Apache wil niet starten, Xampp installeren is geen probleem en als jij het wel weet help dan in plaats van bij de hand te doen.quote:Op maandag 7 juni 2010 19:24 schreef Tarabass het volgende:
Apache op nota bene xampp niet aan de praat krijgen (een .exe te moeilijk?) maar wel even een intranet opzetten voor een bedrijf
Hmmz ik had gehoopt op een kant en klare oplossing eigenlijkquote:Op maandag 7 juni 2010 19:21 schreef Godtje het volgende:
PHP en SQL kan je draaiend krijgen op IIS op win2003 en winXP. Het is wel even geklooi en geen officiële support maar het kan wel. Anders draai je er een andere webserver naast op een andere poort.
apache wil niet starten omdat hij bind op port 80, die al in gebruik is door iisquote:Op maandag 7 juni 2010 19:26 schreef JOPPI3 het volgende:
[..]
Apache wil niet starten, Xampp installeren is geen probleem en als jij het wel weet help dan in plaats van bij de hand te doen.
Ik heb inderdaad niet veel verstand van het opzetten van een webserver vandaar mijn vraag. Maar goed, ik geloof dat hier ook niet de juiste plaats is om mijn vraag te stellen gezien de reactie's.quote:Op maandag 7 juni 2010 19:31 schreef Smaland het volgende:
[..]
apache wil niet starten omdat hij bind op port 80, die al in gebruik is door iis
ik geloof dat je er niet bijster veel verstand van hebt, ik vraag me af hoelang die server nog blijft werken
heb je wel goede backup;'s?
IT'ers zoals ik zijn het zat om keer op keer maar even kosteloos een hapklare oplossing voor te schotelen. Of verwacht je ook dat de stratenmaker je tuin maar even kosteloos komt aanleggen, of de schilder je huis maar even kosteloos komt schilderen? Of dat je morgen gewoon even kosteloos naar de dokter kan, omdat je hoopt op een kant en klaar oplossing?quote:Op maandag 7 juni 2010 19:33 schreef JOPPI3 het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad niet veel verstand van het opzetten van een webserver vandaar mijn vraag. Maar goed, ik geloof dat hier ook niet de juiste plaats is om mijn vraag te stellen gezien de reactie's.
daar wil ik nog aan toevoegen dat ts 'zit te rommelen' aan een bedrijfs(kritische) server... dat herr director dat toelaatquote:Op maandag 7 juni 2010 19:43 schreef Tarabass het volgende:
[..]
IT'ers zoals ik zijn het zat om keer op keer maar even kosteloos een hapklare oplossing voor te schotelen. Of verwacht je ook dat de stratenmaker je tuin maar even kosteloos komt aanleggen, of de schilder je huis maar even kosteloos komt schilderen? Of dat je morgen gewoon even kosteloos naar de dokter kan, omdat je hoopt op een kant en klaar oplossing?
Ik heb mezelf veel zelf aangeleerd. Wat jij nu wilt is al zo vaak besproken en al in zoveel tutorials uitgelegd (zelfs op de site van xampp) dat het gewoon aangeeft dat je geen idee hebt waar te beginnen. Het toont dan ook geen respect dat jij denkt het even te kunnen gaan doen, dat waar wij jaren voor naar school zijn gegaan. Waarom zouden wij het voorkauwen, en voor niets, terwijl je een webserver wilt inrichten (met een intranet nota bene) maar nog geeneens kan googlen. Dit is het laatste wat ik erover te zeggen heb, toon eens wat inzet en wilskracht
Wat doe jij hier dan? "Kijk mij eens fantastisch zijn, ik weet alles maar ben te beroerd tips te geven". Vraag ik zoveel? Als je niet wil reageren doe dat dan niet. Inzet heb ik voldoende en wilskracht meer dan genoeg, het is alleen jammer dat je jezelf niet overal tegelijk in kan verdiepen en daar ben ik nu net mee bezig wijsneus.quote:Op maandag 7 juni 2010 19:43 schreef Tarabass het volgende:
[..]
IT'ers zoals ik zijn het zat om keer op keer maar even kosteloos een hapklare oplossing voor te schotelen. Of verwacht je ook dat de stratenmaker je tuin maar even kosteloos komt aanleggen, of de schilder je huis maar even kosteloos komt schilderen? Of dat je morgen gewoon even kosteloos naar de dokter kan, omdat je hoopt op een kant en klaar oplossing?
Ik heb mezelf veel zelf aangeleerd. Wat jij nu wilt is al zo vaak besproken en al in zoveel tutorials uitgelegd (zelfs op de site van xampp) dat het gewoon aangeeft dat je geen idee hebt waar te beginnen. Het toont dan ook geen respect dat jij denkt het even te kunnen gaan doen, dat waar wij jaren voor naar school zijn gegaan. Waarom zouden wij het voorkauwen, en voor niets, terwijl je een webserver wilt inrichten (met een intranet nota bene) maar nog geeneens kan googlen. Dit is het laatste wat ik erover te zeggen heb, toon eens wat inzet en wilskracht
je wilt het ook gewoon niet horen he?quote:Op maandag 7 juni 2010 20:02 schreef JOPPI3 het volgende:
Mods... sluit dit topic maar..... onzin discussie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 7 juni 2010 20:08 schreef Smaland het volgende:
[..]
je wilt het ook gewoon niet horen he?Zucht... nee dat wil ik niet daarom probeer ik me in het draaien van een webserver verdiepen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, je vraagt veel. Je vraagt of men even kosteloos wil voordoen hoe je een bedrijfsmatig intranet opzet. Blijkbaar vind jij het normaal dat men dat maar even voor je voorkauwt omdat jij je ergens anders in verdiept heb. Dus omdat ik me jarenlang in de ict verdiept heb kan ik morgen vragen aan de automonteur of hij mijn bedrijfsauto even kosteloos op wil lappen? Het is toch van de zotte dat mijn buurman de stratenmaker wel van mij mag verwachten dat ik zijn computer even kosteloos voor de zoveelste keer virusvrij kom maken, maar als ik mijn stoepie gelegd wil hebben mag hij wel schaamteloos 1500 eurootjes vragen..quote:Op maandag 7 juni 2010 20:01 schreef JOPPI3 het volgende:
[..]
Wat doe jij hier dan? "Kijk mij eens fantastisch zijn, ik weet alles maar ben te beroerd tips te geven". Vraag ik zoveel? Als je niet wil reageren doe dat dan niet. Inzet heb ik voldoende en wilskracht meer dan genoeg, het is alleen jammer dat je jezelf niet overal tegelijk in kan verdiepen en daar ben ik nu net mee bezig wijsneus.
Maar goed ontopic
Jouw google links heb ik al bekeken uiteraard, maar waarom apache via XAMPP niet wil starten heb ik niet gevonden, wellicht poort 80. Daar kijk ik morgen eens naar.
je vergelijking gaat niet helemaal op... om hem iets beter te makenquote:Op maandag 7 juni 2010 20:15 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Ja, je vraagt veel. Je vraagt of men even kosteloos wil voordoen hoe je een bedrijfsmatig intranet opzet. Blijkbaar vind jij het normaal dat men dat maar even voor je voorkauwt omdat jij je ergens anders in verdiept heb. Dus omdat ik me jarenlang in de ict verdiept heb kan ik morgen vragen aan de automonteur of hij mijn bedrijfsauto even kosteloos op wil lappen? Het is toch van de zotte dat mijn buurman de stratenmaker wel van mij mag verwachten dat ik zijn computer even kosteloos voor de zoveelste keer virusvrij kom maken, maar als ik mijn stoepie gelegd wil hebben mag hij wel schaamteloos 1500 eurootjes vragen..
Mijn excuses dat jij nu toevallig de volle laag krijgt, dat is niet persoonlijk. Maar in één zin zeggen dat je moeite doet maar de simpelste webserver ter wereld niet aan de praat krijgt schiet mij vandaag even in het verkeerde keelgat
je server is vast in beheer van een beheerder, laat hem het aub voor je inrichten, kost je misschien 2 uurtjes, maar is goedkoper wat het kost als de server stoek gaatquote:- Als je een bedrijfsauto hebt dan zal deze ook best onderhouden worden door de leasemaatschappij
naja, het is vrij logisch waarom apache niet start... IIS (niet ISS, die hangt in de ruimte) Apache = standaard port 80, IIS= standaard port 80...quote:Op maandag 7 juni 2010 21:05 schreef Farenji het volgende:
Als je hulp wil dan zul je meer info moeten geven behalve "Apache wil niet starten". Daar kan niemand iets mee, dat begrijp je zelf toch ook wel? Heb je de errorlog al doorgekeken, om maar iets triviaals te noemen?
Holland tip: doet het met virtualbox... dat is gratisquote:Op maandag 7 juni 2010 21:53 schreef smegmanus het volgende:
Tip: Maak een Vmware image van je server en ga daarin klooien.
ESXi ookquote:Op maandag 7 juni 2010 21:54 schreef Blue Thunder het volgende:
[..]
Holland tip: doet het met virtualbox... dat is gratis
Wel ff je DisableSocketPooling uit zetten, anders loop je net als mij 4 uur te klotenquote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:04 schreef mschol het volgende:
ik heb apache naast iis draaien op poort 80 d.m.v. een extra IP adress aan de netwerkadapter.
waarschijnlijk niet de netste manier maar mits je dns goed instelt wel goed te doen..
8080 was prima allen bedankt!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 12:04 schreef mschol het volgende:
ik heb apache naast iis draaien op poort 80 d.m.v. een extra IP adress aan de netwerkadapter.
waarschijnlijk niet de netste manier maar mits je dns goed instelt wel goed te doen..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |