Oh die vind ik wel tof juistquote:Op maandag 30 augustus 2010 13:43 schreef Faxie het volgende:
Ik snap niet dat die 2 jankzusjes d'r nog inzitten...
Die zou het nog wel eens kunnen winnen denk ik.quote:Op maandag 30 augustus 2010 16:15 schreef _evenstar_ het volgende:
<3 Prince poppycock <3
Echt die man is geniaal
* FL_Freak Jaloersquote:Op vrijdag 3 september 2010 15:17 schreef zeebeschuit het volgende:
Fighting Gravity was toch wel erg leuk weer!
Net ook kaartje gekocht voor de tour115 Dollar maar heb iig goede plek (in Vegas).
Verblijf een maand in US en was toevallig net die week in Vegas.quote:Op vrijdag 3 september 2010 15:36 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
* FL_Freak Jaloers![]()
Hoeveel kost je ticket om op en neer te vliegen naar Las Vegas?
Jawel hoorquote:
Terechte winnaar. Dat meisje heeft nog heel haar toekomst voor der.quote:Op donderdag 16 september 2010 22:57 schreef Danny het volgende:
verrassende winnaar, onterechte winnaar imo.
Maar dat is vaker met talentenjachten.
Adam Lambert had ook moeten winnen bij Idols S8
Crystal Bowersox had ook moeten winnen bij Idols S9
En ook nu weer had de nummer 2 eigenlijk de nummer 1 moeten zijn. So be it en ik lig er verder niet wakker van, maar het is wel een anti-climax.
Ik vond het optreden van FG in de Top 10 anders hun beste optreden, bij de final 4 vielen ze inderdaad tegen.quote:Op vrijdag 17 september 2010 01:16 schreef Faxie het volgende:
Zo boeiend vond ik dat meisje anders niet. Alleen een mooie stem (want dat heeft ze echt wel) is niet genoeg imo. En op mij kwam zij juist onoprecht over.
Poppycock maakte een verkeerde keus voor de finale door opeens veel te serieus te doen, en Fighting Gravity piekte ook al niet. Dat deden ze al niet meer na de laatste 48, hoewel wat ze doen wel fascinerend om te zien blijft.
Grimm gaf wel de beste in zijn reeks van optredens. En in de finale maakt je dat de winnaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |