Dat mag wat genuanceerder. Als student kun je via Entree een prima kamer bemachtigen met 0.5/1-3 jaar inschrijftijd (afhankelijk van de tijd waarin je iets zoekt). Met ietsjes meer (en/of veel geluk) heb je een zelfstandige wooneenheid voor studenten. Voor niet-studentenwoningen mag je inderdaad een stuk langer uittrekken.quote:Op woensdag 2 juni 2010 15:32 schreef heaven7 het volgende:
Oh en bij Entree sta je gemiddeld 7 jaar ingeschreven voor een fatsoenlijke woning. Ik sta 2 jaar ingeschreven en eindig bij de 53 reacties op 46
Hm. Vreemd. Ik zie toch redelijk veel mensen met 2 jaar inschrijftijd een redelijke (onzelfstandige) kamer bemachtigen. Je moet ergens beginnen. Daarbij: eenmaal op een kamer in de stad, gaat het vinden van een appartement via via een stuk sneller.quote:
Dat sowieso, ik baal echt onwijs dat ik me niet gewoon op m'n 17e heb ingeschreven! Niemand heeft me hier echter op gewezen destijdsquote:Op woensdag 2 juni 2010 15:43 schreef Sodium het volgende:
[..]
Hm. Vreemd. Ik zie toch redelijk veel mensen met 2 jaar inschrijftijd een redelijke (onzelfstandige) kamer bemachtigen. Je moet ergens beginnen. Daarbij: eenmaal op een kamer in de stad, gaat het vinden van een appartement via via een stuk sneller.
Uiteindelijk, wat je ook wilt, inschrijven kost je niets. De kans is groot dat je spijt krijgt wanneer je je niet besluit in te schrijven.
Troost je, ik ken veel mensen in Arnhem en mij is het via via ook niet geluktquote:Op woensdag 2 juni 2010 15:45 schreef _Loki het volgende:
Ik ga vanmiddag iig even DirectWonen bellen, wat ze in de aanbieding hebben voor 2 personen voor ons budget. En dan daar maar inschrijven denk ik.
Ik ken welgeteld één iemand in Arnhem dus mond tot mond wordt lastig
Haha, nee. Maar de ervaring leert wel dat doorstromen gemakkelijker is dan starten. Al is telkens verhuizen natuurlijk geen pretje. Kan me trouwens voorstellen dat je baalt dat je je niet direct na je 17e ingeschreven hebt. Dan zou je wel zo'n 3-4 jaar inschrijftijd hebben en das perfect voor als je een zelfstandige eenheid wilt. Maar je zit nu in het centrum, begrijp ik? heb je het uiteindelijk wel getroffen. Plannen om daar te blijven?quote:Op woensdag 2 juni 2010 15:47 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Dat sowieso, ik baal echt onwijs dat ik me niet gewoon op m'n 17e heb ingeschreven! Niemand heeft me hier echter op gewezen destijdsEeuwig zonde. Een onzelfstandige ruimte willen we zeker niet trouwens en ik neem aan ts ook niet. Als je gaat samenwonen doe je dat samen en niet met 6 anderen
quote:Op woensdag 2 juni 2010 15:57 schreef heaven7 het volgende:
Ik zou zelfs 8 jaar inschrijftijd hebben! Ben al oudWe zitten nu praktisch hartje centrum ja. Voor 700 allin hebben we 60m2 zelfstandig dus dat is best aardig ja! Zeker voor particuliere huur dan. Voorlopig blijven we zitten al blijf ik stug reageren op entree
Daar heb ik al een optie gezien, als ie voor 2 personen is iigquote:Op woensdag 2 juni 2010 15:49 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Troost je, ik ken veel mensen in Arnhem en mij is het via via ook niet geluktDirectwonen zuigt trouwens! Ik zou echt www.rrverhuurmakelaars.nl in de gaten houden. Die zijn duur maar werken wel netjes en inschrijven is gratis.
Kijk eens hier: Arnhem #44 - Waar we massaal naar Sonsbeek gaan!quote:Op woensdag 2 juni 2010 15:45 schreef _Loki het volgende:
Ik ga vanmiddag iig even DirectWonen bellen, wat ze in de aanbieding hebben voor 2 personen voor ons budget. En dan daar maar inschrijven denk ik.
Ik ken welgeteld één iemand in Arnhem dus mond tot mond wordt lastig
Oh lekker!quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:56 schreef _Loki het volgende:
Update: net aangemeld bij DirectWonen, morgen misschien al een bezichtiging!
Dat is snel.
Dat soort bedrijven verdienen wel érg makkelijk. Ze hebben al 30/40 euro verdient per persoon ZONDER ook maar 1 minuut bezig te zijn geweest voor die persoon.quote:Op donderdag 3 juni 2010 22:32 schreef Sodium het volgende:
Jee, zo veel geld om een woning geregeld te krijgen... Je moet je, bij zulke kostenposten altijd af blijven vragen of de diensten die de verhuurder levert in verhouding zijn tot datgeen wat je betaalt. De extra kosten bovenop de bemiddelingskosten (zoals contractkosten en inschrijfgeld) moeten redelijk blijven en mogen volgens artikel 7:264 van het BW geen onredelijk voordeel voor een van de partijen (bv de bemiddelaar) of verhuurder opleveren. Staar je dus niet teveel blind om te voorkomen dat je uitgemolken wordt. Zie ook hier & hier.
Overigens lees ik niet zoveel toffe verhalen over Directwonen...
Tja, nu moet je niet altijd klakkeloos af gaan op wat men op internet allemaal zegt (mensen klagen nu eenmaal gemakkelijker dan ze lof spreken), maar ik als ik google op 'direct wonen ervaringen' vind ik enkele positieve, maar vooral veel negatieve ervaringen met het bedrijf. Veel geld en in verhouding weinig service. Uiteindelijk moeten hun werknemers ook ergens van rondkomen, natuurlijk. Zie link, dan kun je zelf even bepalen wat je allemaal gaat lezenquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |