Ik hoop het niet. Dat betekend dat van Marwijk een B elftal het veld in stuurt tegen Kameroen omdat we al van Japan en Denemarken hebben gewonnen. Nou we zagen hoe dat 2 jaar geleden ging. We verloren scherpte in de kwartfinale en Rusland maakte ons in. Nu gewoon altijd met de 11 beste spelen. Niets RUST! Rust is voor mietjes. Als je op een WK speelt dan word je niet moe nee dat werkt als een drug je krijgt juist meer energie!quote:
Je vergeet de hoofdletter bij Halloquote:Op maandag 7 juni 2010 10:18 schreef ukga het volgende:
[..]
Zelf heb je ook niet het nationale dictee gewonnen heb ik zo het idee
Mij interesseren credits weinig, persoonlijk houd ik meer van goals en een mooie voetballende spits. Gelukkig hebben we nu Van Persie die dat kan. Kluivert is gestopt door blessureleed. Uiteindelijk wilde geen enkele club meer een speler die maar 1 helft kon spelen en pas 28 - 30 jaar was. De tragiekquote:Op maandag 7 juni 2010 10:18 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
Verschil tussen Kluivert en Van Nistelrooij is dat Kluivert zijn hoogtepunt in het begin van zijn carriëre had en van Nistelrooij heeft er keihard voor gewerkt en is op latere leeftijd goed geworden. En je ziet dat Van Nistelrooij veel meer credits heeft dan Kluivert ondanks zijn prestatie in Oranje. Kluivert had de beste van de wereld kunnen worden als hij de mentaliteit van Van Nistelrooij had.
Wellicht maar Kluivert heeft het altijd van zijn basis talent gehad. Overal lees ik dat Kluivert zijn mentaliteit hem in de weg stond om de beste te worden. Maar sowieso die hele lichting was spectaculair en zat vol talent waar Seedorf uiteindelijk de beste van iedereen is geworden. Wel jammer dat hij niet mee is naar het WK. Maar ja we hebben teveel van zijn soort.quote:Op maandag 7 juni 2010 10:25 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Mij interesseren credits weinig, persoonlijk houd ik meer van goals en een mooie voetballende spits. Gelukkig hebben we nu Van Persie die dat kan. Kluivert is gestopt door blessureleed. Uiteindelijk wilde geen enkele club meer een speler die maar 1 helft kon spelen en pas 28 - 30 jaar was. De tragiek
quote:Op maandag 7 juni 2010 10:20 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
Hey!!! Ik was niet aan het verbeteren hier!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I intend to live forever.. So far, so good..
Xbox 360 Live: EN4 360
quote:Op maandag 7 juni 2010 10:30 schreef -En4Cer- het volgende:
[..]Heb je toch nog het laatste woord.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga die hele zin nu ontleden verdomme!
Wat ben jij slecht in Nederlands zegquote:Op maandag 7 juni 2010 09:22 schreef HSG-BOMBER het volgende:
hallo [insert leesteken] praat is nederlandz :S [insert leesteken]
Overigens is je verbetering fout dus mijn vorige post kan teniet worden gedaan.quote:
En nu heb jij het laatste woord.quote:Op maandag 7 juni 2010 10:37 schreef ukga het volgende:
[..]
Oja, je smiley werkt GODVERDOMME ook niet
quote:Op maandag 7 juni 2010 10:37 schreef The_Chosen_1 het volgende:
[..]
Overigens is je verbetering fout dus mijn vorige post kan teniet worden gedaan.
Je laatste leesteken moet VOOR de emoticon. Dus niet erna.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |