor Nokia.nl zijn. Ik ga dan gewoon voor zwart.quote:+ Dolby surround, mkv support en een hdmi aansluiting is gaaaf!
+ USB on-the-go
+ Het toestel ligt *erg* lekker in de hand.
+ Het toestel is erg licht.
+ Symbian lijkt een stuk stabieler en sneller te zijn dan de versie die op de N97 draait.
+ Angry Birds is gaaf
+ De camera met een sensor die qua sensor-grootte kan meten aan een compactcamera en die *zeer* nette foto's maakt.
+ FX studio is gaaf.
+ De usb on-the-go feature ondersteund ook toetsenborden en muizen.
+ Amoled (En volgens Nokia géén leveringsproblemen)
+ De OVI-Store is enorm verbeterd nu bijv. onderverdeeld per categorie
+ Nu nog maar een SDK downloaden als je applicaties wilt maken voor veel verschillende Nokia toestellen
+ Het toestel voelt erg solide aan, dus echt als een high-end telefoon. Ook het ongrendel-knopje voelt een stuk degelijker dan die van de N97.
+ De batterijduur beloofd veel goeds, bijvoorbeeld 50 uur non-stop muziek afspelen. Of het echt zo is valt natuurlijk nog te bezien
+ Pinch-to-Zoom
+ Mooie nieuwe mediaspeler
+ Leuke presentatie met veel informatie over QT.
- Het touchscreen leek mij wat ongevoelig aan de onderkant, wellicht is dat te wijten aan de huidige software versie?
- Widgets nemen altijd een vaste hoeveelheid ruimte in
quote:Daarna de demo van het toestel zelf. Die was overtuigend genoeg. Er zit een hoop leuke techniek verstopt in de N8 die je niet zo snel in vergelijkbare apparaten zal terugvinden. En dat werd goed gebracht. Met surroundinstallatie en de demo op de HD beamer voelde je als in een bioscoop. Afspelen van HD content met 5.1 geluid via HDMI op je telefoon is toch wel een stapje verder. En met de mogelijkheid om randapparatuur aan te sluiten op de USB poort ontstaan er nieuwe creatieve mogelijkheden om met je telefoon om te gaan. Zo kan je een toetsenbord en muis aansluiten (via USB of Bluetooth), en een groot scherm (via HDMI) en zo een soort van draagbare computer realiseren. Of je net opgenomen HD filmpjes op een USB stickje zetten.
Da's enkel en alleen voor de N8 of ook andere toestellen?quote:Op donderdag 9 september 2010 13:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
[ afbeelding ]
Headset om TV uit de lucht te kijken zonder dat je Internetverbinding nodig hebt. In NL zijn dat dus sowieso NL1, 2 en 3 die je kunt kijken
Richtprijs is 40 euro geloof ik.
Voor alle usb-on-the-go symbian3 toestellen in de toekomstquote:Op donderdag 9 september 2010 13:35 schreef ursel het volgende:
[..]
Da's enkel en alleen voor de N8 of ook andere toestellen?
ahh ok, wel nokia gelimiteerd.quote:Op donderdag 9 september 2010 14:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Voor alle usb-on-the-go symbian3 toestellen in de toekomst
Engadget en nokiablog hebben het. En natuurlijk de link van het plaatje.quote:Op donderdag 9 september 2010 14:22 schreef ursel het volgende:
[..]
ahh ok, wel nokia gelimiteerd.
Heb je trouwens wel een linkje ervan
En dan doet Nokia afstand van Symbian?quote:
Ik ben ook geen fan van Symbian maar als ik in de Advanced Search van GSMArena.com (aanrader) dingen kies die ik in een telefoon wil hebben en op zoek druk is de Nokia N8 de enige telefoon die als resultaat wordt getoondquote:symbian kan gewoon ECHT niet meer, daar helpt de goede hardware niet meer aan mee
Jawel.quote:Op zondag 12 september 2010 15:38 schreef Catch22- het volgende:
De n8 is niet echt superieur ofzo denk ik. Wel een erg goede camera.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |