voor kortzichtige mensen wel. die hopen dat er een breuk komt tussen israel en usa. zodat de arabische wereld israel kan platwalsen.quote:Op maandag 7 juni 2010 15:03 schreef IHVK het volgende:
Is het erger als het een Amerikaan is dan?
Van jou mag Israel iedereen martelen he. Ook Nederlanders. Israel staat voor jou zeker boven alles en iedereen. Voor jou kan Israel niks fout doen.quote:Op maandag 7 juni 2010 15:04 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
voor kortzichtige mensen wel. die hopen dat er een breuk komt tussen israel en usa. zodat de arabische wereld israel kan platwalsen.
zeg ik dat ergens? ik heb de israelische samenleving wel veel hoger staan dan de buurlanden.quote:Op maandag 7 juni 2010 15:15 schreef polderturk het volgende:
[..]
Van jou mag Israel iedereen martelen he. Ook Nederlanders. Israel staat voor jou zeker boven alles en iedereen.
Ik wil ook gemarteld worden door zo een Zionist. Waar kan ik mij aanmelden?quote:Op maandag 7 juni 2010 15:15 schreef polderturk het volgende:
[..]
Van jou mag Israel iedereen martelen he. Ook Nederlanders. Israel staat voor jou zeker boven alles en iedereen. Voor jou kan Israel niks fout doen.
Een burger van het enige land (op Nederland na dan) wat je nog steeds bijna onvoorwaardelijk steunt mishandelen, daar maak je tijd voor!quote:
Jah, die blauwe plekken had Anne de Jong ook al, ook op de arm.quote:Op maandag 7 juni 2010 15:00 schreef polderturk het volgende:
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=174735
Zie de blauwe plekken op zijn arm:
[ afbeelding ]
Er wordt steeds meer bekend over wat er allemaal gebeurd is. Kennelijk is het voor Israel ook normaal Amerikaanse staatsburgers te martelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |